Skocz do zawartości

Macie iPoda Nano 1G? A chcecie nowego od Apple? :)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak racje miałem :)

Swojego oddaje po świętach jak nic, jakoś się wcześniej zmobilizować nie mogłem ;)

 

pewnie jakiś haczyk jest.

Pewnie tu - "Zamienny iPod jest objęty gwarancją przez 90 dni od daty serwisowania."

Czyli najprawdopodobniej 6G będzie refurbem.

Edytowane przez mac_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu ruszyłem dupsko do autoryzowanego serwisu Apple - 8 min spaceru ode mnie :mellow:

 

No ale przechodząc do meritum sprawy, pomimo totalnie wytartego tyłu, niewidocznego numeru seryjnego przyjęli go :) Numer seryjny został odczytany z softu.

Teraz tylko modlić się, aby nie okazało się, że Nano był rozbierany przez kogoś i Apple się nie przyczepi, bo tam każdy Nano jest wysyłany. Jeżeli nie to zrobiłem interes roku ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.spidersweb.pl/2011/12/apple-wymienia-wadliwe-ipody-nano-1g-na-najnowsze-nano-6g-8gb.html

 

Wada dotyczyła przegrzewającej się baterii w iPodach Nano, które trafiły do sprzedaży między wrześniem a grudniem 2006 roku.

 

Zetrzeć numery seryjne zgłosić przegrzewanie się baterii i ma się nowego nano 6G?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.spiderswe...ano-6g-8gb.html

 

Wada dotyczyła przegrzewającej się baterii w iPodach Nano, które trafiły do sprzedaży między wrześniem a grudniem 2006 roku.

 

Zetrzeć numery seryjne zgłosić przegrzewanie się baterii i ma się nowego nano 6G?

 

Numery seryjne sprawdza sie także z poziomu itunes wiec twój niecny plan nie wypali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mam nano 1g do wymiany ale nie chcialo mi sie z nim ruszyc. czy ktos moze potwierdzic ze w PL tez wymieniaja na 6g? jakiej pojemnosci?

 

Nikt Ci nie potwierdzi, bo wszystkie iPody lecą do USA. Więc w tym wypadku nie ma czegoś takiego jak "w Polsce". Prawdę mówiąc po cichu mam nadzieję, że dostanę 6 generację, ale z nówki Nano 1gen też bym się ucieszył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja to samo, wczoraj przyszły 2 smsy, że iPody są "naprawione i gotowe do wysyłki" i że dalszy kontakt to już przez iSpot. Miałem nadzieję, że dziś zadzwonią, że jest do odbioru. No trudno - może będą jutro ;)

 

U mnie dalszymi zaleceniami jest telefon do Cortlandu. Zadzwonię jutro i zobaczymy. Aczkolwiek szybko się uwinęli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szybko, bo ja oddałem chyba jakoś niecałe 2 miesiace temu, a Ty 2 tygodnie. Niektórzy ludzie, którzy zostawiali je przed świętami też już mają.

 

Może mi ktoś powiedzieć, jak w ogóle jest z tymi iSpotami, Cortlandem itp.?

Jest SAD, które jest dystrybutorem i serwisem, a iSpoty to sieć ich sklepów?

Tak samo Cortland t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szybko, bo ja oddałem chyba jakoś niecałe 2 miesiace temu, a Ty 2 tygodnie. Niektórzy ludzie, którzy zostawiali je przed świętami też już mają.

 

Może mi ktoś powiedzieć, jak w ogóle jest z tymi iSpotami, Cortlandem itp.?

Jest SAD, które jest dystrybutorem i serwisem, a iSpoty to sieć ich sklepów?

Tak samo Cortland t?

 

Wcześniej wysłałem dziewczynę do iSpotu z moim iPodem, bo akurat miała być w okolicy i gościu jej nie przyjął, bo był problem z widocznością numeru seryjnego z tyłu obudowy. Powiedział, że oni tylko przyjmują sprzęt i i tak wysyłają do oficjalnego serwisu. Polecił, aby iść do oficjalnego serwisu i tam go oddać, stąd mój iPod znalazł się w Cortlandzie.

 

Cortland jest autoryzowanym sprzedawcą i autoryzowanym serwisem, bo robią naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu Apple.

 

///

 

Dostałem nowego iPoda Nano 6 generacji, yeah ^_^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz ty :) Ta akcja jest dalej aktualna?

 

Z tego co wiem jest aktualna, bo widnieje na oficjalnej stronie Apple :)

 

Zastanawiam się teraz czy sprzedać tego Nano czy go sobie zostawić. Wygląda... uroczo :D

Jak coś to daj znać... na początku lutego bym wykazywał spore zainteresowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz ty :) Ta akcja jest dalej aktualna?

 

Z tego co wiem jest aktualna, bo widnieje na oficjalnej stronie Apple :)

 

Zastanawiam się teraz czy sprzedać tego Nano czy go sobie zostawić. Wygląda... uroczo :D

Jak coś to daj znać... na początku lutego bym wykazywał spore zainteresowanie. :)

 

Spoko. Jeżeli do tego czasu nie sprzedam to będę miał w pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz ty :) Ta akcja jest dalej aktualna?

 

Z tego co wiem jest aktualna, bo widnieje na oficjalnej stronie Apple :)

 

Zastanawiam się teraz czy sprzedać tego Nano czy go sobie zostawić. Wygląda... uroczo :D

Jak coś to daj znać... na początku lutego bym wykazywał spore zainteresowanie. :)

 

Spoko. Jeżeli do tego czasu nie sprzedam to będę miał w pamięci :)

To jak coś to wcześniej też daj znać. ;) Bo od dawna mam ochotę na tego Nano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj odebrałem Nano 6G - sreberny i 8GB. Nano, którego oddawałem miał odlutowany jeden kabelek od baterii i ogólnie nie działał - przyjęli.

 

Mam też drugiego iPoda z zaklejonym kropelką holdem (nie pytajcie) i zepsutym clickwheelem. Łapie się do programu, ale wg informacji z serwisu, mogą nie przyjąć zepsutych sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności