Skocz do zawartości

Superlux HD-681


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Najbezpieczniej będzie chyba wybrać HD668b, a jeśli nie boisz się zabawy w modowanie to HD681 EVO.

W tej cenie (no może trochę wyższej) warto się też Takstarami zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór.

 

Jest to mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie.

 

Szukam słuchawek do grania w gry fps i okazjonalnego słuchania muzyki (rap/hip hop). Mój budżet jest skromny, poza tym posiadam w stacjonarce jedynie zintegrowaną kartę muzyczną więc wybór padł na omawiane w temacie modele, nie ma sensu inwestować w nic droższego. Konkretnie chodzi o HD-681 i HD-681b. Które z nich Waszym zdaniem lepiej sprawdzą się?

 

Do tej pory używałem Sony MDR-XD200 i nie byłem z nich specjalnie zadowolony ale też za bardzo nie krzywiłem się. Z tego względu też nie płakałem gdy je dzisiaj uszkodziłem. ;)

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem już w moim "review" o HD681 w 8 na 10 nagrań lepsze są 681B. Ja się na grach nie wyznaję, ale myślę, że się spokojnie nadadzą. Jeśli są dobre technicznie i potrafią oddać brzmienie muzyki poprawnie, to nie rozumiem, dlaczego nie miałyby być "do gier".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zadudnią" najlepiej 330 albo 631. Z 681 żadne nie dudnią - 681 mają niski bas, na ogół dają wrażenie, że jest go mniej, póki nie leci mocno w dół, a wersja B jest sporo bardziej wypełniona na dole i daje poczucie większej ilości basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zawsze mogę podłączyć pod głośniki Logitecha które chyba są aktywne ze wzmacniaczem. Nie wiem jaki model, lata temu był chyba najwyższy.

Jeśli to takie (Z-10)

C6E64E96291444188602CAF491671312.jpg

to spokojnie dadzą radę HD681 - właśnie podłączyłem swoje HD681 (modowane) pod nie i jest całkiem OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest model z wielkim głośnikiem basowym i dwoma małymi. Kupiony tak dawno, że nie pamiętam kiedy. Co do HD631 to one są chyba małe, nauszne - odpadają w takim razie. Pozostałe omawiane modele HD330 i seria HD861 to większe "naokołouszne" - tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na niej, czytałem kilka recenzji. Są wyraźnie mniejsze od pozostałych a dla mnie wygoda to priorytet. Mam gdzieś schowane głęboko w szafie markowe słuchawki ale nawet ich nie szukam bo pamiętam że były mocno niewygodne.

 

Wybór jest za duży, mąci mi się w głowie...


Edycja: Po namyśle skłaniam się jednak ku Superlux HD681 Evo MKII. HD330, może i lepsze ale bardziej wymagające względem źródła. Na mojej integralce nie rozwiną skrzydeł. HD631 DJ, ponoć niewygodne, bardziej nauszne niż naokołouszne a takich właśnie szukam.

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, już nic nowego nie biorę pod uwagę. Niedaleko ode mnie jest sklep który ma na stanie HD681 Evo i HD330 - jak wezmę do ręki to pewnie zadecyduję i co bym nie wybrał prawdopodobnie będę zadowolony biorą pod uwagę że przez ostatnie lata używałem Sony MDR-XD200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności