Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do iphona do 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie polecacie słuchawki do iphona 3gs tak do 100zł , najlepiuej dokanałowe , obecnie mam Creative ep 430 ale nie jestem zadowolony z jakosci dzwieku, prawie wcale nie ma basu, słuchawki głownie do ( electro, hiphop, rock)

 

mam na oku dwa modele mee m9 i brainwavz alpha

Edytowane przez gontar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dokanałowe? Jak dokanałowe to SM MP21 albo MEE M9p. A jak douszne to Cresyn AXE IV albo SM PH10, ewentualnie AKG K319.

 

Edit:

Albo właśnie Alpha (bardzo fajne są). Tyle że w MP21 albo M9p będziesz miał pilota z mikrofonem. Jednak wygoda...

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju przepraszam, oczywiscie chodzi mi o dokanałowe a nie douszne :) czytałem teraz recenzje SM PL 30 i tez wypadaja całkiem fajnie + maja fajny wyglad, kurde juz nei wiem ktore wybrac sm pl 30, sm mp21, alphy, czy m9 cena w sumie bardzo podobna :) a która najlepiej zgrają sie z iphonem ?

Edytowane przez gontar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wielki za pomoc, mam jeszcze jedno pytanie obecnie mam creativy ep430,i teraz tak sie zastanawiam czy warto kupowac sluchawki ze sredniej polki (do100zl), jakos dzwieku pewnie bedzie minimalnie lepsza od tych co teraz posiadam ? czy lepiej zainwestowac juz w cos lepszego do 200-250zl ?? nie znam sie kompletnie na sluchawkach dlatego pytam :) chce po prostu cieszyc sie czystym solidnym i mocnym dzwiekiem w swoim iphonie :)

Edytowane przez gontar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem już przejście na takie Alpha to będzie różnica (głównie detale i kontrola basu, acz nie znam EP430 więc może więcej).

 

Edit:

Przy różnicy zabrakło że spora. ;) Chyba że chcesz jeszcze lepiej to wtedy chyba najlepiej poczytaj o Shure SE215. Podobno świetne funowe granie. Tu już pewnie będzie kolosalna różnica wobec EPek, no i wykorzystanie możliwości iPhone'a który jest jednym z lepszych przenośnych źrodełek.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie , bo przy epkach mam wrazenie ze nie wykorzystuje nawet 20% mocy audio iphona ;) jutro wybiore sie do audiomagic w warszawie i moze koles ze sklepu mi cos poradzi bo ja sie chyba sam nie zdecyduje :)

 

co do tych shure to dla mnie jednak troche za drogo, dodając ze ja mam tendencje do gubienia słuchawek :)

Edytowane przez gontar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadaj reckę Brainwavz (tu albo na audiohead) i jutro w Audiomagic obsłuchaj. Po Alpha zauważyłem że mają spore możliwości jak na swoje ceny. A Audiomagic ma chyba wszystkie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E10 bardzo fajne są. Nie grają zbyt ciemno, raczej z dość zarysowanym ale nie przesadzonym basem. No... i sporo głosów było że sięgają jakościowo ponad NuForce NE-700x albo Eterny. Na pewno są jaśniejsze od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko stawiam na nuForce. Na iphonie nie byłoby duzej różnicy miedzy alpha a E10. SM-y są świetne ale jak na moje ucho słabo się zgrywają ze źródłami, które nie mają choć trochę wyraźnego ocieplenia.

 

Tak wiec głos daje na nu, a z tańszej opcji na alpha (lub m9 - tu może byc nawet pilot :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Altec Lansing MHP-136 tylko trzeba je długo wygrzewać, bo na początku to sam bas się z nich wylewa, dopiero później nabierają klarowności a bas się uspokaja (ale i tak go dużo). W sam raz do chłodnego grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zastanawiam się nad słchawkami do iPhone'a.

Mam kilka par słuchawek m.in. PL11, jbl 220, ex82 i jays two ale jedyne w miarę rozsądne połączenie,

które mi odpowiada dźwiękowo jest tylko z jbl 220..

Co powiecie na temat Klipsch S4i albo Denonów C560?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jako grajka używam iPhone 3Gs i miałem Braiwavz Alpha i uważam, że słabo to razem grało. Alphy grają już u kolegi :).

Obecnie używam Fisher Audio Eterna i nie jest źle ale szału też to połączenie nie robi. Ze słuchawek dokanałowych jakie miałem/mam najlepiej mi odpowiadają SM PL30. Jednak strasznie mi te słuchawki nie pasują pod względem ergonomii. No i leżą sobie w szufladzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poświeciłem troche czasu żeby przyjrzeć sie dokładniej tym E10, ustawiłem dobrze korektor w iphonie (sluchawki juz nawet dobrze wygrzałem) , po odpaleniu massive attack teadrop dopiero zoabczylem jaką te słuchawki mają moc, po prostu cos niesamowitego, widocznie sluchawki musialy sie troche wygrzac, albo po prostu potrzebowalem troche czasu aby sie do nich przekonac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności