Skocz do zawartości

Spotify - słuchanie muzyki z internetowej bazy za free


k4mil

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
paatos - to prawda, ale lepiej nie podawaj. ;)

 

Nie wiem, jak można kraść muzykę, którą dostajesz za 19 złotych. "Piracę, bo płyty są drogie" - a teraz co? bo mogę.

poczułem potrzebę odpisania bo ja zadałem pytanie na które odpisał paatos.

 

Ja byłem zainteresowany czy Spotify jest dla mnie - Ja nie słucham muzyki z kompa więc nie interesuje mnie nawet za 1 zł słuchanie wszystkiego jeżeli nie mogę tego wrzucić do DAPa. Stąd pytałem o to czy w ramach abonamentu nabywa się tę muzę do wielokrotnego odtwarzania. Jeżeli nie można, to jak dla mnie płacenie 19 zł nie ma sensu, jak chcę to se mogę radia posłuchać. Nie zamierzałem niczego kraść i to nie ja sugerowałem "tajemniczy program" do "ripowania" spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to jest że włączając radio "rock", parokrotnie zdarzało mi się że jakiś utwór mi się powtarzał. Czy baza muzyki na radiach jest jakaś ograniczona? Bo w sumie fajna sprawa do "odkrywania" muzyki, ale jeśli na takim radiu miałoby cały czas lecieć to samo to raczej kupienie konta premium mijałoby się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dużo się zastanawiałem którą opcje streamingu wybrać. Doszedłem do wniosku, że nie ma lepszej czy gorszej, ale interface spotify mi się najbardziej spodobał dlatego teraz już zdecydowałem się na płatną wersje.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem 3 miesiące płacą kredytową z pko aż do czasu aż przestało ściąg z karty abonament.

Ponowne włączenie płatności nie powiodło się, jakiś błąd autoryzacji.

Coś kręcą że nie zapisują kodu 3 cyfrowego z karty, a w banku mówią że odrzucają transakcję bo

system wykrywa że spotify próbuje przechować kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne. : (

 

Dobrze, że nie trzeba płacić ; )

ewenement że w tych czasach są problemy z wydaniem pieniędzy przy chęci nabywcy.

 

Edit

dzisiaj opłata przeszła :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne. : (

 

Dobrze, że nie trzeba płacić ; )

 

LOL, żal Ci 20 zł na miesiunc? :P Chyba bym oc****ał jakby miał cały czas zmieniać datę.

 

A później Kult i Krawczyk się usuwają, bo nawet marnego grosza nie dostają za odsłuchy!!!!!!11111111111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kompie też jest 10h :) Licznik się pojawia w odpowiednim momencie :D

 

Tak BTW to, w 2010 jak ktoś założył konto Free przez UK Proxy to do dzisiaj ma darmowe... ale tylko na PC, bez reklam, bez limitów, tylko Unlimited w 160 kbps :D Ja zawaliłem sprawę bo zakupiłem subskrypcję na takie konto i mi się to skończyło, a fajnie by było mieć przyjemną słuchajkę do poznawania nowych płyt. Szczególnie jak wstawili Discovery teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez jakiś czas miałem konto założone na UK - i to bez żadnego kombinowania spotify pozwoliło mi stworzyć konto jak jeszcze nie było tego w Polsce. Ale po jakimś czasie wykryło że jestem z polski i musiałem przejść na polską wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotify jest może przydatne dla osób słuchających bardziej komercyjnej muzy. Faktycznie można znaleźć prawie wszystko co zostało wydane na pewnym poziomie promocji. Jednak muzy undergroundowej, niszowej tam nie ma i nie będzie, toteż serwis nie nadaje się dla ludzi siedzących głębiej w alternatywie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja undergroundowe płyty kupuje na koncertach : )



Moim zdaniem może nie być kapel takich jakie chcemy, ale jeśli chodzi o sam rodzaj czy charakter muzyki, to wśród takiego wyboru, każdy znajdzie coś dla ciebie, chociażby na zasadzie przerobienia kilku albumów miesięcznie.

 

Ja na playliście mam płyty za które musiałbym zapłacić ciężką kasę, a w empiku na półce ciężko byłoby nawet taką zdobyć. Więc... nic tylko się cieszyć : )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności