Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Podróbki czy oryginały?


bartek325

Rekomendowane odpowiedzi

Po wpisaniu w google "sennheiser cx500 fake" masz parę linków jak rozpoznać oryginały od podróbek. Trochę dociekliwości i sam dojdziesz czy to podróbki - zdaj relację ze swojego śledztwa, ale na 95% podróbki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem bardzo wiele takich stron porównawczych. Na tym zdjęciu zaraz po napisie na aukcji merc420: "-THD, całkowite zniekształcenia harmoniczne < 0.2 %" widać, że zwijarka do kabla jest oryginalna (widać to po równomiernej szparze)

oraz klips jest metalowy (chodzi mi o sprężynę w środku)

 

To są moje pierwsze obserwacje.

 

 

 

 

PS

Chyba zdecyduje się je kupić od merc420. Jak dojdzie przesyłka i ich posłucham to dam więcej szczegółów.

Edytowane przez bartek325
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, przecież tych senków na allegro jest masa i na dobrą sprawę ponad połowa to bezsprzecznie podróbki! Na prawdę nie rozumiem ludzi wciskającym klientom taki nic nie warty szajs jako pełnowartościowy produkt. Sam miałem do czynienia z takimi podróbkami i serio, grają jak "domofon" - totalny kit. Czy na prawdę w Polsce nie ma jakiejś możliwośći wyegzekwowania prawa na takich sprzedawcach? Przecież to jawne złodziejstwo wobec konkretnej firmy jak i jawne przekroczenie prawa... Allegro również powinno interweniować i od razu blokować tych, którzy opychają podrobiony towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież tych senków na allegro jest masa i na dobrą sprawę ponad połowa to bezsprzecznie podróbki! Na prawdę nie rozumiem ludzi wciskającym klientom taki nic nie warty szajs jako pełnowartościowy produkt. Sam miałem do czynienia z takimi podróbkami i serio, grają jak "domofon" - totalny kit. Czy na prawdę w Polsce nie ma jakiejś możliwośći wyegzekwowania prawa na takich sprzedawcach? Przecież to jawne złodziejstwo wobec konkretnej firmy jak i jawne przekroczenie prawa... Allegro również powinno interweniować i od razu blokować tych, którzy opychają podrobiony towar.

 

No niewiem. Kupiłem no i utworzyłem nowy temat: http://forum.mp3store.pl/topic/83803-sennheiser-cx500/page__p__767103#entry767103

 

Grają bardzo dobrze - jak zestaw kina domowego Panasonica za 500zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają bardzo dobrze - jak zestaw kina domowego Panasonica za 500zł.

 

No to świetny punkt odniesienia masz, badziewne słuchawki( jestem przekonany, że podróby)vs badziewne kino domowe. Już same odpowiedzi sprzedającego na zarzuty co do oryginalności słuchawek mówią same za siebie. Na zarzuty jednego z kupujących co do dźwięku słuchawek, sprzedawca odpowiedział że rozciągnięcie kabla powoduje pogorszenie dźwięku, to ja się pytam WTF?! Słuchawki mogą wyglądać na oryginalne co znaczy tylko tyle, że Chińczycy polepszyli się w produkowaniu podrób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają bardzo dobrze - jak zestaw kina domowego Panasonica za 500zł.

 

No to świetny punkt odniesienia masz, badziewne słuchawki( jestem przekonany, że podróby)vs badziewne kino domowe. Już same odpowiedzi sprzedającego na zarzuty co do oryginalności słuchawek mówią same za siebie. Na zarzuty jednego z kupujących co do dźwięku słuchawek, sprzedawca odpowiedział że rozciągnięcie kabla powoduje pogorszenie dźwięku, to ja się pytam WTF?! Słuchawki mogą wyglądać na oryginalne co znaczy tylko tyle, że Chińczycy polepszyli się w produkowaniu podrób.

 

Chciałem tylko powiedzieć, że nic więcej nie oczekuję od słuchawek, które mają membranę wielkości co najwyżej 12mm.

No chyba, że lepiej jeździ się samochodem na 3" kółeczkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności