Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam jakiegoś odtwarzacza przenośnego do 300 zł. Zależy mi na jakości muzyki, długim czasie działania bez ładowania oraz na tym, żeby się nie zepsuł tak jak moje poprzednie po troche ponad roku ;P. Pojemnośc 8gb lub więcej.

 

Czy będzie mógł odtwarzac filmy czy nie, to nie ma znaczenia.

Edytowane przez wygrywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To inaczej. Szukam playera:

-minimum 8gb

-długo trzymająca bateria

-dobra jakosc dźwięku

 

i słuchawek pasujących do tego playera, które nie przepuszczają dźwięków (puszczam na cały głos i słyszę je tylko ja).

 

Cenę podałem do 300 zł, bo miałem już 2 droższe playery po około 500 i po nieco ponad roku się psuły. Jeszcze gorzej było z słuchawkami, na które potrafiłem wydac nawet po 200 zł i wytrzymywały maks pół roku.

 

Może byc drożej.

Edytowane przez wygrywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę podałem do 300 zł, bo miałem już 2 droższe playery po około 500 i po nieco ponad roku się psuły. Jeszcze gorzej było z słuchawkami, na które potrafiłem wydac nawet po 200 zł i wytrzymywały maks pół roku.

 

Jestem ciekaw co to były za playery i słuchawki? :D

 

http://allegro.pl/samsung-yp-q2-16gb-pl-menu-komplet-gwarancja-i1805420857.html >>> chwytaj, nie pożałujesz. Starczy Ci jeszcze na dobre doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę podałem do 300 zł, bo miałem już 2 droższe playery po około 500 i po nieco ponad roku się psuły. Jeszcze gorzej było z słuchawkami, na które potrafiłem wydac nawet po 200 zł i wytrzymywały maks pół roku.

 

Jestem ciekaw co to były za playery i słuchawki? :D

 

http://allegro.pl/samsung-yp-q2-16gb-pl-menu-komplet-gwarancja-i1805420857.html >>> chwytaj, nie pożałujesz. Starczy Ci jeszcze na dobre doki.

 

 

Ok. Zobaczyłem na ceneo.pl, że nowe są zdecydowanie droższe, więc się zdecydowałem. Teraz szukam do niego słuchawek. Z tych słuchawek jakie miałem najbardziej mi odpowiadały creative zen aurvana, ale są za drogie. Macie coś podobnego tańszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje playera. Jakbym sam potrzebował jakiegoś to sam bym go wziął, ale że mam 2 to 3 nie potrzebowałem. Leżał 2 tyg, na allegro... ludzie się nie znają <_<

 

Poczytaj tematy "słuchawki do P3" Bo dźwięk jest pewnie bardzo podobny jeśli nie identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie wcisnąłeś mi go dlatego, bo kumpel ma do sprzedania albo coś w tym typie, tylko dlatego, że jest dobry i warty swojej ceny :).

 

Czyli słuchawki mam szukac sam czy mi ktoś doradzi? Szczególnie mi zależy na tej izolacji dźwięku, bo słucham najróżniejszej muzyki i nie chcę, żeby ktoś oprócz mnie ją słyszał.

 

Zostało mi 117,52 na koncie i to musi starczyc na słuchawki+przesyłkę. Chyba, że będzie można płacic przez moneybookers ;P.

Edytowane przez wygrywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie :) to żaden znajomy.

 

Sam pożyczyłem dziś p3 i brzmi to wyśmienicie. Nie będziesz zawiedziony - tylko dobrać odpowiednie doki. Akurat w tej kwestii P3/Q2 się dziwnie zachowuje. Bo generalnie ma dźwięk taki, że ze sporą ilością sprzętów powinien się zgrywać niestety tak nie jest... z P3 mogą być marne połączenia i trzeba dobrze dobrać tą drugą połówkę. Akurat słucham z M1 i to połączenie zgrywa mi się wybitnie, M1 odzyskały dynamikę i ostrość, a P3 dostało jeszcze więcej dobrego brzmienia z masą. Ekstra. Może dołożyłbyś dwie dyszki i kupił E10 do 15 masz czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 15 mam czas?? A co? Jest jakaś aukcja? Na allegro znalazłem 1 słuchawki e10: http://allegro.pl/aluminiowe-sluchawki-soundmagic-e10-nastepca-pl11-i1812881498.html

Nie wiem czy te miałeś na myśli?

A jak z ich izolacją dźwięku?

Edytowane przez wygrywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Brainwavz proAlpha? W komisie wystawiłem swój egzemplarz za 90zł + przesyłka 5zł (nowe są po 129zł). Z Samsungiem Q3 grało to całkiem ładnie - coś w podobie Superluxów HD681, tylko troszkę mniej basów i sopranów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł odtwarzacz i niestety po 20-30 sekundach piosenka zaczyna się zacinac i nie da się nic zrobic. Można tylko czekac aż się odetnie. Heh. Czułem, że używany odtwarzacz to głupi pomysł. Faktycznie dźwięk i wszystko (przez te 20 sekund) jest super, ale co z tego jak jest zepsuty?

 

W aukcji jest napisane, że udziela gwarancji i że można zwrócic, ale co z tego? Znowu muszę wysyłac i tracic czas.

Edytowane przez wygrywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności