Skocz do zawartości

Syler - Odwołać czy Nie


  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Syler powinien zostać odwołany ?

    • Tak
      27
    • Nie
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dotyczy działań Sylera jako moderatora

 

I tego powinniśmy się trzymać a nie osobistych animozji do jego zdania na jakiś temat

 

Oceniamy to czy Syler jako moderator prawidłowo wywiązuje się ze swoich obowiązków.

 

Syler, ze swoich obowiązków moderskich wywiązuje się w 80% (mniej wiecej) jak zreszta ja, Siekiera czy ktokolwiek inny. Przypominam że temat który jest tu poruszany to zachowanie Sylera jako uzytkownika a przy okazji moderatora a nie tego co wykonuje on jako moderator: czytaj, oczyszczenie tematow, przenoszenie, raportowanie, warny, zajmowanie sie swoim poletkiem

 

Co do znaczenia głosów to najzabawniejsze jest to że spora część użytkowników głosujących za pozostaniem Sylera - takich jak Ty - argumentowała to na zasadzie "dajmy mu drugą szansę", przytaczając jakieś ogólnikowe "prawdy" filozoficzne o ułomności człowieka jako istoty popełniającej błędy.

 

I oni byli tu najbardziej wiarygodni. Chyba mniej wiarygodny jest bezpośredni poszkodowany niż bezstronny świadek ? Czyż nie ?

Zagłosowali, napisali argument. Został wzięty pod uwagę. Jeśli ktoś ma z tym problem może odwołać się do mario. Z tego co wiem taki wniosek nie wpłynał ? Boicie się czegoś ?

 

Druga strona sporu natomiast przedstawiła konkretne zarzuty podparte rzeczowymi argumentami. Może kiedyś nauczysz się w taki sposób wypowiadać

 

Tak 3-4 osoby przedstawily rzeczową dyskusję a reszta się pod to podpieła Bardzo poważne więc są to argumenty. A zapomnieliscie o tych co nie pisali o poprawie tylko stwierdzili ze Syler dobrze działa

 

Liczę, że w najbliższym czasie przedstawisz jakąś teorię nt zależności między ilością postów pod avatarem a miarodajnością wypowiedzi. Potem może jakiś wzór pozwalający obliczyć wartość wypowiedzi na podstawie ilości postów? To byłby przełom w dziedzinie neodzieciologii na skalę światową.

 

Kto byłby bardziej miarodajny jeśli chodzi o wiedzę na temat fizyki ? Albert Einstein czy Prymus z 3 klasy licealnej z 6, bądź też jego nauczyciel. Spójrzcie chociażby na wypowiedź Khrona i zobaczcie w czym tkwi problem innych wypowiadajacych sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowanie jakoby Syler był nic nie wartym pionkiem w porównaniu do Azahiela a jest to jak najbardziej próba poniżenia wśród innych forumowiczów a co za tym idzie naginanie naszego regulaminu.

Zostało to zgłoszone (i to nie przez samego zainteresowanego tylko osobę postronną)

To bardzo ciekawy sposób odwracania mojej wypowiedzi. Zawsze mi się wydawało, że jeśli a > b, to niekoniecznie b < c, d, e. Ale w tym wątku panują widać inne zasady.

 

Temat znajduje się tu:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/87258-podziekowania/

 

Konia z rzędem temu, kto wpadnie na to, że prawdziwym postem z podziękowaniami jest ten:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/87258-podziekowania/page__view__findpost__p__800795

 

O ile komuś będzie się chciało klikać na drugą stronę. I tak z Azahiela zrobiono głupka - pieniacza. Kto zrobił? Nie będę pokazywać, bo znowu dostanę pałką. I temat sobie leży, nikt tego nie posprzątał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do powiedzenia jedną rzecz.

bitch-please.jpg

Robicie bazar i psujecie forum - wy wszyscy. B& !

Get a life people!

Nie ogarniam, czy tak trudno rozwiązać problem. Jezus. Poziom przedszkola a miałem wrażenie że na forum są sami ludzie dorośli.

 

 

Skończcie już tę szopkę wreszcie.

 

aallen proszę zamknij już ten temat. Podejmij dedycję nt. sylera i do widzenia (zostaje albo nie) ale nie róbcie wiochy bo wstyd patrzeć

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wypowiedzi nie ma żadnego odwracania.

 

Syler przyznał się do błędu. Przeprosił wszystkich. Ty za to w tym wypadku walisz równo i patrzysz czy równo puchnie, uważasz się za kogoś lepszego od innych użytkowników tego forum ?

Na prośbę piotrusa-g, temat zamykamy zanim ktoś wyłapie bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności