Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe/nauszne 150 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, słuchawki których używałem to KLIPSCH S2 i zadowolały mnie bardzo, świetne wygłuszenie i takie tam, ale są bardzo nie trwałe, już 3 razy były na gwarancji. Potem dostałem Coloudy ze star warsa i powiem szczerze, mimo że w tych sluchawkach stawia się na wygląd to nie grały wcale gorzej niż te S2. Ale wracając do tematu, to chce jakieś dobrze grające NIE DO ZNISZCZENIA słuchawki do 150 zł, muszą być na miasto, więc jako tako wyglądać. Nauszne lub dokanałowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z doków to Brainwavz proAlpha lub M2 (ta sama budowa, ta sama cena, inny przetwornik), bardzo porządnie wykonane. Dźwiękowo dobierz pod swoje upodobania. Miałem kiedyś proAlphy i miło wspominam, ale może wolisz cieplejsze, mniej przestrzenne granie to wtedy M1 bierz. Z nausznych niestety nic ciekawego nie znajdziesz, chyba że z używanych to Superlux HD661 (są w naszym forumowym komisie) lub Panasonic RP-HTX7. Te pierwsze lepiej brzmią, chociaż te drugie po zmodowaniu im nie ustępują (ale grają inaczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych E10. Mam je od paru dni i jestem pozytywnie zaskoczony. Aha, nie ma słuchawek nie do zniszczenia. O wszystkie trzeba dbać. Nawet M2 czy Eterny o których na forum się mówi, że są "pancerne" no ale tak naprawdę nie są... Po prostu nie rozlecą się w rękach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze takie pytanie, które będą najlepiej tłumić, bo jak miałem te KLIPSCH S2 to byłem bardzo mile zaskoczony, że w ogóle nie było słychać otoczenia, to które z tych(lub jakiś inny model, którego nie podałem do 150 zł) będą najlepsze ?

 

P.S Chętnie bym wziął te E10, ale podobno tandetny kabel ?

Edytowane przez mario800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jakbym miał płacić 2 stówki za M2 to wolałbym 100 razy bardziej już dopłacić 25zł do FA Silver Bullet, które grają o klasę lepiej. M2 to poziom E10 więc wybór jak dla mnie prosty. M2 mają trochę miększy bas, coś w kierunku pluszowego, natomiast E10 bardziej kopią. To jest podstawowa różnica między M2 a E10. Co kto lubi i czy ewentualnie za taką różnicę chce dać 50zł więcej.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, mnie powyżej chodziło o Brainwavz M1. Są w tej samej cenie (i obudowie) co proAlpha.

 

Ichris a masz prównanie FA SB do Klipsh Image S4? Wczoraj do mnie dotarły i po przyzwyczajeniu do sposobu grania, zauroczyły. Na pewno brzmią lepiej niż Dunu Ares.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M1 gorzej wygłuszą, ale tragedii nie ma, za to będą miały więcej basu i mocniejszą konstrukcję. Zastanowiłbym się też nad proAlpha - wyglądają jak M1 tylko grają jaśniej i przestrzenniej - mi się podobało ich granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perul, ja miałem Dunu za czasów X-a z którym żadne armaturki mi nie podchodziły. Nie mam więc wyrobionego zdania o Aresach... FA SB mnie wkurzały efektem zasysania ale sama jakość dźwięku rewelka. O Klipschach coraz częściej słyszę dobre opinie. Mnie strasznie ciekawią Iamge X5 polecane przez kogoś na forum... Niestety żadnego modelu tej marki nie miałem okazji mieć w uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario, nie wiem czy Ci pomogę, ale kupując SM e10 w mp3store Gdańsk ( tutaj pozdrowie bardzo miłego i uprzejmego Pana ze sklepu :) ) odsłuchałem Brainwavz Beta i powiem Ci, że Bety strasznie nieprzyjemnie grały. Bass wlewał się wszędzie, był jego nadmiar, próbował wejść do głowy. Nieprzyjemne uczucie. E10 są dużo bardziej zrównoważone.

Wiedzą, kiedy i jak uderzyć. Wokale całkiem naturalne i są bardzo blisko. Wydaje mi się, że w każdej muzyce sobie poradzą, co jest nieczęsta cechą w słuchawkach za 150 zł.

Ja zgrywam z Galaxy S i Clipem i jest ciepełko, ale ja je lubię. Kabel nie jest taki najgorszy, kwestia jak dbamy o sprzęt.

Powiem tak : jedź do MP3store, odsłuchaj kilka modeli, a gwarantuję, że i tak kupisz chińczyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności