Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 zł(sj55,sj33,hd661)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dylemat mianowicie zainteresowany jestem zakupem słuchawek nausznych zamkniętych do clip+(rockbox) w cenie do 200 zł.

Na ten moment wygrywają HD661. Ale zainteresowały mnie także sj55 lub sj33. Do tej pory mam pl30 i taki profil grania mi odpowiada. Co do odsłuchu to już było P30(zasysały się i to zmieniało brzemienie), CAL(trochę przydymione),hd681. czy mógłby mi ktoś pomóc wybrać słuchawki. i czy hd661 po wygrzaniu się zmieniają znacznie,bo słuchałem prosto z pudełka. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy coś ci nie przypasowało w 661 wyjętych z pudełka (co miałoby się zmienić), czy chciałbyś żeby nic się nie zmieniało, bo wszystko było super?

2. SJ55 odradzam z clipem, one w ogóle mają dziwaczną reprodukcję wysokich tonów, basy są za to ok

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro CAL były przydymione, to polecam Shure SRH240 - wg mnie to najlepsze zamknięte słuchawki w tych granicach cenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@avantu CAL'e mi nie pasują, słuchałem i kolegi 2 letnich i tych nowszych które są podobno trochę inne i różnica jest na korzyść tych starszych. Słucham rocka i muzykę starszą z lat 60-70-80-90. Chętnie przetestował bym srh240 ale nie mam gdzie i biorę hd661.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@avantu CAL'e mi nie pasują, słuchałem i kolegi 2 letnich i tych nowszych które są podobno trochę inne i różnica jest na korzyść tych starszych. Słucham rocka i muzykę starszą z lat 60-70-80-90. Chętnie przetestował bym srh240 ale nie mam gdzie i biorę hd661.

Widzę, że jesteś z Legionowa, więc jakbyś chciał przetestować Shure to możesz podjechać do mnie na Ursynów - w razie co napisz PM-kę. Wg mnie lepsze są Shure od HD661 - sporo bardziej naturalne, co przy takiej muzie jak słuchasz, chyba jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności