Skocz do zawartości

Dac do 300-400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zanim zaczniemy rozważania nad DACem, chciałbym abyście mi powiedzieli czy przy tych pieniądzach warto się w to pakować. Sprzęt aktualnie byłby użytkowany z Soundmagicami P30 + ewentualnie jakimiś Superluxami. Przy czym nie wykluczone, że za kilka tygodni coś się zmieni. No i sprawa druga, jak dużą różnicę odczuję między DACem a zwykłym odtwarzaczem(tutaj czytaj SGS)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy usłyszysz dużą różnicę to już zależy od wrażliwości twojego ucha na takie niuanse, a w takim budżecie to chyba tylko NG27 MK II i NuForce u-DAC2

Edytowane przez johnys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla normalnego słuchacza muzyki, co słucha radiowych przebojów dobra mp3 jest już sukcesem i właściwie nie ma co szukać dalej. Lecz jak ktoś lubi wsłuchiwać się w niuanse dźwięku to już można pomyśleć o jakimś DACu.

 

Te co Johnys podał do tej pory królowały w tej półce. Lecz teraz pojawia się coraz więcej dobrych tanich DACów. Ja mam MM02us który jest całkiem, całkiem, teraz wychodzi Fiio e10. Ja zamówiłem sobie jeszcze MAYA U5 zupełna nowość, która jest w cieniu całkowicie, natomiast 2 użytkowników z forum ją testowało i powiedziało że "miażdży uDAC2" ja ją kupiłem ze względu na 5.1 i wejście optyczne.

 

Zawsze też można wyrwać jakąś okazje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności