Skocz do zawartości

E-papieros


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżbym widział mojego Championka ?:P Polecam ! :D Akku wytrzymuje z palcem w tyłku 3 dni (1-2ml na dzień kopce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bezproblemowego to chyba nie ma niestety... albo przynajmniej takiego nie poznałem. Ale jak na początek dobrą opcją są zestawy na allegro wystawiane przez e-dym.pl + do tego zestaw liquidów.

 

http://allegro.pl/2x-e-papieros-ego-champion-v-1100mah-polecamy-i2822676230.html

 

Taki lub droższy http://allegro.pl/2x-e-papieros-visione-ego-3-najlepszy-polecamy-i2822627780.html

 

(warto mieć 2)

 

http://allegro.pl/liquid-najlepsze-liquidy-8x10ml-promocja-i2787863676.html

 

palenia na więcej niż 2 miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie pisac jakie mam doswiadczenie ale OGROMNĘ ( równiez jako sprzedawca)

Volish , E-bull , Wolter - tylko kupuj, a co do liquidu najlepiej robione o najlepszym zapachu i smaku i "najzdrowiej" wolter

 

oczywiscie mozna kupowac pojedynczna elementy np. jak clearomizer od Monacco czy e-cigars ale jesli zestawy to bazujcie na 3 w/w firmach - jesli chodzi o Polskie sklepy stacjonarne.

Co do sprzetu światowego to my jeszcze w Polsce nie wiemy jak to sie bedzie nazywac a tam juz to palą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele argumentów...

 

@Snuff kupił tego z champion V, a jego kumpel ma volisha i mówi że ten Volish to nie jest wcale lepszy a kosztował 4x więcej. Te od e-dym są markowe i nie kosztują majątku. Nie widzę powodu, czemu te "markowe" byłyby lepsze. Są sprzedawane podróbki na allegro i one mają gorszą jakość, ale z tego e-dymu są bardzo dobre.

 

jesli chodzi o Polskie sklepy stacjonarne.

 

Polskie sklepy stacjonarne to NACIĄGACZE. U mnie do jakiegoś czasu w mieście była firma Sukurs i za jednego fajka chcieli 200zł. Jak ostatnio pojawił się nowy sklep z e-papierosami gdzie takiego efejka można mieć za 100zł to nagle w magiczny sposób ceny spadły w Sukursie też do 100zł. No a na allegro od e-dym.pl w tej cenie masz 2 sztuki e-papierosa i w cale nie gorszego (jeśli nie lepszego nawet).

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy już takiego z neta, też niby markowy itp- wylewał się na jej usta ten wkład więc... Jednak tutaj widzę trochę bardziej pro to się wydaję :) Liquidy sa uniwersalne prawda?

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champion V nie wylewa się do ust. ciężko by było. Za to ma problemy z przeciekaniem.

 

Wszystkie cleartomizery (przynajmniej te o których wiem) mają problem z zapychaniem się.

 

Ogólnie nie są to duże wady. I dość znośne jak "na początek".

 

Dobre są też CS3 ale słabiej wyglądają, potrzeba strzykawki i zdarza im się trochę więcej bobrzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te z edym Ego ponoć dobre są. U Volisha są droższe wiadomo dlaczego ;)

 

W Ego3 jest zdaje się też lepsza bateria, ja sobie chyba kupie tego clearka z ego3 za jakiś czas by wypróbować :)

No i tanio wychodzi bo potem tylko grzałkę zmieniasz.

 

a z tym cieknięciem e CV to nie jest taki problem. Trzeba po prostu uważać by nie zapchać grzałki bo wtedy zaczyna cieknąć. Jak się odpowiednio korzysta to też nic się nie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem Mild X7. Mój pierwszy e-smoke, więc jestem prawie całkiem zielony, jeśli chodzi o doświadczenie w tym temacie. Ale po przerzuceniu się z 2 paczek dziennie właściwie zupełnie usatysfakcjonowany, a miałem swoje wątpliwości co do tego wynalazku. Pierwsza próba z olejkiem MB 24mg/ml była szokująca. Trochę mocny.

18 - tka wydaje się bardziej rozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam liqunator od Volish. A baterie i caly osprzet to sobie kupcie jaki chcecie . Poprostu Volish i wymienione przeze mnie firmy daja gwarancje na baterie np. a te takie mniej znane np. Egon czy takie tam czasami tez wystepuja z gwaranacja ale wcale nie uznaja gwarancji klienta. Produkty Volish , Wolter , E-bull sa robione w swoich fabrykach lub przez podwykonawcow. Wasze te no name sa robione wszystkie razem a naklejana jest tylko marka a to i tak to samo. Wiec smieszy mnie jak ktos mowi ten egon jest drozszy od tego kgi moze jest lepszy ?

Po drugie Volish na swoich wysepkach np. w centrach handlowych ma stałe ceny wszedzie te same. Tak samo gdy sprzedaż produktow Volish jest przez posrednika np. stoisko e-cigars to i tak produkty sa/ musza byc w tej samej cenie co u producenta. Za marze / posrednictwo placi Volish wiec w oficjalnych firmach cen nie ma z bajek :D

Wolter tez prowadzi tylko sprzedaz na wlasnych wysepkach , chyba tylko ma jednego posrednika jakis sklep elektroniczny sprzedaje tam ich e-papierosy. A e-bull ma wlasna hurtownie Aster-Media i zaczyna atakowac centra handlowe bo widzialem juz kilka wysepek a tez rzadko bawia sie w posrednictwo swoich produktow .

Oczywiscie nie patrzcie na allegro czyy jakies strony internetowe bo kupic moze to kazdy i sprzedac.

Ale owszem sa niektore strony ktore formalnie wspolpracuja z tymi markami i sprzedaja ich produkty np. e-cigars .pl itd. i oczywiscie ceny sa narzucone przez producenta.

 

Polecam rowniez firme joytech bo wiem ze jest podwykonawcom niektorch przedmiotow marki Volish :D

A ich papierosy bazuja na podobnej technologi i solidnosci :D

 

zajrzyjcie na nowosc volish vivi nova

Edytowane przez rzejmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałeś te oferty które podałem? Uważasz że to są no-name?

 

E-dym.pl deklaruje że są to baterie ejoy, a niektóre clearki to vivi nova... czyżby kłamał? Sprzedają bardzo dużo oferowanych produktów i nie zauważyłem, negatywnych komentarzy. Wręcz przeciwnie wszędzie są polecani. A ceny są dużo lepsze niż u volisha...

 

Mi się wydaje że to to samo co u volisha i innych tylko to oni sobie logo doczepiają :D

Ale nie wiem, w każdym razie trzeba brać to na własny rozum,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie które sa no - name

 

teraz zerknąłem i nie nie kłamia - mowia prawde i maja bardzo atrakcyjne ceny masz racje .

Tylko ciekawi mnie kwestia gwarancji , trwalosci produktu itd. Duzo ludzi nie ma porownania do innych firm bo uzywa jednego dostawcy - producenta itd.

 

Tak naprawde to nikt do konca nie wie jak to jest oprocz producentów ale ja nie krytykuje e-dym wrecz przeciwnie bo wlasnie widze ze sprzedaje pelno wartosciowy sprzet( jak wymienialem woltera itd. nie wymienilem kazdej firmy bo kilka ich jest mniej znanych ktore produkuja jako podwykonawca i nikt o nich nic wie jesli nie przeczyta na pudelku czy gdzieś indziej bo tak to maja znaczki firmy na ktorej zlecenie to robily)

 

kupujcie tam gdzie wam odpowiada ja tylko wyrazilem swoje zdanie np. o takich bateriach na ktorych jest tylko napis ego-t i tyle i swiat wie co to jest czy to naprawde jest 1200 mah, jakim napieciem dysponuje itd itd.

Czasami jest tak ze chwalisz Soung Magic bo nie miales w uszach Grado , gdy masz grado chwalisz grado ale potrafisz powiedziec co jest gorsze w soundmagicach o to mi chodzi . - nic Wam nie zarzucam ale ogolnie ludzie czasami nie maja zadnego porownania i chwala bo im pasuje bo tak musi być bo sprzedawca powiedzial, bo kolega tez tak ma itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak ze chwalisz Soung Magic bo nie miales w uszach Grado

 

LOL... Grado są beznadziejne, psują się łatwo nawet wyższe modele, a cena ich w Polsce jest zawyżona. Czemu dobry chińczyk ma być gorszy, od beznadziejnego amerykanina? Ja tego nie kupuje :D

 

@Wiesz rzejmi musiałbym doświadczalnie sprawdzić te firmy co wymieniłeś. Jednak do swojego zestawu nie mam nic do zarzucenia. Baterię ładuje co 3-4 dni (wieczorami bardzo dużo palę) Champion V i ES3 nie są wcale złe. Jakiś większych problemów z nimi nie miałem. Na pewno są lepsze produkty, tylko ceny też są 3 lub 4 razy wyższe. Jakby to porównywać do słuchawek to można kupić słuchawki za 200zł które zagrają nie gorzej od tych za 600zł tylko nie mają znanego loga na muszli. I tutaj jest do samo. Skoro działa dobrze i przyjemnie, to ciężko wydać 4x tyle na coś co zadziała odrobinę lepiej, albo tak samo. Od zadnego zwykłego sprzedawcy na alledrogo nie będę już kupował bo wiem, że g*wno chodzi po ludziach, lecz, akurat do e-dym.pl niemożna mieć zastrzeżeń. Oni sprzedają taniej, ale też więcej sprzedają, każdemu się opłaca i takie firmy tylko chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje porównanie mi nie wyszlo :D ale chodziło o takie coś jak maluch i mercedes :D

 

a co do Twojej wypowiedzi masz 100 % racji !!!!

Ja tylko moge Cie zapewnic ze poznałbyś wiecej marek i modeli to byś inaczej spojrzal na swoj komplet ale masz racje cena i jeszcze raz cena .Fajnie jak produkt ma super stosunek ceny do jakosci a czasami cena w tych markach jest zbyt wysoka ale jakosc jest na najwyzszym poziomie.Wtedy trzeba sie zastanowic 4 razy wiecej a markowe i pewne czy tansze ale sprawdzone tez przez wielu i najlepszy stosunek cena-jakosc lecz bez firmy i takiej wyoskiej jakosci wyrobu.Jeden chodzi w trampkach z rynku i kupuje 4 pary przez rok inny jedna pare najek na rok itd itd i mozna tak sie przekomarzać .. wybór i tak należy do nas :D

a co do e-dym - super oferty i profesjonalka w atrakcyjnych cenach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie - nic dodać nic ująć.

 

Ja tak zawsze szukam złotego środka. Przeważnie wyprzedaży jakiś markowych butów. ;)

Kiedyś kupowałem diversy czy jak im tam były za 80zł i zmieniałem co pół roku. Lecz zmieniłem swój stosunek bo jednej parze adidasów :D

Tylko po prostu nie kupie butów za 8 stów które mają lepszy wzorek, bo za 350zł albo z wyprzedaży za 200zł będę miał równie dobre.

 

Tak samo w przypadku e-fajków. Na alledrogo jest dużo tego złomu, dużo tramków, a są też takie firmowane dość drogie. A są też takie z oferty e-dym którym niewiele brakuje, a się po prostu sprawdzają. Zaletą te jest to, że jak sobie kupisz drogi model tego e-bulla czy jakiś tam... i go zgubisz/ukradną Ci/czy zniszczysz, to plujesz w sobie w twarz. A tutaj po prostu kupujesz następnego :)

 

a tak schodząc z ekonomi.

 

Dziwią mnie wypowiedzi innych o drapaniu. Tak naprawdę takie osoby nigdy nie paliły ani dobrego fajka ani dobrego efajka. Bo mnie tam nic nie drapie tak jak w tanich szlugach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha drapanie - jak to słysze xD ( podobną opinie do Ciebie mam xd )

 

zgadzam sie ale też dodam ze ile razy jest tak ze ludzie znajda takiego " malucha " który ciśnie 20 lat a mercedes 5 razy zdąrzył sie rozwalić . Volish czy Ebul to nie znaczy together forever. Bo tak jak piszesz odnalazłeś złoty środek - sprawdzi sie w rekach wiekszej publiki i bedzie produktem klasowym jak to sobie wyrobil np. Volish. Dlatego lubie te marki za bardzo dobre zachowanie co do gwarancji ( naprawde klasa ) i inne cechy o ktorych pisalem . A wiadomo że porownujac z produktami z alliego czy no-name z innych sklepow online to niebo a ziemia .

 

Reasumujac troche gorszy design , mniejsza dokladnosc , i ryzyko z rozpatrzeniem gwarancji lub jej krotszy termin ( wiele ofert z e-dym 3 msc maja ale maja , czasami wcale nie ma ale moze to kwestia niedopisania ) - takie minusy maja te fajki o ktorych Ty mowisz ale moga byc rownie dobre a nawet lepsze o których ja mowie . Hmm lecz są fajki / baterie itd ktore pożal sie boże widzimy na allim i tego szajsu nie da sie opisac. Dlatego e-dym to naprawde dobry sklep i wlasnie zamowilem z niego dla kolegi baterie Joya bo bylo najtaniej bo byla gwarancja i wiem konkretnie od kogo kupuje - pewny sprzedawca i mozliwosc kontaktu itd.Polecam fime Joya - najlepsze firmy korzystaja z ich patentow i usług :D

Edytowane przez rzejmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.... ale mnie rozwalaja te wasze opinie o voliszu:) no poprostu bomba... wlasne fabryki (lol). Skąd masz tego newsa? Od sprzedawcy?

Kupuję u nich czasami i części od nich zakupione działają mniej-więcej tak samo i tyle samo co i inne, za to ich ceny nie powalają, zresztą nic dziwnego, skoro te stoiska w marketach muszą się zwrócić:) Patrzeć na cenę, gwarancję i możliwość jej wyegzekwowania - ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrBrainwash dzięki! Doszedł zestaw Visione ego 3 (ten za 149 zł). Moja matka chciała dla siebie jeden i drugi dla swojego ojca. Wydają się okey, matka już paliła i jest zadowolona. Wyglądają naprawde super. Teraz wiem że dla swojej też kupię :) Dzięki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności