Skocz do zawartości

Nowe AKG


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

K3003 - doki za 1000 Euro. Jeśli to nie są customy to dziękuję....

One mają Noise Canceling mieć z tego co w broszurce AKG było. Custom z NC... to by był hardkor. :D

 

Swoją drogą na oficjalu AKG pojawiły się jakieś nowe modele i... K328 w nowej wersji IMHO mają świetną kolorystykę (czarno-czerwone z płynnym przejściem).

 

Image%20-%20K328%20Sunburst%20Red%20(3D%20View%20on%20black%2001)-4e2fd4f6.jpg

 

Mnie wygląd rozjechał dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ładne. Śliczne. Ale wielkiego skoku względem K321 się nie spodziewam.

 

Cofam, 69 Funtów? To co tam siedzi?

Są też nowe K350 (Q350?), ciekawe ile to warte.

 

Image%20-%20K350%20Chrome%20(3D%20View%20on%20black%2001)-f392faef.jpg

 

Sklep AKG w UK.

 

AKG K311 w nowym kolorze Arctic Black

 

Image%20-%20K311%20Arctic%20Black%20(3D%20View%20on%20black%2001)-91638ca5.jpg

 

AKG K313 w nowym kolorze White

 

Image%20-%20K313%20White%20(3D%20View%20on%20black%2001)-d2848665.jpg

 

AKG K318

 

Image%20-%20K318%20Black%20(3D%20View%20on%20black%2002)-368d3c0d.jpg

 

AKG K326

 

Image%20-%20K326%20Black%20(3D%20View%20on%20black%2002)-574fc83d.jpg

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K313 mnie strrrrasznie zainteresowały designem. Jak będzie cena ludzka to może się pojawią w zbiorach... ;)

 

Edit:

I po kiego oni tak pchają wszędzie ten pilot... <_<

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mathu

Czy mają start, nie wiem. Wątpię. Jak już to pewnie K319. Ale design super. Niektóre to tylko nowe kolory dostały, ale i tak jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Info odnośnie AKG K550

 

AKG K 550 to półotwarte, dynamiczne, audiofilskie słuchawki o znakomicie zrównoważonym dźwięku.

 

Specyfikacja:


     
  • Nowy referencyjny model od AKG
  • Przetworniki: dynamiczne, zamknięte
  • Bardzo solidnie i precyzyjnie wykonane
  • Doskonały dźwięk Hi-Fi w całym zakresie pasma przenoszenia
  • Lekki pałąk samo-dopasowujący się do kształtu głowy
  • Idealne zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i stacjonarnych odtwarzaczy CD/MP3 i multimediów
  • Pasmo przenoszenia: 14-28.000Hz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • SPL (Sound pressure level): 114 dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 200 mW
  • Typ: przewodowe, wokółuszne
  • Przewód z miedzi OFC 99,99% o długości 3m idący tylko do jednej słuchawki
  • Wtyk: jack stereo 3,5mm pozłacany
  • Waga słuchawek bez kabla: 305 gram
  • W zestawie przejściówka na duży jack (6,3mm)

 

rms.pl

 

Cena w RMS.pl to 899.00zł

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już oficjalne info o K3003: http://eu.akg.com/akg-k3003-eu.html. Na razie wiadomo tylko tyle, że ma to być 3- drożna, 3- przetwornikowa konstrukcja. Podobno ma to być hybryda, czyli podwójny BA + membrana ale to jeszcze nie jest potwierdzone.

 

Mnie osobiście wyglądem i budową zupełnie nie przekonują, a pewnie i cena nie będzie zachęcająca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy. Nie wiem co mnie bardziej interesuje K550 czy K3003.

 

Pozwole sobie zasugerować że AKG idzie teraz w rynek mały słuchawek. Zamiast działać z konstrukcjami nausznymi. Ale to AKG, nie Sennheiser, który co chwila wypluwa mało sensowne słuchawki.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy. Nie wiem co mnie bardziej interesuje K550 czy K3003.

 

Mnie bardziej ciekawią k550 są pełnowymiarowe, a k3003 nie i ich ceny będą zabójcze (chyba, że ceny to był element marketingowy).

 

Pozwole sobie zasugerować że AKG idzie teraz w rynek mały słuchawek. Zamiast działać z konstrukcjami nausznymi. Ale to AKG, nie Sennheiser, który co chwila wypluwa mało sensowne słuchawki.

 

Ukoronowaniem tego będzie k3003 , jeśli faktycznie tyle sobie będą za nie życzyć. Tylko ciekawe czy sonicznie sprostają swojej cenie. Bo za tą kasę to powinny grać moim zdaniem na poziome pełnowymiarowych topowych słuchawek konkurencji tongue.gif

Jeśli chodzi o Sennheisera to widzę to trochę inaczej. W normalnych cenach "wypluł" takie ciekawe modele jak hd380, px360, hd438, hd448, hd238, nie wspominając o trochę droższych hd598. Z AKG jedyne fajne tego pokroju słuchawki to wydaje mi się, że są tylko k540. Choć mogę się mylić, bo np. o k520 nie mam żadnego pojęcia rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

€1000 lol!

to co kto kupuje?

 

Jak dla mnie zupełny przerost formy nad treścią, jakkolwiek by nie grały. 10-30kHz - taaa jasne +- 50dB chyba. Widzę tu jeden wielki zabieg marketingowy.

W dodatku jeśli wierzyć specyfikacji ...8 Ohmów nic nie napędzi.

A na dokładkę mikrofon.

 

Naprawdę zastanawiam się do kogo adresowane są te słuchawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie do kogo one są adresowane. Dwa że nawet jakbym miał tyle kasy żeby kupić to napewno bym ich w ciemno nie kupił, cena nawet przebiła Final Audio 1601, które miałem okazję słyszeć(bardzo ciekawe zresztą słuchawki), ale bez przesady za to cenę to już zebrany cały dream team stacjonarny i portable jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzę zmianę. Wtyk to mały jack, a przejściówka jest na dużego jacka. Miało być odwrotnie wedle ostatniej broszury. Najwyraźniej jest to spowodowane tym, że słuchawki są reklamowane jako: brzmiące wybitnie ze wszystkiego np. ipoda i iphone'a.. Sam wtyk jest podobny jak w innych tańszych akg, przy tej cenie to mogli zrobić coś solidniejszego. Oby konstrukcja słuchawek była wytrzymała.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności