Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki dla Galaxy S


Rekomendowane odpowiedzi

A jak te silvery wypadają w porównaniu z:

1. Senkami CX 300 II precision

2. Senkami CX 400 II precision

 

Proszę o szybką odp. :)

Nie ma porównania, jest przepaść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz jakoś rozwinąć ? : D

A są dużo droższe ? Bo lepsze, zakładam, że droższe :D

----------------------------

 

Miałem zamiar kupić dzisiaj te CX 400 - II Precision. Już chciałem je wziąć, ale w pobliżu zauważyłem wiszące nauszne sennki. Podszedłem założyłem na uszy i... I niestety grały fajnie -.- Dlaczego niestety ? Bo znów pojawił się dylemat. Nie wiem czy brać dokanałówki, czy nauszne ! Agrrrrrh... Z tego co usłyszałem, to doki mają lepsze basy, tłumienie i precyzję (słychać każdy szczegół), a nauszne lepszą przestrzenność, są też wygodniejsze. Poradźcie coś :)

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie chcesz tych słuchawek używać? w domu czy na mieście?

jeśli dom-nauszniki wygoda w domu jest bardzo ważna, jeśli miasto doki, ew nauszne zamknięte, w innym wypadku będziesz słuchał hałasu ulicy a nie muzyki ;)

 

senki cx300II i cx400II są po prostu g***** i więcej wywodów chyba nie potrzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym je używać uniwersalnie. W domu (w łóżku, gdy zasypiam), w drodze do szkoły, czasem w szkole, gdy gdzieś do miasta jadę (rzadko). Często chodzę sobie po działce, po lesie, gdzieś na ulicy, na której nie ma ruchu. Też biegam w słuchawkach, ale dokanałowe mogą wypadać z ucha.

 

 

senki cx300II i cx400II są po prostu g***** i więcej wywodów chyba nie potrzeba?

Zaraz się potnę ! Niektórzy mówią, że to najlepsze słuchawki do 300 zł, inny, że są bardzo cienkie ... :P Co polecacie ? Silvery są dobre ? Jaka jest ich cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym je używać uniwersalnie. W domu (w łóżku, gdy zasypiam), w drodze do szkoły, czasem w szkole, gdy gdzieś do miasta jadę (rzadko). Często chodzę sobie po działce, po lesie, gdzieś na ulicy, na której nie ma ruchu. Też biegam w słuchawkach, ale dokanałowe mogą wypadać z ucha.

 

 

senki cx300II i cx400II są po prostu g***** i więcej wywodów chyba nie potrzeba?

Zaraz się potnę ! Niektórzy mówią, że to najlepsze słuchawki do 300 zł, inny, że są bardzo cienkie ... :P Co polecacie ? Silvery są dobre ? Jaka jest ich cena ?

 

kto tak mówi ludzie z forum o telefonach gdzie creative ep630 uważają za najlepszy cud jaki stworzył człowiek w dziedzinie słuchawek?

o FA się nie wypowiem, gdyż osobiście ich nie słuchałem, ale jeśli koledzy piszą o nich pozytywnie to coś musi być na rzeczy, pamiętaj, że tu siedzą sami maniacy którzy są wiarygodniejszym źródłem informacji :)

 

@down ksc także są okej, ale lepiej je przymierzyć, gdyż nie każdemu pasuje taki styl mocowania ;)

Edytowane przez bruno63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A google nie masz? A i nie czytaj opinii o słuchawkach na byle jakich forach, bo tam ludzie głupoty wypisują. Do 300 zł najlepsze? Muahahhhhaha :lol:

 

Jeżeli słuchawki mają być uniwersalne, do biegania, spania, w drodze do szkoły, do lasu, itp, to może... KSC-75? Do biegania pasują idealnie.

 

edit: Bruno z tymi maniakami to przesadziłeś, ja tam żadnym maniakiem nie jestem, jak już to sympatykiem dobrego dźwięku :P

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google mam, ale google przenosi mnie na to forum :D

Te ksc odpadają, jeśli chodzi o nauszne, to preferuję zamknięte. Co byście powiedzieli na Philips sbc-hp 1000? Warte swojej ceny (ok. 450-500zł)? I jakie równie dobre Sennheisery w cenie do 500 zł polecicie? Chciałbym, żeby bass i tłumienie otoczenia były porównywalne z dokami. Do bassów przydałby się chyba jakiś wzmacniacz... jaki ? nie znam się :P

A z dokanałowych co polecacie do 250 zł ? :)

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalci, o co ci chodzi? Czemu niby miałbym udawać? -.- Po prostu od dłuższego czasu rozmyślam nad słuchawkami, nie znam się na tym więc pytam, coś w tym dziwnego?

Poza tym gdybym nawet udawał, to ten temat zapewne przydałby się innym forumowiczom.

 

A wracając do pytania... co myślicie o tych Philipsach i jakie znacie bardzo podobne do tych Philipsów sennheisery? Jakie wgl polecacie nauszne zamknięte do 450 zł? Chciałbym, żeby basy i tłumienie otoczenia były porównywalne z dokanałówkami

 

Czyli wszyscy przychylili się do wypowiedzi Zalciego i nie mają zamiaru mi pomóc ? :(

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mamy ci pomóc, skoro co chwile zmieniasz zdanie? Jak sobie wyobrażasz bieganie z HP1000 na głowie? Zdecyduj się jakie słuchawki chcesz kupić, bo co z tego, że podajemy ci propozycje dokanałówek, skoro nagle zmieniasz zdanie na nauszniki, a jak proponuję ci nauszniki do biegania, to mówisz o zamkniętych. Nie da się mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sorry, że tak namieszałem :/

Teraz już definitywnie, bez żadnych zmian pytam o te dokanałówki. Skoro odradzacie Senki CX300/400, to jakie polecacie ? Jakieś dobrze grające z Galaxy S. Do 250 zł.

No i żeby się w uchu dobrze trzymały, podczas biegania, ale nie kosztem gorszego komfortu.

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności