Skocz do zawartości

Wzmacniacz słuchawkowy do HD800


artois

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od ponad miesiąca szukam towarzystwa dla moich słuchawek /HD800/

 

Może nie ostatecznie ale na placu boju pozostały

 

 

HeadAmp GS-1

 

gs1_silver_angle_med.jpg

 

 

 

Woo Audio WA6 SE

 

wa6se-blk-top-left.jpg

 

 

Koszta porównywalne - niestety nie mam możliwości posłuchać przed zakupem, dlatego proszę o poradę na co z tej dwójki się zdecydować.

 

Jeśli ktoś ma wiedzę i doświadczenie i może polecić coś innego to też będę bardzo zobowiązany.

Myślałem wcześniej nad Matrix-em M-Stage i Lovely Cube Premium /porównywalne wzmacniacze do 300$/, ale stwierdziłem że kupując coś konkretnego nie będę myślał po miesiącu nad zmianą :)

 

Pozdrawiam i proszę o odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdziłem że kupując coś konkretnego nie będę myślał po miesiącu nad zmianą :)

 

A o Black Pearl z zasilaniem bateryjnym kolega słyszał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pojedynek Black Pearl z RudiStorem RPX-33 u mnie, na słuchawkach Grado PS1000 i GS1000 oraz Ultrasone Edition 9. Konstrukcje z tematu wątku znam tylko z opinii w necie. Woo 6 SE wygląda, że większą karierę zrobił, pewnie przez wielość różnych upgrade'ów dostępnych dla tej konstrukcji. No i że to lampa, co jest trendy, i podmieniać można na różne wersje i producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na audiohobby.pl - tam jest zdecydowaniej wiecej uzytkownikow HD800, ktorzy faktycznie mieli kontakt z roznym sprzetem i testowali je w roznych konfiguracjach z polki cenowej ktora Cie interesuje. Tutaj mozna ich policzyc na palcach lewej reki.

 

 

Z osobistych doswiadczen z tymi sluchawkami zamiast Woo Audio 6 w roznych wersjach proponowalbym Woo Audio 2 - gra bardziej przestrzennie, trojwymiarowo i gladko niz 6tki, jednak ma mniejszy "drive". Chociaz oczywiscie jezeli lubisz wiekszy drive i dociazenie powinienes wybrac 6tke. Woo Audio WA22 laczy cechy jednego i drugiego - jest jednak drozszy i musialbys tez zrobic sobie zbalansowana wersje swoich HD800.

 

Z tranzystorowcow z ktorymi mialem okazje sluchac HD800 najbardziej podobaly mi sie na Lake People G100. Vioelectric to audiofilski brand Lake People.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odzew. Poświęciłem weekend na lekturę head-fi i mam większy mętlik w głowie niż przed. Ogólnie postów jest tam cała masa i każdy ma swoje zdanie.

Wielka szkoda że nie ma możliwości porównać sprzętu przed zakupem w naszym kraju.

 

 

 

Ogólnie po lekturze konkluzja jest taka że jeśli chodzi o przedział cenowy do 1500 $ to:

 

przy konstrukcjach tranzystorowych wybija się produkt: audio-gd phoenix

 

 

th_334603165_IMG_0015_122_430lo.JPG

 

 

 

 

przy lampach rządzi wspomniany WA 2 :)

 

Napisałem już maila do Pana Kingwa o wycenę z przesyłką - czekam na wysyłkę. Zamawiał ktoś już coś w audio -gd?

Płaci się chyba przez PayPal? Jak wygląda sprawa cła? Duża szansa, że naliczą?

W USA mam znajomych więc paczka by poszła na mienie przesiedleńcze razem z autem zaś z Azji jeszcze nic nie przesyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności