Skocz do zawartości

mp3 do 200zł min. 8GB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję mp3 do słuchania rocka ( CCR, AC DC, itp.) do 200zł. Pamięć to min. 8GB. Żeby było radio. Obudowa musi być wytrzymała, pasuje żeby bateria trzymała tak ok. 10 godzin. Lubię słuchać na spacerze, w domu, na wycieczce. Myślę o clip+. Ale nie wiem czy to dobry wybór. Proszę o radę. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sam miałem Sandiska Fuze i grajek bardzo fajny jak za tę cenę (używki z gwarancją w komisie tutaj latały za 150 zł), ewentualnie mógłbyś sobie kupić tańszą wersję 4GB i do niej dokupić kartę SD. Radio jest, dobra bateria i sama obsługa bardzo wygodna. Jeśli chodzi o Clipa+, to jedni twierdzą, że to samo co Fuze, inny mówią, że bardziej neutralny. Sam nie wiem, gdyż go nie miałem.

 

Z innych grajków to może Nationite Nanite N2, jednakże nówka 4GB to koszt bodajże 190 zł, a używane ciężko znaleźć. W każdym razie polecany grajek ze względu na jakość dźwięku (wbudowany wzmacniacz), jednak dużej różnicy między Fuze nie powinno być przy średniej klasie słuchawkach.

 

Może jakiś Sony, pełno modeli było opisywanych na forum, poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sam miałem Sandiska Fuze i grajek bardzo fajny jak za tę cenę (używki z gwarancją w komisie tutaj latały za 150 zł), ewentualnie mógłbyś sobie kupić tańszą wersję 4GB i do niej dokupić kartę SD. Radio jest, dobra bateria i sama obsługa bardzo wygodna. Jeśli chodzi o Clipa+, to jedni twierdzą, że to samo co Fuze, inny mówią, że bardziej neutralny. Sam nie wiem, gdyż go nie miałem.

 

Z innych grajków to może Nationite Nanite N2, jednakże nówka 4GB to koszt bodajże 190 zł, a używane ciężko znaleźć. W każdym razie polecany grajek ze względu na jakość dźwięku (wbudowany wzmacniacz), jednak dużej różnicy między Fuze nie powinno być przy średniej klasie słuchawkach.

 

Może jakiś Sony, pełno modeli było opisywanych na forum, poczytaj.

 

Podaj jakiś przykład

 

Cóż, sam miałem Sandiska Fuze i grajek bardzo fajny jak za tę cenę (używki z gwarancją w komisie tutaj latały za 150 zł), ewentualnie mógłbyś sobie kupić tańszą wersję 4GB i do niej dokupić kartę SD. Radio jest, dobra bateria i sama obsługa bardzo wygodna. Jeśli chodzi o Clipa+, to jedni twierdzą, że to samo co Fuze, inny mówią, że bardziej neutralny. Sam nie wiem, gdyż go nie miałem.

 

Z innych grajków to może Nationite Nanite N2, jednakże nówka 4GB to koszt bodajże 190 zł, a używane ciężko znaleźć. W każdym razie polecany grajek ze względu na jakość dźwięku (wbudowany wzmacniacz), jednak dużej różnicy między Fuze nie powinno być przy średniej klasie słuchawkach.

 

Może jakiś Sony, pełno modeli było opisywanych na forum, poczytaj.

 

Podaj jakiś przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wolisz pentagram niż sony to krzyżyk na drogę :lol:

 

W tej cenie to, albo clip+ albo jakieś używki albo shit taki jak pentagram lub coś bardzo przeciętnego, a patrząc na polecane modele poniżej przeciętnej.

 

Poszukaj jakiś samsungów P2, Q2, Q3, Z5 lub innych jeśli znajdziesz w tej cenie. Samsungi dobrze grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wszystkie sony grają na poziomie. W tej cenie to ze starszych szukaj 3 generacji (literka)x3x, a z nowszych piątej (ale wątpię czy w tej cenie wyrwiesz coś, możesz poszukać na allegro) te serie grają najlepiej (prócz najwyższych modeli A i X). Potem są wszystkie z serii Exxx, grają mniej więcej podobnie, wszystkie dobrze i bardzo dobrze.

 

e354 widzę, że potaniały

 

http://allegro.pl/listing.php/search?string=E354&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8&order=p&change_view=1

 

Kiedyś pojawiały się aukcje że można było za 200zł albo mniej wyrwać s754(5)

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć żadnych z tych które wytypowaliście.

Mam jeszcze kilka typów :

- Creative Zen Style 100

- Creative Zen Style M100

- Sony Walkman NWZ-E354

- SanDisk Sansa View

O ile się nie mylę to Creativy są w miarę dobre. Wszystkie tutaj wymienione mp3 mają 8GB pamięci i są do 200zł jedynie ten sony jest trochę droższy ale jestem w stanie dołożyć. Powiedzcie czy któryś z tych jest w miarę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/samsung-yp-r0-8gb-czarny-karta-microsd-2gb-grati-i1701890616.html

 

Dobry zakup. Gra na poziomie P3 i ma slot na karty. Wsadzisz sobie 8GB kolejne i będziesz miał 16 GB

 

Creative grają lepiej niż no name, ale nie są za specjalne.

 

od View lepszy jest Clip+

 

http://allegro.pl/8gb-sandisk-sansa-clip-plus-fm-slot-sd-radio-pl-i1689797124.html

Edytowane przez Syler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności