Skocz do zawartości

Czy Dokonałem Dobrego Wyboru?


Gość Bandzior Buzek

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od twojego punktu widzenia. Jeśli to ma być coś w stylu "all in one" to dokonałeś w pewnym sensie dobrego wyboru, ale jeśli zależy Ci na jakości dźwięku i wykonania to niestety się pomyliłeś.

 

PS. celowo napisałem "w pewnym senisie" bo ten odtwarzacz mimo bogatej ilości funkcji (jak zresztą cała ta chińszczyzna) w praktyce nie cieszy: oglądanie filmów na ekranie 65tys. kolorów mija się z celem, konwerterowanie mp3 z 320kbps do np 192kbps czy czekanie przez godzine na załadowanie się obrazka też nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, zaprojektował cały odtwarzacz księgowy ;) . Co do obrazu jeszcze to strasznie mnie bawią zdjęcia reklamowe odtwarzacza z jakąś chińską/japońską panią lub też kadr z Matrix'a. Zdają się mówić "patrz, jaki mega wypasiony ma ten mp4 wyświetalcz. Bierz go!" Potem jest już gorzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, zaprojektował cały odtwarzacz księgowy ;) . Co do obrazu jeszcze to strasznie mnie bawią zdjęcia reklamowe odtwarzacza z jakąś chińską/japońską panią lub też kadr z Matrix'a. Zdają się mówić "patrz, jaki mega wypasiony ma ten mp4 wyświetalcz. Bierz go!" Potem jest już gorzej :P

Ta, zwlaszcza, ze na fotkach odtwarzacza jest wklejona w photoshopie tapetka w miejsce ekranu - w rzeczywistosci wyglada to drastycznie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bandzior Buzek

Czy ten odtwarzacz:http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&id=16952 jest lepszy?

A i chciałbym uzyskać opinię kogoś kto miał do czynienia z tym odtwarzaczem (obiektywną opinię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten odtwarzacz:http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&id=16952 jest lepszy?

A i chciałbym uzyskać opinię kogoś kto miał do czynienia z tym odtwarzaczem (obiektywną opinię).

Żenada...

opinię kogoś kto miał do czynienia z tym odtwarzaczem

Więc się nie doczekasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten odtwarzacz:http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&id=16952 jest lepszy?

A i chciałbym uzyskać opinię kogoś kto miał do czynienia z tym odtwarzaczem (obiektywną opinię).

Żenada...

Pytam bo kolega ma i jest genialny ten odtwarzacz za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa formatu plików AVI, MPEG po konwersji do MTV...

 

Hehe tym sposobem to kazdy byle odtwarzacz obsługuje wszystkie formaty, bo wystraczy kowersja... :lol:

 

Kilka osób już to mówiło, taki sprzęt naprawde nie wart jest wydawania pieniędzy, ale zrobisz jak uważasz za stosowne...

 

Dysk przenośny USB 128mb

.

.

Kolorowy wyświetlacz LCD 1.5"

 

Mnie to "kolorowo" nie wygląda ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest topik o nonamach w którym wyraźnie napisałem - JEŚLI MYŚLISZ, ŻE TAKI NO NAME TO DOBRY SPRZĘT TO KUPUJ GO W CHOLERE. Jak będziesz miał szczęście będzie działał długo a dźwięk będzie ci odpowiadał. Jak nie będziesz miał szczęścia to zrypie się po miesiącu a i może usłyszysz, że dźwięki wydobywające się z tego szajstwa nie będą brzmiały tak jak powinny.

 

Jeśli jesteś zdecydowany na MP4 i wpadłeś po to żeby się tylko utwierdzić w tej opinii to jak już pisałem w innnym topicu NIE ZAKŁADAJ TEMATU CZY TEN NO NAME jest dobry - trochę inicjatywy - jak byś przeszperał allegro zobaczyłbyś, że wszystkie mp4 mają taki sam firmware i różnią się praktycznie tylko WYGLĄDEM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wogóle moim zdaniem kolorowy wyświetlacz jest największą wadą playerów. Zżerają baterie i są brzydkie. Ja za ideał uważam wyświetlacz Zena Micro..."

 

Kompletnie się z tobą nie zgadzam nfsu. Widziałeś kiedyś wyświetlacz w T10? Raczej nie, no i nie jest on wcale brzydki tylko piekny. A bateria w tym iRiverku trzyma wg producenta 53 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale te 53 godziny, jak wyświetlacz jest wyłączony (albo jego podświetlenie, nie pamiętam już). Poza tym wyświetlacz w Zen'ie jest perfekcyjny: eleganckie niebieskie podświetlenie, duża rozdzielczość, bez bajerów. A tak jak patrze na X5 i na screeny jego wyświetlacza to to jest szczyt kiczu. I te głupie tła. Jak dla mnie kolorowy wyświetlacz to rzecz absolutnie zbędna. Ale to wszystko kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bandzior Buzek

No dobra. Wszyscy mieliście racje. Dzisiaj go otrzymałem i musiałem go odesłać bo był totalnie roz****ny. Wogule sie nie włączał.

PS. Pomóżcie mi wybrać jakiś dobry odtwarzacz do 320 zł z pamięcią od 256 MB do 1 GB z niezłą jakością dźwięku (może być z kolorowym wyświetlaczem ale nie musi). Najważniejsze żeby był sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności