Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki wokółuszne za +/- 400 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym kupić słuchawki do około 400 złotych.Muzyka jakiej słucham to rap i dubstep.Podłączone będą do telefonu (SGS Plus) , ale planuję kupić jakiś lepszy player więc do wybranych sluchawek fajnie byłoby gdybyście podawali jakie playery sa do nich dobre:).Zależy mi żeby były wygodne i mieściły się w nich całe uszy(nie mam dużych uszu :).Będę ich używał w domu, na mieście i w samochodzie.Czytałem trochę o sennheiserach hd 380 pro i px360.Czy będzie to dobry wybór? Słyszałem też że niezłe są AKG K 540 ,ale podobno szybko się psują.Jeżeli macie jakieś inne propozycje to oczywiście proszę o zasugerowanie ;).Proszę Was o pomoc i doradzanie mi wyboru sluchawek ;).

 

Dziękuję :)

 

 

Proszę pomóżcie mi

Edytowane przez Pafnucy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, to potrzebujesz dobrego tłumienia, więc AKG K540 możesz skreślić z listy, bo to słuchawki półotwarte (choć jak na półotwarte tłumią nieźle).

Brzmieniowo HD380pro są dość specyficzne, mi się podobały, ale nie każdemu muszą, no i są bardziej wymagające jeśli chodzi o źródło. Drogą eliminacji zostają PX360, do tego są mniejsze, więc jako przenośne lepsze, a i brzmieniowo ponoć też niezłe (akurat ich jeszcze nie słyszałem, ale opinie są pochlebne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z akg k540 daj sobie spokój, brzmią nawet fajnie ale wytrzymałość pałąka pozostawia wiele do życzenia no i do tego potrzebują mocnego źródła. Zamieniłem je na hd380 pro i jestem usatysfakcjonowany :) Wytrzymałość niesamowita, brzmienie moim zdaniem bardzo fajne, jeśli nie masz jakichś szczególnych wymagań co do słuchawek i nie doszukujesz się nie wiadomo jakich niuansów to hd380pro moim zdaniem Ci podpasują. Grają po prostu przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie sprawdziłyby się dźwiękowo też Shure 750 dj ale one mają wadę fabryczną i zdarza im się pękać pałąk

K540 odradzam do zastosowań portable i na zewnątrz, one faktycznie potrzebują wzmacniacza i brzmią tak sobie np. na takiej sansie

myślę, że spokojnie możesz wziąć PX360 i najwyżej je zwrócić w ramach sprzedaży na odległość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności