Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

uffff... skonczylem czytac - 78 stron :)

 

Co do kupowania oemow, dziwicie się ludziom że kupują je w wersji oem, a mnie to nie dziwi. Sam jeszcze wczoraj kupiłbym je w wersji oem, a uchroniło mnie przed takim zakupem tylko to że szukałem porównania ep 630 i cx300 i przez przypadek trafiłem na to forum. Przyznam że teraz nie mam już wątpliwości co do ep630 wiem już że wyznacznikiem jest gwara, pudełko, 3 silikonowe pary wkładek, prosty pozłacany jack, materiał niebłyszczący się. Jednak teraz naszła mnie nowa myśl - czy lepiej kupić te "na pewno oryginalne" epki czy moze te cx300 (http://www.allegro.pl/item188600806_sennheiser_cx_300_cx300_gwarancja_6_m_cy_box_.html) , niby wszystko sie zgadza, czcionka mala (ta ktora napisane jest "L" i "R" na słuchawkach) długość kabla OK, jack łamany (L) , 3 pary silikonow, wszystko się zgadza. Różnica cenowa nie wielkie a senn to jednak senn no i mam wielki dylemat :|. Co sądzicie?

 

Aha niech mi jeszcze ktoś powie jak to jest - epki maja pasmo przenoszenia od 6, a senny od 18 (!) to dość duża różnica , a jak jest w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: co sądzicie o tych:http://www.allegro.pl/item190509673_nowe_s...a_ipod_mp3.html słuchawkach? Tzn oryginał czy lewe? Aha jeszcze jakby ktoś był miły to czy mógły coś powiedzieć na temat słucawek tego samego sprzedawcy czyli http://www.allegro.pl/item191460837_lx70_s...ipod_gwar_.html? Czekam na odpowiedzi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dla porównania kupiliśmy oferowane drożej na allegro słuchawki Creative EP-630 w wersji OEM (reklamowane jako ORYGINALNE) „Firma Creative nigdy nie produkowała ani nie dystrybuowała słuchawek w wersji OEM!!!” Taką informację uzyskaliśmy od oficjalnego dystrybutora produktów Creative w Polsce. Jeżeli chcesz kupić słuchawki EP-630 kup wersje BOX!!! Porównaliśmy te wersje OEM z naszymi słuchawkami (Efekt porównania był łatwy do przewidzenia). Nasze słuchawki grają znacznie lepiej!!!

...

Pozostaje jedynie pogratulować <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy warto kupować podróbki słuchawek, czy dać sobie spkój i kupić oryginały. Czy jest jakaś różnica w jakości dzwięku, jeśli nie to które warto kupić ?

Bo kupiłem córce iriver t30 i narzeka, że jej wypadają słuchawki z uszu. Teraz chce cos kupić by nie były gorsze od tych, co ma pod względem dźwięku i jakości ( no i wypadania z uszu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności