Skocz do zawartości

Co Za 300 Pln?


jerzykiler

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam zamiar kupic jakis player mp3. do tej pory mialem tylko creativa muvo, tak wiec raczej nie mam zadnego porownania. na mp3 mam zamiar przeznaczyc kwote ok.300 pln. po przeczytaniu forum, najciekawsza oferta wydaje mi sie iAudio G3, ktore moge kupic za ok 300 pln - uzywane, kupione okolo 2 miesiace temu, spredaje osoba z mojego miasta(moge jechac, popatrzec, posluchac), z gwarancja sklepowa. czy mozecie polecic cos lepszego w podobnej cenie? jak samsung yp-u1 ma sie do tego playera( http://www.allegro.pl/item104150343_super_...enie_d_d_d.html )?z gory dziekuje wszystkim, ktorzy beda starali sie pomoc. pozdrawiam

 

P.S. granica pojemnosci to chyba 512, bo mniej wiecej tylechcialem przeznaczyc na odtwarzacz. chyba, ze 1 gb bylby nieduzo drozszy.

 

P.S. 2 czy jakosc dzwieku tego G3 jest naprawde taka dobra? i czy to jest rzeczywiscie odczuwalne? po pierwsze nie jestem melomanem i zdaje sobie sprawe, ze urzadzenie nieduzo wieksze niz pudelko zapalek nie zapewni doskonalego dzwieku, a z drugiej strony fajnie byloby miec cos, co dobrze gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszesz, czy Ci zależy na radiu i możliwości nagrywania, czy nie. Jeżeli tak i masz możliwość sprawdzenia,to na pewno iAudio.

Jeżeli Ci na radiu nie zależy i nie musisz mieć UMS, to do 21 maja możesz kupić iRiver T10 za 330 zł w Carrefour (także na raty bez oprocentowania). 1 GB w tej promocji kosztuje 450 zł.

Tylko z tych wybrałbym. IRiver ma bardzo dobre słuchawki, iAudio niestety słabe.

Jakość dźwięku obu marek jest podobna i bardzo dobra. Samsunga nie kupowałbym.

Uwaga, jakość dźwięku w bardzo dużym stopniu będzie zależała od słuchawek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, radio byloby milym dodatkiem, nagrywanie takze, ale mp3 glownie do odtwarzania muzyki bedzie sluzylo. UMS, z tego co rozumiem, to wykrywanie odtwarzacza jako dysku przenosnego. to by sie przydalo. czy taka promocja(iriver)jest w kazdym carrefourze(mieszkam we Wroclawiu, wiec mam blisko)? i czy ewentualne sluchawki, ktore musialbym dokupic do G3 duzo kosztuja? wreszcie pytanie: czy jakosc tych dwoch odtwarzaczy rzeczywiscie odczuwalnie rozni sie od creativa muvo?

 

P.S. czy ten model oferuje nagrywanie z radia? jesli tak, to czy nagrania sa dobrej jakosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam carrefoura. dzisiaj bylem i jeszcze sa. bylem tez ogladac G3 - bardzo fajny, tylko na dolaczonych sluchawkach przy maksymalnej glosnosci troche slychac trzaski podczas odtwarzania piosenek z duzymi basami(np. metal). czy na sluchawkach dolaczonych do t10 mozna sluchac metalu na max glosnosci? i czy t 10 ma takie opcje equalizera jak G3(chodzi o surround itd)?

 

P.S. sluchalem G3 na sluchawkach, ktore mialy napis iriver(nie wiem, jaki to moedel) i na nich rzeczywiscie slychac bylo lepiej. wiadomo moze, ile taki sprzet kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. sluchalem G3 na sluchawkach, ktore mialy napis iriver(nie wiem, jaki to moedel) i na nich rzeczywiscie slychac bylo lepiej. wiadomo moze, ile taki sprzet kosztuje?
To słuchawki Sennheiser MX400; koszt - około 50-60 zł.

 

 

czy na sluchawkach dolaczonych do t10 mozna sluchac metalu na max glosnosci?
Jeżeli tak właśnie masz zamiar słuchać, to rozwalisz sobie uszy w ciągu kilku tygodni. Wtedy najlepszy sprzęt Ci nie pomoże. Na iriverowskich pchełkach przekraczanie poziomu głośności 20 na 40-stopniowej skali to już na dłuższą metę niezdrowa zabawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na max sluchalem tylko chwile, zeby zobaczyc mozliwosci. czy wedlug Was(osob, ktore sie znaja) dolaczane do zestawu sluchawki wystarcza do normalnego uzytkowania G3? i jak z tymi ustawieniami dzwieku w T10? dorownuja G3(ktorego mozliwosci mi sie podobaly)? teraz musze wybrac: G3 za 280 pln albo T10 z carrefoura za 330. prosze o rady, co lepiej. pozdrawiam.

 

Czy sennheiser mx 300 sa duzo slabsze od mx 400?

 

jeszcze jedno: czy ten odtwarzacz bedzie sie nadawal na przyklad do biegania albo na rower? slyszalem, ze jest troche delikatny i czy ewentualne wstrzasy mu nie zaszkodza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na max sluchalem tylko chwile, zeby zobaczyc mozliwosci. czy wedlug Was(osob, ktore sie znaja) dolaczane do zestawu sluchawki wystarcza do normalnego uzytkowania G3? i jak z tymi ustawieniami dzwieku w T10? dorownuja G3(ktorego mozliwosci mi sie podobaly)? teraz musze wybrac: G3 za 280 pln albo T10 z carrefoura za 330. prosze o rady, co lepiej. pozdrawiam.

 

Czy sennheiser mx 300 sa duzo slabsze od mx 400?

 

jeszcze jedno: czy ten odtwarzacz bedzie sie nadawal na przyklad do biegania albo na rower? slyszalem, ze jest troche delikatny i czy ewentualne wstrzasy mu nie zaszkodza?

 

Gdybym miał pełne zaufanie do sprzedającego wybrałbym bez wahania G3.

Mx 300 są słabsze od 400 a różnica w cenie to ok. 20 zł.

Słuchawki do G3 muszą być wymienione, by docenić jakość dźwięku G3, choć dźwięk T10 jest również b.dobry i dorównuje G3.

Wstrząsy w we flash nigdy nie powinny szkodzić. Dość ważny jest futerał (ewent. słabsze uderzenia). W G3 jest futerał, w T10 brak. Jak upadnie to może być źle, szczególnie, że T10 ma szklaną szybkę wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na G3. zaraz przyjedzie do mnie sprzedajacy i jesli po sprawdzeniu okaze sie, ze wszystko ok, biore. dziekuje wszystkim, ktorzy pomogli. pozdrawiam.

 

juz mam :) pierwsze wrazenia: wszystko ok, tylko te sluchawki :/ w porownaniu z z dzwiekiem G3 na sluchawkach irivera, tu jest koszmar :/ druga rzecz to bardzo ciezko wyjmujaca sie bateraia - tak jest we wszystkich G3? u mnie wyjecie wymaga uzycia dosc duzej sily i troche jest stres, zeby playera nie uszkodzic. to tyle narzekania. z pozytywnych rzeczy: bardzo fajny zestaw dolaczony do playera - fajna smycz i pokrowiec. sam kolor odtwarzacza to(przynajmniej u mnie) bialoperlowy, a nie brudnoperlowy jak moglem kilka razy przeczytac. troche sie obawialem o jego wyglad, ale milo mnie zaskoczyl(chociaz to oczywiscie kwestia gustu). to tyle jak na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam ostatnio T10 spadl z wysokosci 1,2 m i potem przelecial sie z 3 metry po posadzce i nie znalazlem na nim nawet ryski :)

 

To dobrze świadczy o iRiverze, ale chyba lepiej, żeby nikt nie liczył na to, że podobne doświadczenie to norma i lepiej uważać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu tamtego posta spadl mi jeszcze dwa razy, wrrr !! :)

ja taki kretyn wkladam go do plecaka w robocie, i pozniej

jak sie przebieram lapie ciuchy, zapominaja ze jest w nich

player i tak sobie leci na posadzke....

 

Ale najwazniejsze ze nie ma na nim zadnego sladu,

az mi sie wierzyc nie chcialo jak go podnosilem :)

Chyba nie moglbym miec HDD, hihi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podepnę sie do tematu bo nie chcę kolejnego podobnego zakładać

Planuję w najbliższym czasie kupić sobie mp3 512 mb. Granica cenowa powiedzmy 350 zł (w tym słuchawki) Na radiu mi nie zależy, dysk widoczny z poziomu windowsa by się przydał, fajnie by było gdyby rozpoznawał foldery. Co do słuchawek to właściwie nastawiam się tylko i wyłącznie na dokanałowe, bo mieszkam w dosyć głośnym mieście gdzie podróże komunikacją miejską nie należą do spokojnych. Właściwie to po wszystkim co tu wyczytałem jestem w 99% nastawiony na EP-630, wcześniej odrzuciłem Plug i Sparki, Phillipsów się boję bo nie jedne już mi się "rozleciały", Logitechów próbował nie będę (zaufam forumowiczom), co tam jesczez jest w miarę przystępne... sony trochę droższe, panasoniców dokanałowych nie widziałem więc słuchawki powiedzmy że mam upatrzone (w pudełku jakieś 100zł, nie będę kupował OEM bo dowiadywałem się ostatnio od kogoś kto takie kupił i podobno kabel mu trzeszczy)

Dobra czyli zostaje powiedzmy te 250 zł na mp3 i teraz pytanie czy za tę cenę opłaca się coś kupić czy może dozbierać. Z tego co wyczytałem to dobry dźwięk oferują sandiski i są w tej cenie ale jakoś design do mnie nie przemawia. Nie wiem czy uzbierać do Irivera jakiegoś czy IAudio czy Samsunga.

Pomóżcie. Z tym że jeżeli uważacie że słuchawki EP-630 naprawdę wyciągają świetny dźwięk nawet z byle shitu to piszcie, bo mam dostęp do starego trekstora i zoltrixa które praktycznie mógłbym mieć za free

Dzięki z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki mogą wyciągnąć ze sprzętu tylko tyle, ile on sam potrafi dać. Tak jak wszędzie - łańcuch tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo -

słaby player - dobre słuchawki - dźwięk taki sobie

dobry player - słabe słuchawki - to samo

 

Skoro już kupujesz słuchawki EP-630 za ok. 100 zł, to poczekaj trochę i kup też lepszy odtwarzacz. Zamiast 350 wydasz ok. 500, ale będziesz miał naprawdę dobry zestaw. W końcu 350 zł to też nie jest mało, a po co za rok zbierać od nowa na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności