Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

3h grzania, zdecydowanie sie uspokoily :) ( w pewnym sensie, bo nadal poteznego zejscia jest mnostwo ;) poprostu reszta pasma sie troche uwolniła ).

 

Nawet z LG'kie sa bardzo znosne, mysle ze wszyscy beda zadowoleni ;)zobaczymy ile wytrzymaja.

 

mysle ze jak sie w nich wyjdzie w jakies glosne miejsce to sie napewno ten nadmiar basu przyda do wygluszania otoczenia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brestinder, jak możesz to napisz coś więcej o połączeniu z LG, bo planowałem sparować te Xearsy właśnie ze Swiftem :)

Btw. jakiego programu używasz? Niedawno skończył mi się okres próbny w PowerAMPie i zostałem z Cub3d, które jest ciekawe, ale raczej na krótką metę. Teraz to mniejszy problem, bo słucham głównie w domu, ale jak się zacznie jazda tramwajami po kilka razy dziennie to doki i wygodna aplikacja będą niezbędne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka obiecanych spostrzeżeń.

 

1) Nowe "opakowanie". Już nie przezroczysta folia rodem z jakiś faków... jest delikatny postęp ;) Wygląda to tak:

01.jpg

+ za triple w zestawie. Nie dla mnie ale sporo osób je lubi.

 

2) Mild driver flex. Największa wada poprzednich modeli. Wreszcie jest zdecydowanie lepiej. Efekt jest wciąż obecny ale nie w aż takim stopniu. Ogromny plus.

 

3) Wygoda. Jest ok a po lekkim tuningu, bardzo wygodnie. Po pierwsze zmiana tipsów. Tak wyglądają w parze z Thomsonami:

02.jpg

Po drugie kabel, coś czego się najbardziej obawiałem. W rzeczywistości "tasiemka" (lub jak nazwała to moja dziewczyna, "makaron") nie jest zbyt szeroka. To dobrze bo kabel nie jest tak ciężki jak się obawiałem. Niestety przenosi efekt microphonics. Tu z pomocą przychodzi ...krokodylek od NE-6. Nie bez oporu ale udało się go zamontować na obu kabelkach od słuchawek:

03.jpg

Po przypięciu do ubrania słuchawki stają się bardzo komfortowe: lekkie i przenoszą mało microphonics.

 

4) Dźwięk. Znowu zmiana na plus. Trochę jak się spodziewałem, ewolucja a nie rewolucja. Basik soczysty, mocny, jak trzeba to dynamiczny, zróżnicowany. Dla miłośników armatur będzie "boomy" - dla mnie ilościowo jest go tak gdzieś po środku K 370 a NE-700 czyli w sam raz. Podoba mi się scena. Nie jest to pełne HDw3D... grają bardziej w szerz niż w głąb, natomiast wszystko jest "namacalne" co bardzo mi się podoba. Separacja w tej cenie znakomita. Zaskakuje zwiewność i lekkość brzmienia jak na ciepłe, funowe słuchawki. Pierwsze parę godzin grały ostro z walącym na oślep basem więc dajcie im trochę czasu na wygrzanie. Górna średnica w niektórych utworach dalej jest ciut ostra ale może się jeszcze wygładzi (dopiero 10h przebiegu). Jestem zadowolony z zakupu :)

Edytowane przez ichris
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre doki potrzebują 100h - 300h na wygrzanie np. takie IE8 więc dajmy im czas.

 

Marzy mi się dzisiaj wizyta listonosza :rolleyes:

 

Jeżeli poczta się postara to najszybciej słuchawki dojdą jutro, z poczty zbiera się zawartość do 15.

 

Membranka jest spora (13,5 według forum niemieckiego), wielowarstwowa, coś podobnie jak w ex500. Trochę czasu im nie zaszkodzi. :)

 

Doszła paczka! (dlatego wolę paczki) :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Mam nadzieję, że będą przed weekendem, chociaż jestem obsługiwany przez mały punkt pocztowy i odnoszę wrażenie, że przez nich trochę się przeciąga.

 

Swoją drogą, boję się, że utonę w tym basie mimo toucha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może clip+ do końca nie pasuje do nich. Ale z RB można naprawdę wiele zdziałać. Ja wczoraj się tak pobawiłem z nim, że Clip z e2500 zagrał bajerancko z shp2500 - superluxy mogą się schować (no może prawie elvis ;) ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirian zgodził się pomóc w zbiórce kasy więc... jak będą chętni, a z wiadomości na PM wnoszę, że będą... to zorganizujemy zamówienie :)

 

PS. pojawiły się niebieskie 500-tki w ofercie klik oraz nowy model w wersji białej klik.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności