Skocz do zawartości

Zakup telefonu z Androidem - średnia półka


piecho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mogę wziąć za 200zł Nokię 500 i sprzedać ją dokładając trochę, co da mi +/- 700zł na telefon z Androidem. Chcę, aby telefon był jeszcze na gwarancji. Moje propozycje to:

-Motorola Defy - dobra obudowa, bateria oraz niezła wydajność. Ogólnie wydaje się być mniej delikatna niż inne tego typu telefony. Brak oficjalnego wsparcia dla 2.3, może będą porty z Defy+.

-SGS - Podobno masa Custom Romów i modyfikacji i wraz z kiepską obudową i baterią. Jak wydajnościowo i softowo SGS vs Defy?

-Xperia Neo - Najdrożej i wcale nie najlepiej. Najbardziej boję się obudowy, jednak telefon ma 1 niezaprzeczalny plus - zapowiedziane wsparcie dla 4.0.

-HTC - właśnie, na początku miał być WFS i kto wie, jak ma być tyle zabawy z tym modowaniem i grzebaniem w sofcie i obawą o utratę gwarancji to czy nie wrócę do pierwotnej koncepcji.

 

 

Liczę na rady, rady, oferty.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko defy i galaxy s. Z neo nic nie zrobisz, a wfs to półka niżej. Sgs jest super wydajny ale wykonanie takie sobie i jeszcze ogromna ilość modyfikacji a defy jest super wykonana też wydajna ale trochę mniej. Więc albo wydajność albo jakość wykonania

 

ps. sgs najszybciej dostanie 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

co do obudowy w SGS to jego wada i zarazem zaleta - korpus jest zasłonięty a tylna klapka to praktycznie cała obudowa bo zostaje tylko ramka i ekran więc porysujesz wydajesz 40-50 zł na oryginalną klapkę i masz nowego SGS'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do obudowy w SGS to jego wada i zarazem zaleta - korpus jest zasłonięty a tylna klapka to praktycznie cała obudowa bo zostaje tylko ramka i ekran więc porysujesz wydajesz 40-50 zł na oryginalną klapkę i masz nowego SGS'a :)

Lakier na tej ramce jest chyba mniej trwały od tego na klapce - u mnie odpadł od wkładania w uchwyt samochodowy (włożyłem max 5 razy). Do tego jeszcze jest szkiełko aparatu, które rysuje się bardziej niż tylna klapka, bo nieco wystaje.

 

 

Za to cała reszta przemawia na korzyść SGSa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem MM, bawilem sie defy, obecnie mam SGS. i samsung zdecydowanie najwydajnieszy. obsluga 4' tez jest zdecydowanie wygodniejsza jak 3,7'. motki napewno sa i robia wrazenie lepiej wykonanych fonikow, ale co do SGS- to nie jest tak zle jak niektorzy mowia.wraz z folia na wyswietlacz mozna kupic fajna naklejke carbo na plecy dzieki ktorej telefon pewniej lezy w dloni i nie "palcuje" sie tak (ok 20zl komplet). nie uzywam zadnych pokrowcow ani temu podobnych, telefon nosze w kiermanie (bez kluczy i drobnych :P ) nie rysuje sie wyswietlacz a ramka poki co jest cala ( ok. 4 miechy mam telefon). kolega tez ma sgs i u niego widac odpryski na srebrnym elemencie. plastikowa obudowa jest z dobrych materialow a dzieki temu smart jest lekki i niemal nie czuc go w kieszeni, nie ma sie wrazenia ze chodzisz z cegla mimo ze sa to 4' to wydaje sie duzo poreczniejszy jak motka MM. jak lubisz sie bawic fonem to masa romow tez przemawia na kozysc SGS :D mozna wgrywac i wgrywac bez obaw ze uwalisz telefon bo tego modelu chyba nie da sie "uspic". moim zdaniem za ta cene nie kupisz lepszego andka i jesli nie przeszkadza ci bral lampy przy aparacie to na 100% bedziesz zadowolony.

 

 

 

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności