Skocz do zawartości

J3 i IE8 testował ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Powinno się ładnie zgrać. Od dłuższego czasu chodzę z testowym J3. Slyszalem że IE8 dużo basu posiadają. W Cowonie go nie brakuje. Slucham go z SJ5 (zaraz się ktoś przyczepi) i nie ma na co narzekać. A słucham duuużooo elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się ładnie zgrać. Od dłuższego czasu chodzę z testowym J3. Slyszalem że IE8 dużo basu posiadają. W Cowonie go nie brakuje. Slucham go z SJ5 (zaraz się ktoś przyczepi) i nie ma na co narzekać. A słucham duuużooo elektroniki.

nie znam Cowona J3, ale odradzam słuchawki IE8. Słuchałem w podobno dobrym zestawieniu Sony X + IE8, dla mnie basu było za dużo, a zwłaszcza w elektronice, skoro słuchasz duuużooo elektroniki to doskonale wiesz ile basu jest w samych nagraniach ! a potem jeszcze tą ilość potęgują IE8...

Edytowane przez olsztyniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku większość zależy od gustu. Podpinałem i akg i IE. Moim zdanie oba te modele z X'em zgrywają się świetnie, ale gra to zupełnie inaczej. Znalazłem to czego szukałem podpinając sennheisery, nie podkręcając basu jest IMO doskonale. Z k370 było dla mnie zdecydowanie za ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności