Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 100 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, że chciałbym kupić jakieś lepsze słuchawki od Creative EP-210 zwracam sie tutaj :). Słuchawki muszą być nauszne, a kabel musi mieć MINIMUM 2,5m (Najlepiej koło 3 lub 3,5, ale 2,5 też będzie). Słucham głównie rapu więc przydało by się trochę basu (bardziej na jakość nie na ilość ;)) A słuchawki żeby ogólnie były do wszystkiego (Muzyka, telewizja i gry wyścigowe). Kwestia ceny to ok.100 zł - dopłata nie wchodzi w grę.

Moje typy to (które najlepsze z tych będą i co jeszcze można dodać do listy?):

-Sennheiser hd201

-Pioneer se-m290

-Philiphs shp2700

-Superlux HD 681

-AKG K404

-Sennheiser hd202

-Philips SHP 5500

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez hipek_xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za odp. ale to nie chodzi mi o tą moją listę bo ja podałem co wg. mnie by było dobre a jestem otwarty na propozycje :)

 

A Kossy to nie z powodu kabla :(

 

EDIT: Nie wiem czy czasem HD201 nie skreślić, bo one podobno tylko do gier, a do muzyki to badziewne, prawda to?

A HD202 to w tej cenie się nie opłaca.

 

Wiem, że odpowiadam na swoje pytania, ale chcę się upewnić. Zapomniałem dodać, raczej żeby były półotwarte lub zamknięte, ale otwarte ew. mogą być.

Edytowane przez hipek_xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazłeś SHP5500 do 100zł? Z tego co wiem mają takie same przetworniki jak w SHP5401 tylko pady inne. Ja bym brał je lub HD681 jak lubisz gdy wysokie tony znacząco dominują (to tak delikatnie powiedziane ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. tydzień temu widziałem na promocji w markecie za 109,99 zł.

Ok, czyli te Superluxy lub Philiphsy 5500 (5401 mają tylko 2m kabel, a 2,5 to minimum :() .

Senki skreśle, a reszta z tych co podałem jest dobra, brać jeszcze jakieś pod uwagę (Chcę mieć kilka typów, bo nie będę kupował na allegro)

Edytowane przez hipek_xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...(5401 mają tylko 2m kabel, a 2,5 to minimum :() ...

A co za problem przedłużkę dokupić? W przypadku dokanałowych to może i problem, bo przedłużki są z reguły dużo masywniejsze od kabla w dokach, ale przy nausznych to już są nieduże różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużkę kupisz i za 10 złotych w sklepie z artykułami RTV - na początek wystarczy. I nie tracisz gwarancji, póki nie rozłożysz słuchawek by przylutować do przetworników nowy kabelek - nie ma różnicy pomiędzy wpinaniem kabla w odtwarzacz a przedłużkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...raczej wolałbym coś dłuższego, więc 5401 odpada.

Więc najbardziej jestem przekonany do Superlux HD 681 ew. Philiphs 5500 (Trochę ponad cenę) i jakie jeszcze są dobre, pasowało by mi jakieś 3 do wyboru, bo będę kupował w sklepie, a nie na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 390 za tyle nie dostanę :( A 290 też są dobre czy już niezbyt? A co myślicie o tych AKG co wymieniłem? Albo jeszcze jakieś?

 

A i co myślicie o mp3 Creative MuVo T100 z słuchawkami nausznymi za 100 zł? Nie mam zamiaru kupować nowego mp3 tylko chcę wiedzieć czy z tymi słuchawkami daje ono radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane bez problemu dostaniesz, a nawet i droższe, np Urbanears Plattan (spójrz w forumowym komisie).

 

Co do odtwarzacza, to jak chcesz mieś pewność, że pociągnie bardziej wymagające słuchawki, to polecam Fuze+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś? Jednak nie sprzedaję mp4 Creative Zen 4gb więc jakość dźwięku będzie lepsza niż na MuVo. W tą niedzielę mam zamiar kupować słuchawki, więc oprócz HD681 i Philipsów 2700 są jeszcze jakieś warte uwagi?

 

EDIT: Jednak dołączam opcję z krótszymi kablami (Nawet wygodne rozwiązanie -pod laptopa i mp3 krótki kabel a jak chce coś dłuższego to biorę przedłużacz za 10 zł i nie ma problemu)

No to moje typy:

- KOSS Porta Pro

- Superlux HD 681

- Philips SHP 2700

- Philips SHP 5401

 

Jest coś jeszcze wartego uwagi?

Edytowane przez hipek_xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych AKG raczej za tyle nie znajdę...na Allegro kosztują ok. 120 więc w sklepie pewnie ze 140 zł, ale jak spotkam taniej to kupię ;) W każdym razie jutro jadę na zakupy i jak coś znajdę to się pochwalę ;D Ale możecie dawać jeszcze jakieś propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną uwagę do SHP2700 - jeśli je kupisz, to najlepiej podepnij je do odtwarzacza i zamknij w szafie na dwa dni, żeby się wygrzały. Bo na samym początku potrafią ostro dać po uszach w wyższych tonacjach - nie każdemu to pasuje. Ale szybko się to uspokaja, więc nie ma czym się przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodaj sobie do listy AKG K404

Ale to są typowo przenośne malutkie słuchawki, wiem bo mam K414p, które wielkościowo się nie różnią (swoją droga bardzo fajne słuchaweczki do podróżowania http://allegro.pl/sluchawki-akg-k-414p-najtaniej-i2121510221.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie doczekam się odp. :( Temat słuchawek można uznać za zakończony, bo kupiłem 5401 i jestem zadowolony :) Jeszcze sprawa przedłużacza. Jaki kupić do 15 zł już z wliczoną przesyłką na Allegro? Zależy mi tylko żeby nie pogarszał dźwięku, był w miarę wytrzymały i miał 1,5m 1,8m lub 2m

 

Prosiłbym od razu o linki z Allegro ;)

Edytowane przez hipek_xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy - byle brać stereo. Poszukaj na forum, to zobaczysz, że kabel w 5401 sam w sobie nie jest wysokiej jakości, więc przedłużka za bardzo nie będzie miała co psuć.

I zobacz u siebie w pobliskich sklepach RTV, będziesz miał od ręki i pewnie taniej niż na Allegro z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności