Skocz do zawartości

Otwarta beta Diablo 3 (ten weekend)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

"Nowości" w czym? Diablo III w niczym nie jest nowe :) Tak jak blizz zawsze dawał innowację tutaj dał ciała.

 

A co do miejsc, tak- wyobraź sobie że nie wszyscy mieszkają w miejscach gdzie jest net. I wolą go zachować na youtube itp, jeśli już mają komórkowy :) I co do dania grania to średnio, bez 3g wywala (bynajmniej mojego znajomego wywala) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa jeszzce takie miejsca? Oo

 

Rusz tyłek poza Warszawę to może sam znajdziesz :)

Niecałe 4 latka temu jak zamieszkałem na Targówku to i tam Play Online zasięg gubił... także nie trzeba wyjeżdżać poza Warszawę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest w takim razie największy ?

Sama koncepcja umawianego multiplayera, która pochodzi z czasów, kiedy multi był dodatkiem do singla używanym wyłącznie w lanie. Z tego wynika druga wada - ten multiplayer, to coop w misjach singleplayerowych, powtarzanych w kółko do znudzenia.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowości" w czym? Diablo III w niczym nie jest nowe :) Tak jak blizz zawsze dawał innowację tutaj dał ciała.

 

A co do miejsc, tak- wyobraź sobie że nie wszyscy mieszkają w miejscach gdzie jest net. I wolą go zachować na youtube itp, jeśli już mają komórkowy :) I co do dania grania to średnio, bez 3g wywala (bynajmniej mojego znajomego wywala) ;p

 

Blizz wydawał zawsze innowacje? Przecież SCII był totalnie odgrzewanym kotletem SC, więc nie wiem, gdzie Ty widzisz tę innowację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jeśli spojrzymy w odleglejszą przeszłość to zgadzam się z Azahielem. Tyle, że aktualnie mało kto ze starej ekipy pozostał w Blizzardzie i łatwo to zauważyć

 

Weźmy takie pierwsze Diablo - jak na tamte czasy to ta gra przecierała nowe szlaki. Dzisiaj każdy widzi jak jest. Młodzi konsekwentnie przejmują miejsca po starej ekipie i mają naprawdę niełatwe zadanie - muszą zmierzyć się z legendą.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pisze Khron, to mnie by tam się Diablo Czy spodobało. Tak sobie gram teraz w Diablo I i jakoś fabuły zbyt wiele to tam nie ma.. Ale za to jest grywalność, aż człowiek ciekaw jest co tam na niego czeka na kolejnym poziomie jaskini. Gra niby z 1996 roku, a potworki rozwala się lepiej niż w Titan Queście, Legend: Hand of God, Sacred (który był bardzo fajny), czy Loki. Dopiero teraz gram w pierwsze Diablo, wcześniej grałem swego czasu w dwójkę. Ta gra faktycznie ma to coś. Jeśli trójka prezentuje się pod tym względem niezgorzej, to z pewnością kiedyś się o nią pokuszę...

 

... Bo jednak "online'owy singiel" jak i sama cena to przegięcie. Tylko patrzeć, jak następne firmy zaczną windować te ceny, bo gra w produkcji 6++ lat, oczekiwany hit. Jakkolwiek o produkcje np. Techlandu nie ma co się martwić pod tym względem (:P), to już cena za GTA 5 byłaby w tym przypadku jak najbardziej do usprawiedliwienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nastawia się na H&S, to DIablo III ma efekt "jeszcze jeden poziom"... jak zacząłem rano grać monkiem, to (robiąc tylko jeden poziom zanim wyjdę na słońce/zrobię obiad etc.) skończyłem wieczorem kończąc pierwszy akt koszmaru... bo wypadało w końcu do mamy zadzwonić ;)

 

Jeśli to jest rekomendacja, to jest to dobra rekomendacja.

 

Inne spostrzeżenia: nie licząc osób nastawiających się na biznes, jedyny sensowne (jak dotąd) podejście to skupić się na zbieraniu złota i kupować sobie gear na AH za grosze - np. można się ubrać w legendary za 20-30k sztuka - w ten sposób przewalcowałem normal i zacząłem koszmar. Zakładając że złota będzie wypdało coraz więcej, nie spodziewam się problemów przed dobiciem do 60lvl. Choć nie wiem co potem... pewnie ceny będą przerażające.

 

Ciekawostka: jest z 15 poziomów klejnotów o___o

 

Chyba 6 ostatnich poziomów nie ma na AH, a ostatni jaki jest, kosztuje po 1M (sic!) sztuka...

 

Tylko wciąż nie wiem na ile ma to potencjał utrzymać mnie jako gracza - niby może to wciągnąć, niby zaglądałem do achievementów i jest tam w czym wybierać (od ******łek typu "pogadaj z każdym" przez "zabij każdy rodzaj stwora" aż po "pokonaj bossa nie dając się uderzyć takim-a-takim atakiem" i mnóstwo innych).

 

Ale tak jak już ktoś pisał - jeśli oczekiwać RPG, to w Diablo jest go tyle co zawsze - czyli nie wiadomo czy to w ogóle jest RPG ;)

 

Przez pierwsze dwa akty można udawać że gra ma fabułę, ale dwa ostatnie akty to po prostu wymówka żeby klikanie/zabijanie/zbieranie miało jakiś cel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jedynki szukaj na allegro , dość często się pojawia - tylko ta cena 40 - 60 zł .

Czasem gdzieś na placu można kupić do 10 zł oryginał :)

 

Jutro idę połazić po placach , jak trafi się pierwsza część to dam znać :)

Edytowane przez Kubasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już bierzesz się za jedynkę to od razu załatw sobie dodatek hellfire. Sam dodatek nie jest tak dobry jak podstawowa wersja, niestety nie ma takiego klimatu: te robaki wyglądają jak jakieś istoty z kosmosu :D i nie bardzo pasują mi do koncepcji dark fantasy - trochę zbyt duży kontrast w stosunku do wątku głównego. Mimo wszystko, przynajmniej raz można przejść z ciekawości. Poza tym dostajemy nową postać - mnicha

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Teraz jest demo do 13lvl, więc nie potrzeba kodu.

 

Z początku, gdy włączyłem gre i zobaczyłem ekran logowania - "O, WoW!" Sporo czuć tutaj "nowszego Blizzarda", ale takie smaczki jak podobne odgłosy mikstur, portalu przypominają o drugiej części. Nawet dubbing miejscami jest ten sam.

 

Jak ktoś chce bezmyślnie pozabijać setki potworów w fajnym klimacie to polecam. Dla mnie sporym minusem jest np: brak strzał (ta panika w Diablo II, gdy dochodzisz do bossa i nagle widzisz komunikat o niskiej ilości pocisków :) ), pojedyńczych zwoi portalu czy identyfikacji. Mimo to, gdyby mój laptop to radził to bym pewnie kupił.

 

Fajnym aspektem są notatki, które znajdyuejmy w grze i lektor czyta nam informacje o jakiś potworach czy historii danego miejsca. Pomaga to utrzymac klimat gry, nawet wszechobecna jasność i jaskrawość go nie psują.

 

Narzekaliście na tryb multi. Mi tam się on podobał, przypominalo rajdy z WoW`a. Domyślam się, że na trudniejszych poziomach jest ciekawiej, bo mi pomimo grania dobrych kilkanaście godzin ani razu nie udało się zginąć. W dwójce padłbym już wiele razy.

 

Zrobiłem 3 postacie na 13lvl, każdą klasą co naj mniej raz przeszedłem pierwszego bossa. Po prostu się przyjemnie sieka, za łatwo ale multi to nadrabia (częściowo). Polecam chociaż spróbować.

 

Po raz kolejny przechodzę dwójkę i też jest łatwo. Gram z dodatkiem, bez niego wydaje mi się, że jest trochę trudniej. Przynajmniej jeśli chodzi o ilość znajdowanych monet czy kamyków, teraz jest tego od groma. Później będzie trudniej, ale w porówaniu do Diablo III jest o jakieś dwa poziomy ciężej.

 

Jak mi ktoś teraz powie, że na integrze Intela HD będzie chodzić, to chyba odtstrzelę, bo mój budżet pójdzie się... daleko się przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na integrze intela (zależy jeszcze której) chodzi - raz źle sterowniki ustawiłem i się zdziwiłem że chyba jakby przycina (normalnie mam medium-high ustawione)... i okazało się że jakby skręcić tu i ówdzie ustawienia, to by się dało zagrać, oczywiście nie w rozdzielczości HD :)

 

Ale jeszcze raz bo zamotałem - oficjalnie obsługiwane są tylko te karty intela, które są zintegrowane z nowymi procesorami... NIE GMA X4500HD/X4500MHD i starsze

 

(sam mam optimus - grafikę intela na procesorze albo normalną nvidię)

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja śmigam na lapku Toshiby C660-12X (nie)stety.

 

Na stacionarce się zdziwiłem, że chodziła płynnie (Win7, Pentium D 3.0, 2gb Ramu i 9600GT), fakt, że na świerzym systemie.

 

Jak pisałem, mam jeszcze dwójeczkę do zagrania, może jeszcze Sacred, później wrócę do jedynki. Jak starczy mi czasu i nie odwidzi mi się do tego czasu hack and slash to będę eksperymentował z najnowszą częścią. Także póki co mi nie śpieszno. Posmakowałem, wiem, że dobre, niech stanieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D3 nie stanieje :) ale może się zwrócić, jak zaczniesz farmić złoto i sprzedawać - 1.5 euro za stosik, można wyciągnąć w dwa wieczory grania :)

 

A do tego dochodzą nieczęste bo nieczęste, ale fajne dropy, które same z siebie się sprzedają za $$$ :)

 

... oczywiście wciąż można grać rekreacyjnie w ogóle nie przejmując się RMAH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności