Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte portable - HD661 czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jakiś czas temu pytałem o słuchawki i kupiłem w końcu HD681, ale jednak są trochę za duże i bardziej "domowe". Szukam teraz czegoś o podobnym brzmieniu, bo je kocham xD już nawet bez wygrzewania, a co dopiero jak przesłucham już te ileśset godzin, ale mniejszego i wlaśnie bardziej portable. Przede wszystkim chciałbym, aby komórka mogła spokojnie je pociągnąć. A co do eq to mam PowerAmpa pelnego, więc basy mogę sobie zawsze podciągnąć. Czasem na HD681 muszę to robić, bo słabe napięcie i basy schodzą mocno w dół...

 

No nic, moje pytanie brzmi:

 

Czy warto kupować HD661 w takim wypadku jako hp portable czy za tą cenę warto jednak pomyśleć o czymś innym? Od razu mówię, że nie lubię przesadzonego basu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Panasonic RP-HTX7 zmodowane - dobra izolacja i super brzmienie, bez nadmiaru basu. Ewentualnie Shure SRH240, ale trochę większe są, nie wiem czy się pod portable podciągnie. Co do HD 661 to jutro prawdopodobnie będę miał okazję przesłuchać i porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Panasonic RP-HTX7 zmodowane - dobra izolacja i super brzmienie, bez nadmiaru basu. Ewentualnie Shure SRH240, ale trochę większe są, nie wiem czy się pod portable podciągnie. Co do HD 661 to jutro prawdopodobnie będę miał okazję przesłuchać i porównać.

Niestety HTXy odpadają, bo nie będę się bawił w modding. A doczytałem się, że bez tego niestety nie podpasowałoby mi ich brzmienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności