Skocz do zawartości

Najlepszy player do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, sprawa bardzo ważna. Poszukuję playerka maksymalnie do 200 zł. Nie musi być wyświetlacz itd. Słucham rapu i techno. Lubię dużo basu. Może ktoś ma jakiś plajer na sprzedaż albo doradzi jakiś z aukcji na allegro to poznajdowałem różne. Najlepiej w zestawie jakieś doki :) Pamięć minimum 2 GB

Takie znalazłem:

- Sansa Clip+

- Sandisk Fuze

-Creative ZEN mozaic EZ300

-SONY NWZ-A816

-Creative Zen

-Szufla 6G

-NWZ-E443

-Cowon E2

-Philips GoGear Vibe

-NWZ-S638F

-Szufla 5G

-NWZ-A826

Edytowane przez John1946
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Clip+ dobry wybór, dodatkowo można dograć Rockboxa i last.fm, a sam player jest wyrozumiały, jeżeli o słuchawki chodzi.

co do Sony się nie wypowiadam, aczkolwiek podejrzewam, że to może dobrze grać. Niech inni powiedzą.

E2 mam, polecam, świetny player, dosyć mocny, wiele słuchawek uciągnie. Jest w czym wybierać.

Powyższe godne uwagi. Może jeszcze Szufle, ale to raczej chłodne playery, czyli nie do basowego grania (tak mi się wydaję, mogę być w błędzie, jak tak, poprawcie mnie).

Co do basu i rodzaju muzyki, tutaj większą rolę grają słuchawki. Masz już jakieś? Może chcesz kupić? Jak tak, to pisz, również pomożemy.

Od siebie polecam Fischer Audio Eterny i Xearsy TDIII. Ale pewnie są inne również basowe (dobre basowe, kosztujące sporo, ale na prawdę świetne muzycznie), o których Ci inni powiedzą. ;)

Edytowane przez eBayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szufla 6G za 200? pokaż mi gdzie, wezmę od razu. ;)

Clip+ dobry wybór, dodatkowo można dograć Rockboxa i last.fm, a sam player jest wyrozumiały, jeżeli o słuchawki chodzi.

co do Sony się nie wypowiadam, aczkolwiek podejrzewam, że to może dobrze grać. Niech inni powiedzą.

E2 mam, polecam, świetny player, dosyć mocny, wiele słuchawek uciągnie. Jest w czym wybierać.

Powyższe godne uwagi.

Co do basu i rodzaju muzyki, tutaj większą rolę grają słuchawki. Masz już jakieś? Może chcesz kupić? Jak tak, to pisz, również pomożemy.

Od siebie polecam Fischer Audio Eterny i Xearsy TDIII. Ale pewnie są inne również basowe (dobre basowe, kosztujące sporo, ale na prawdę świetne muzycznie), o których Ci inni powiedzą. ;)

 

 

amazon.co.uk? allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/apple-ipod-shuffle-6g-2gb-niebieski-mc751rp-a-fv23-i1628399510.html

http://allegro.pl/okazja-najnowszy-ipod-shuffle-2gb-voiceover-fv-23-i1641806894.html

 

Mam słuchawki Sony, od telefonu W890i o takie: http://allegro.pl/sluchawki-sony-ericsson-hpm70-w580i-k800i-k850i-i1642610138.html, grają z odczepionym adapterem, cholernie krótki bez tego kabelek, może wystarczy porządny przedłużacz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozaic wg mnie nieudany, szufla 3(5)g też. W każdym razie dźwiękowo.

Używałem też S638f, shuffle 4(6)g, clip+ i E2 i wszystkie mi się bardzo podobały. Wg mnie jeśli Ci obsługa monte nie przeszkadza to nie koniecznie jest sens. Wg mnie najlepiej się uzupełni z E2. Tych dwóch playerków uzywam najczęściej. Głównie dlatego, że Monte nie odtworzy mi wszystkich formatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zawęził poszukiwania do clipa+, cowona e2, sonego s638f. dokładnie w takiej kolejności.

 

Ja bym odwrócił kolejność, ewentualnie między e2 i clip+ dałbym znak równości dlatego, że clip jest bardziej funkcjonalny.

 

Ogólnie Sony wyprzedza dość zauważalnie wymienione przez Ciebie grajki. Ja mam na sprzedaż, sony e453 (4gb) i sony e435 (2gb) zdjęcia wyśle Ci na pw. e435=s638 jeśli chodzi o jakość dźwięku, z tym tylko, że są mniejsze możliwości jego regulowania. e453 jest minimalnie lepszy moim zdaniem. Tzn jest cieplejszy i ładniej buduje scenę, tamte oba są alegorycznie jaśniejsze trochę, lecz ogólnie wszystkie grają podobnie jeśli chodzi o charakter gry - słodycz sony :D

 

Ogólnie mogę Ci sprzedać razem z Re2 któregoś sonego (wtedy nie płacisz za 2 przesyłki tylko za jedną), choć powiem Ci o tym zestawieniu, że nie mogę na nim teraz słuchać, bo jakbym dłużej posłuchał to nie zdecydowałbym się na sprzedaż ;). Chociaż re2 będą mieć wyraźnie mniej basu w porównaniu do innych doków, z tym, że jak dla mnie nadrabiają to szczegółowością, sceną i niesamowitą przyjemnością w odbiorze.

 

Shuffla też wydaje się ciekawa, choć za dużo o niej nie wiem, wiem, że oprócz 1g reszta do tej pory miała w sobie coś nie tak. Nie pamiętam jak z 6g jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem, że pod tak bym je uszeregował pod względem jakości, jednak pod względem ich używalności, a dopiero następnie pod względem jakości dźwięku. zresztą rhalf uzupełnił to, co chciałem powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szufla 6G za 200? pokaż mi gdzie, wezmę od razu. ;)

Clip+ dobry wybór, dodatkowo można dograć Rockboxa i last.fm, a sam player jest wyrozumiały, jeżeli o słuchawki chodzi.

co do Sony się nie wypowiadam, aczkolwiek podejrzewam, że to może dobrze grać. Niech inni powiedzą.

E2 mam, polecam, świetny player, dosyć mocny, wiele słuchawek uciągnie. Jest w czym wybierać.

Powyższe godne uwagi.

Co do basu i rodzaju muzyki, tutaj większą rolę grają słuchawki. Masz już jakieś? Może chcesz kupić? Jak tak, to pisz, również pomożemy.

Od siebie polecam Fischer Audio Eterny i Xearsy TDIII. Ale pewnie są inne również basowe (dobre basowe, kosztujące sporo, ale na prawdę świetne muzycznie), o których Ci inni powiedzą. ;)

 

 

amazon.co.uk? allegro?

 

Pomyliłem Shuffle z Nano. Dlatego szybciutko edytowałem. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam playera do ok 200 złotych do słuchawek ne-6. Słucham hip hopu. Lubię sporo basu. Mój poprzedni zestaw to clip i ep-630. Mój faworyt to e30 albo clip+. Który z nich będzie lepiej się zgrywał z ne-6? A może kupić zupełnie coś innego?

 

Jeśli clip Ci odpowiadał to clip+ będzie ok. Ewentualnie Nanite n2. Swoją drogą nie wiem jak mogłeś słuchać clipa z epkami, to tak zamulone połączenie, że chyba bardziej się nie da. Ewentualnie nano 1g lub 2g lecz to będzie już jakaś używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip jest dla mnie super. Jest mały ma klips i w ogóle. Gdyby udało mi się go sprzedać to bez zastanawiania kupił bym clipa +, a tak myślałem o e30 tylko ze względu na długo trzymającą baterię bo po co mi dwa clipy. Mógłby ktoś się jeszcze wypowiedzieć na temat połączenia e30 z ne-6? Może jeszcze jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30 z ne-6? Mój pierwszy zestaw :lol: Ogólnie wtedy byłem pod mega wrażeniem. Szczególnie właśnie basu a raczej basiska. Później nabrałem chęci to poznawania grajków i słuchawek grających bardziej szczegółowo. Ogólnie jak na pierwszy raz to spoko. Jak już miałbym brać NF (bo teraz dźwięk słuchawek tej marki to "nie moja bajka") to dopłacił do Ne-700x ;)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić e30 ze względu na baterię i opinię WojtkaC, który kiedyś powiedział, że e30 to zaraz po e2 to jego ulubiony odtwarzacz. Ale skoro nie zgra się z moimi słuchawkami to bez zastanawiania biorę clipa+. To chyba najlepszy odtwarzacz do 200 zł zgrywający się z moimi słuchawkami. Myślę ,że za te pieniądze lepszego zestawu nie znajdę. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o radę jakiego grajka kupić za około 200 zł do słuchawek AKG K319. Słucham głównie rocka, metalu. Zależy mi aby odtwarzacz obsługiwał formaty FLAC, APE. Mile widziany slot karty pamięci.

Edytowane przez keszel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanko. Posiadam również słuchawki CAL! Czy jest nić nadziei, że ten odtwarzacz zgra też się z nimi? Nie zrozumcie mnie źle, AKG K319 + odtwarzacz (który kupię) to podstawowy zestaw, który będzie używany „na zewnątrz”. Fajno byłoby jednak też od czasu do czasu móc posłuchać CAL! z nowym playerkiem w domowym zaciszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do tej pory zwykłego Clipa razem ze słuchawkami SM PL11 i grały dla mnie dobrze. A jako że Clip mi padł, mam zamiar zakupić sobie jakiegoś plejerka do około 120zł i wybór padł na Clip+.

I tutaj moje pytanie: Dobrze on sie zgra z PL11 ? Czy może zamiast Clipa+ kupić Fuze'a ? Jest on dużo większy od clipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

znajomy poszukuje playera, ma na to max. 200PLN. Słuchawki to jakieś zwykle dokanalowe creative. Bierze pod uwagę takie playery narazie:

 

 

 

Cowon e2,

 

Sansa Clip+

 

Creative Zen Style 300.

 

 

ewentualnie szufelka (http://allegro.pl/ok...1641806894.html )

 

 

 

Ja poleciłem tej osobie Sanse, ale wygląd nie odpowiada, potem e2, ale marudzenie, że brak ekranu i osoba ta najbardziej skłonna jest zakupić creative. Ja o tym playerze nic nie wiem. Jak to wogóle gra, będzie jakakolwiek różnica przy takich słuchawkach jak podałem na górze? Ktory z tych trzech modeli polecicie, ewentualnie coś innego do 200PLN?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SmykuSmyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności