Skocz do zawartości

iMod 5g, czyli co się da wycisnąć z popularnego iPoda 5g Video


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie będziesz go bardzo maltretował to srebro z qables może być, chociaż szału nie ma ;)

 

Żadnych ciekawych drutów oprócz tego srebra w Qables nie ma - wszystkie inne kosztują zdecydowanie za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Forza!

A wiesz może czy w Polsce można znaleźć jakiś fajny drut do LOD? I jeszcze jedno: czy to srebro 24awg nie będzie za grube do zrobienia diymoda (bez wewnętrznych capsów).

Btw. świetna robota z nanówką. super rozwiązany montaż kondenstatorków poza wtyczką.

 

Masz zapchaną skrzynkę, Forza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @zawish, @selphy mam pytanie:

 

Słuchajcie jak tam wam się spisuje iMod z FiiO E11 bo aktualnie mam ten AMP, a zastanawiam się nad zrobieniem iModa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @zawish, @selphy mam pytanie:

 

Słuchajcie jak tam wam się spisuje iMod z FiiO E11 bo aktualnie mam ten AMP, a zastanawiam się nad zrobieniem iModa ?

 

Bardzo dobrze, jest gorszy od MxM'a, ale bez problemu mieści się w kieszeni, a w tej cenie trudno o lepszy amp tych rozmiarów.

Widzę, że jesteś z Wrocławia, więc w razie czego nie ma problemu z ewentualnym odsłuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko stary chętnie posłucham napisze do ciebie na PM i się jakoś dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na takim e11 jak gra imod? Duzo lepiej od zwyklego ipod'a? Czy raczej podobnie? Bo narazie chyba bede musiał go zasilic fiio

 

wróc do postu 107, kiedy ludzie nauczą sie czytać poprzednie posty w temacie ?

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem wczoraj takie małe coś:

 

P1010721.JPG

 

Posłuży mi do testów kondów i wybrania najlepszych pod konkretne preferencje brzmieniowe. Wpierw jednak je wygrzeje - dla świętego spokoju ;)

 

Na placu boją są:

 

Elna Silmic II

Elna Cerafine

Black Gate PK

Vishay SAL-RPM

Nichicon Muse ES

 

Już teraz wiem, że spektakularnych różnic nie ma, ale chcę wyłapać tyle smaczków ile tylko się da ;)

Edytowane przez Forza Lazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam ipod'a 5g i gdzieś tam wyczytałem że różni się od 5,5g bebechami a gdzie indziej że tylko funkcją w oprogramowaniu. Moja pytania są następujące:

1. Czy te różnice w bebechach to prawda czy nie?

2. Jaki jest koszt przerobienia mojego ipod'a na imoda z kartą 32GB

3. Jeśli przerobię ipoda ale nie kupię wzmacniacza to czy w shure srh240 (tymczasowo bez wzmacniacza) otrzymam dużą przestrzeń w przód bo na boki i trochę na tył jest a tego przodu mi brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam ipod'a 5g i gdzieś tam wyczytałem że różni się od 5,5g bebechami a gdzie indziej że tylko funkcją w oprogramowaniu. Moja pytania są następujące:

1. Czy te różnice w bebechach to prawda czy nie?

2. Jaki jest koszt przerobienia mojego ipod'a na imoda z kartą 32GB

3. Jeśli przerobię ipoda ale nie kupię wzmacniacza to czy w shure srh240 (tymczasowo bez wzmacniacza) otrzymam dużą przestrzeń w przód bo na boki i trochę na tył jest a tego przodu mi brakuje.

 

1. To i to. Są drobne różnice w sofcie - m.in funkcja "search", prawdopodobnie są również drobne zmiany w bebechach powodujące mniejsze zużycie energii podczas odtwarzania video

2. Za chwilę dostaniesz PMa

3. Używanie iModa bez wzmacniacza jest całkowicie bez sensu - przeczytaj pierwszy post.

 

@troy, to jest Asus N43 ;)

Edytowane przez Forza Lazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks za szybką odpowiedź.

Ipoda posiadam wersje 80GB ale jak zobaczyłem koszt przeróbki nie licząc wzmacniacza to się przestraszyłem. Pierwszego posta czytałem łącznie z kolejnymi 3-4 stronami i pomyślałem sobie że skoro mam to czemu nie przerobić, a pytam się bo ktoś na forum pisał że w połączeniu z k540 gra super ale nie ma jeszcze wzmacniacza.

Przerobić spróbuję ale to dopiero za jakiś czas bo koszty zbyt duże jak na mnie, będę musiał trochę pozbierać kaski :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności