Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka próśb/apeli

 

Poproszę na pw bezpośredni kontakt do sklepów (osób w nich za to odpowiedzialnych) wypożyczających sprzęt do testy.

Prowadzę już korespondencje z audiomagic.pl i headbeat.pl interesuje mnie kontakt do mp3store (jakiś mail lub konkretny link bo nie pamiętam co mi tam doradzano) sonusmobile.pl i innych sklepów. Chętnie przyjmę też bezpośrednio propozycje od jakiś sklepów lub salonów.

Do każdego sprzętu mogę napisać opis lub recenzje.

 

Proszę też na PW oferty od starszych bardziej doświadczonych kolegów odnośnie wsparcia merytorycznego.

 

Szukam też chętnych co posiadają własny sprzęt lub dostęp do jakiegoś sprzętu o współpracę dotyczącą pisania tekstów i publikowania ich na moim blogu forumowym. Razem zawsze raźniej.

 

Sam osobiście chętnie wypożyczę następujące sprzęty:

DT150

audeo

SRH840

Cowon J3

JVC RX700

ATH-AD900

Sony Z1000

Microlab K860

brainwavz HM-5

Superlux HD660

Sennheiser HD580/600/650

Słuchawki ultrason różne modele

Wszelkie warte zainteresowania DAC/DAC&AMP/AMP

 

Jak sobie coś przypomnę to jeszcze napiszę

 

I ostatnia sprawa. Szukam kogoś ogarniętego w programach graficznych, żeby wsparł mojego bloga jakąś drobną grafiką.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Odezwę się do Ciebie za jakiś czas omówić sprawę. Nie chciałbyś napisać recki M390 albo iModa, albo jakiegoś wzmacniacza co właśnie wypożyczasz/wypożyczysz? (mówię o pisaniu czegoś po za gazetką, bo nie wszystko się też zmieści) Przemyśl to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT150

audeo

SRH840

FiiO E17 (jeśli zapewnienie @WojtekC się potwierdzi, niedługo razem z @wrq będę robił wspólną recenzje)

Cowon J3

JVC RX700

ATH-AD900

Sony Z1000 (zarówno player jak i słuchawki :) )

Microlab K860 (jakby ktoś ze zbiorowego zamówienia użyczył je do testów to by było fajnie, @MrSheep obiecał mi tekst, trzymam go za słowo)

brainwavz HM-5 +/- (prawdopodobnie dostanę na testy jak się tylko pojawią)

Superlux HD660 (dostałem propozycje od @wrq, ale może wymęcze mp3store)

Sennheiser HD580/600/650

Słuchawki ultrason różne modele

Wszelkie warte zainteresowania DAC/DAC&AMP/AMP (testuje teraz icon HDP i prodigy cube)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DT150

audeo

SRH840

FiiO E17 (jeśli zapewnienie @WojtekC się potwierdzi, niedługo razem z @wrq będę robił wspólną recenzje)

Cowon J3 (właśnie jest na testach u mnie)

JVC RX700

ATH-AD900

Sony Z1000 (zarówno player jak i słuchawki :) )

Microlab K860 (jakby ktoś ze zbiorowego zamówienia użyczył je do testów to by było fajnie, @MrSheep obiecał mi tekst, trzymam go za słowo)

brainwavz HM-5 +/- (prawdopodobnie dostanę na testy jak się tylko pojawią)

Superlux HD660 (dostałem propozycje od @wrq, ale może wymęcze mp3store)

Sennheiser HD580/600/650

Słuchawki ultrason różne modele

Wszelkie warte zainteresowania DAC/DAC&AMP/AMP (testuje teraz icon HDP i prodigy cube)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A MP3Store ma testówki ? Wątpię bo FiiO mało tego ma, więc bym się nie nastawiał póki co :)

E17 już przetestowane :)

 

DT150

audeo

SRH840

FiiO E17 (po testac)

Cowon J3 (po testach)

ATH-AD900

Sony Z1000

Studio-V

Microlab K860 (po testach)

brainwavz HM5(po testach)

Superlux HD660

Takstar Pro80

Sennheiser HD580/600/650

SoundMagic HP200

Słuchawki ultrason różne modele

Wszelkie warte zainteresowania DAC/DAC&AMP/AMP ( icon HDP i prodigy cube - przetestowane)

 

Czekam na kolejne propozycje :)

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności