Skocz do zawartości

ACTA zawieszona


krecik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to miałem na myśli i myślę, że słowo "baraki" pod tą kadencją fajnie pasuje :D

To co jedziemy na obozowisko ? :D

 

Wolnemedia.. serwis owszem niezły, ale newsy tam często to referaty i wszystko w czarnych barwach, że świat to jeden wielki spisek, że aż człowiekowi udziela się schiza ;) To już dla zdrowia psychicznego wolę TVN : - ) (nawet z wałkowaniem przez cały rok Smoleńska).

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fakty wychodzą na światło dziennie:

http://pej.cz/Rzad-c...ne-dowody-a1972

 

 

Jeden komentarz na yt mi utkwił w pamięci.

Coś takiego: "...JESLI KTOS POWIEDZIALBY MI ROK TEMU , ZE BEDE OGLADAL TV TRWAM , ZEBY USLYSZEC CHOC TROCHE PRAWDY , TO BYLBYM GO ZABIL SMIECHEM..."

 

Lepiej podaj nazwę autora i spytaj go, czy wyraża zgodę na publikację swojego komentarza tutaj, bo jak wejdzie ACTA to będziesz płacił jeszcze odszkodowanie ;)

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fakty wychodzą na światło dziennie:

http://pej.cz/Rzad-c...ne-dowody-a1972

Ponadto politycy mieli pełną świadomość tego, że utajnienie treści negocjacji "może także spowodować niejasności w przypadku ewentualnego pojawienia się wniosku o ich udostępnienie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej".

 

Pamiętacie? http://wyborcza.pl/1,75478,10294344,Chwila_nieuwagi_i_utajnia_nam_Rzeczpospolita_.html

Przepis wymyślił rząd, a konkretnie ministrowie skarbu, finansów i spraw zagranicznych, a także Prokuratoria Generalna. Chodziło o to, by z ustawy o dostępie do informacji publicznej wykluczyć dostęp do informacji jakie stanowisko zajmują rząd, organa władzy przed międzynarodowymi organami, w negocjacjach umów międzynarodowych, przed sądami, trybunałami - także polskimi. To samo miało dotyczyć opinii i ekspertyz, na podstawie których organy władzy podejmują decyzje.

tadam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s****ysyny zabezpieczyli sie na kazdym froncie...

znaczy wiesz... to nie przeszło, bo jest zupełnie niekonstytucyjne. Ale widać, że ten kto to zaplanował dokładnie wiedział co robi i jak wszystko przeprowadzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w ciągu 2 tygodni poparcie dla PO spadło z 42% do 28%, to jest polityczne samobójstwo :)

Oczywiście to są oficjalne dane, w rzeczywistości obstawiam, że realne poparcie dla PO wynosi 15-18%.

Przy czym uważam, że każda inna partia to dokładnie to samo bagno i gonitwa świń do koryta. Niestety nie ma alternatywy.

Może coś nowego powstanie, jakaś partia kierowana przez młodych, otwartych i inteligentnych ludzi - inaczej tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem sie takiego ciołka przesuwa na inne statnowisko a następni mogą śmiał mówić - to nie ja, to tamten. miejscie pretesje do tych co byli przed nami.

 

a ja wiem, że przedtem było dno, teraz jest dno i jak się tych legalnych złodziejaszków nie postawi przed pluton egzekucyjny to dalej będzie dno i to takie bez dna. a pozabijac tych opryszków to w sumie.....dla ich dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem, że przedtem było dno, teraz jest dno i jak się tych legalnych złodziejaszków nie postawi przed pluton egzekucyjny to dalej będzie dno i to takie bez dna. a pozabijac tych opryszków to w sumie.....dla ich dobra :)

OMG, przyjdą następni. Jak człowiek ma opcję żeby się obłowić to skorzysta. Ciężko by było znaleźć takich co tego nie zrobią a nawet jakby byli to ci "źli" ich zdepczą i nadal większość będzie tylko dążyła żeby osiągnąć swoje. Gdy się staje przed opcją władzy i kasy to moralność ma niewielkie szanse żeby wygrać... jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pluton egzekucyjny nie byłby bezrobotny. przy okazji pełniłby funkcję odstraszającą. ktoś przecież musi zrobić porządek. władza jak widać nie porządkuje tylko cenzuruje i chce trzymać naród za mordy. jakby zapomnieli, że w tym kraju rządzi naród a te leszcze mają się go grzecznie słuchać.

jak powiem takiemu gałganowi, że ma mi skoczyć po piwo to znaczy, że ma iść po piwo. a jak w wolnym czasie będzie mieć czas na politykę - proszę bardzo. o ile będzie miał wolny czas. w Polsce rządzi narów i już !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał z tego taki, że najsłabszym elementem każdego systemu jest człowiek. Co z tego, że będzie 50 organów nadzorujących i każdy będzie nadzorował się nawzajem jak po pewnym czasie zrobi się z tego "kolesiostwo" a kto się nie dostosuje - wypad!

Wierzycie w to, że ktoś będzie ryzykował stając przeciwko całemu "systemowi" i w dodatku oprze się chciwości, gdy ma możliwość się obłowić? Jeśli nawet tacy byli to ich kariera polityczna zakończyła się zapewne błyskawicznie.

 

Może poprosimy Dalajlamę o kandydowanie w następnych wyborach? I niech weźmie ze sobą mnichów i stworzą nową partię :) On nie dba o pieniądze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie ma to sens. do mnichow nic nie mam :) ale zaraz by sie glosy narodowcow podniosly, ze tak oto oddalismy kraj w obce rece. i ze juz lepiej aby to nasi tutaj dowodzili. i tak w kolko mozna by pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, "narodowcy" by się oburzali - tak jak kiedyś ludzi dzieliło się na tych, w żyłach których płynęła "błękitna" krew i tych ze "zwykłą", tak teraz oni dzielą ludzi na "swoich" i "obcych" ze względu na miejsce urodzenia - taki narodowościowy rasizm.

 

Mogłaby z tego wyjść ciekawa sytuacja, gdzie większość partii stanęłaby wyjątkowo razem broniąc swoich "interesów" i "interesików". Strach byłby wielki bo jednak tych mnichów trudno byłoby czymś przekupić :D No i wiadomo kto podburzałby te cały protesty "narodowościowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszych słowiańskich duszach występują tylko dwie opcje, albo bliźniego o*******ić ze wszystkiego co ma (patrz politycy), albo przyje*ać mu szabelką (też politycy), lub w wielu przypadkach obie opcje na raz :), plus całkiem nowa opcja zerżnięta od sojuszników z USA permanentna inwigilacja - ACTA.

Niestety świadczy to o tym, że jesteśmy jeszcze społeczeństwem bardzo niedojrzałym i musi minąć kilka pokoleń zanim zaczniemy myśleć w sposób taki jak np. w Szwecji lub Holandii, ale wtedy znów będziemy kilka pokoleń wstecz ;P

Mam tylko nadzieję, że prędko nie dosięgnie nas wspierana przez rząd wschodnia lub afrykańska imigracja, bo wtedy to już będzie Meksyk made in PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprosimy Dalajlamę o kandydowanie w następnych wyborach? I niech weźmie ze sobą mnichów i stworzą nową partię :) On nie dba o pieniądze :D

 

Co za pomysł nie pozostało by nic innego jak Harakiri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w ciągu 2 tygodni poparcie dla PO spadło z 42% do 28%, to jest polityczne samobójstwo :)

Oczywiście to są oficjalne dane, w rzeczywistości obstawiam, że realne poparcie dla PO wynosi 15-18%.

Przy czym uważam, że każda inna partia to dokładnie to samo bagno i gonitwa świń do koryta. Niestety nie ma alternatywy.

Może coś nowego powstanie, jakaś partia kierowana przez młodych, otwartych i inteligentnych ludzi - inaczej tego nie widzę.

 

Nie zrobimy partii to nic nie będzie (zresztą coś mi się wydaje, że dawno już tego typu partia powstała) ;) Ale nawet jakby zrobić partię, to sukcesem byłoby się dostać do parlamentu - bo wiadomo, 4 władza promuje swoich (wygrywa ten kogo jest najwięcej w TV).

 

Strach byłby wielki bo jednak tych mnichów trudno byłoby czymś przekupić :D No i wiadomo kto podburzałby te cały protesty "narodowościowe"

 

A co Ty myślisz, że mnisi się zadowolą jedzeniem trawy? :P Przecież obywatele muszą ich utrzymać z własnych podatków, bo oni się zajmują tylko medytacją. Przy takim rządzie, to postęp byłby zerowy - nawet dróg by nikt nie naprawiał. Zaś karalne byłoby nawet przypadkowe nadepnięcie mrówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, taki mnich nie bedzie sie modlic pobierajac tylko powietrze z otoczenia. ale nawet i wtedy by nasz mi(ni)ster od finansow opodatkowal powietrze. ale wole juz medytacje mnicha niz ten belkot tych co juz wiedza przed wyborami co trzeba zrobic aby juz bylo na pewno lepiej. pamietacie jak Donald'0 obiecywal, ze jak go wybierzemy to zniesie podatek belki. I co ? sie kłamczuchowi zapomniało ? ja to bym takich nie wieszał nawet za szlufke od spodni. od razu głodnego szczura wsadziłbym w cztery litery.

TUSK = Teraz U*******e Swoich Kolegów, to ich wina za brak dialogu spolecznego. Donaldo chcial, ale jego gabinet go olewal. a teraz to on im pokaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur*a... Panowie ktoś chce popełnić strzał w stopę, albo wywołać przewrót w Polsce na siłę...

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/solidarna-polska-zlozy-w-sejmie-projekt-ustawy-ws-,1,5023413,wiadomosc.html

Wiecie co się stanie jeśli to przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur*a... Panowie ktoś chce popełnić strzał w stopę, albo wywołać przewrót w Polsce na siłę...

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Wiecie co się stanie jeśli to przejdzie...

 

Nie, nie... oni są po NASZEJ stronie, to tylko przyśpieszy cały proces, a ostateczna decyzja będzie zależała od t0ska, to taki socjotechniczny zabieg z ich strony, taki SZACH/MAT. Bardzo szybko się okaże, gdzie się znajduje PO. Nie będziemy musieli czekać prawie 4 lata na wybory.

Genialny zabieg, prognozuję, że Tusk dostanie zawału w tym tygodniu.

Edytowane przez domzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności