Skocz do zawartości

Nowe Flashe -creative Zen V I Zen V Plus.


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, wczoraj ja odważny człowiek spróbowałem tego czegoś. W sklepie Vobis w Opolu jest dostępny ten odtwarzacz, nawet udostępnili do chwilowych testów. Tak więc nie mialem wiele czasu na testy, wiec powiem tylko tak powierzchownie.

 

Z wyglądu odtwarzacz jest SUPER, rozmiarami? Troszeczke za mały, źle się go trzyma w ręku i obsługuje przyciski, poprosu... ucieka :)

 

Wyświetlacz, typowo komórkowy wyświetlacz, jakość porównywalna z modelami Sony Ericssona np. T610, czyli jest bdb.

 

No i najważniejsze brzmienie. Typowo Zenowe, ale moim zdaniem dynamika jest troszkę lepsza. Zagra napewno lepiej od mp4, i innych Creativów. A nawet śmiem powiedzieć że gra troche lepiej od Sansy, lecz do iRivera mu troszke brakuje. Ale jak widzimy jest mały postęp w jakości, wiec Creative ma malutki plus u mnie z tego powodu :)

 

 

 

Aaa... odsłuchiwałem na własnych AKG k26P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to kolejny player który mi namiesza w głowie. Już sam nie wiem co sobie sprawić na te święta.

Narzeka na creative, i chce se sprawić creative...dziwny jesteś :P

Ten Creative jest na samym końcu listy najprawdopodobniej będe wybierał spośród tych marek: iAudio, iRiver, iPod od Apple, Sandisk i ewentualnie co jest mało prawdopodobne Creativa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile masz kasy :P ?

Do świąt będzie ok. 600 zł a sprzęt sprowadzam z USA przez rodzinę która przylatuje do Polski na Boże Narodzenie. M@ro jak chcesz się dołożyć to się nie obrażę :D Numer konta podam na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matej bierz 2 GB t10, w stanach wyjdzie grosze.

znasz go i wiesz czego możesz sie spodziewać

a na dodatek jest czarny wink.gif wypas

Jak dla mnie z T10 jest jeden problem, mianowicię wszyscy dookoła mnie mają ten odtwarzacz. Szczerze mówiąc zastanawiam się nad taką konfiguracją iAudio F1 1GB + Creative Zen Aurvana, łączny koszt ok 180 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności