Skocz do zawartości

odtwarzacz + sluchawki do ~120 zł


Rekomendowane odpowiedzi

witam, potrzebuje jakiegos odtwarzacza ze sluchawkami, nie jestem zadnym audiofilem, potrzebuje go na siłownie, do autobusu, biegania, ogolnie codziennego uzytku, glownie mi chodzi o jakosc, zeby mi sie nie wysypal za 3 miesiące, no i nie był zbyt wielki pojemnosc mysle ze do 1 gb wystarczy spokojnie, może być używka, dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym wyborem będzie iPod Shuffle 1G, Cowon e2, Sansa Clip

Do tego polecam Koss KSC75, do biegania i na siłownie bardzo fajne. Chyba, że wolisz coś mniejszego, jakieś dokanałówki. W takim wypadku rozważ Soundmagic PL18/PL30, Head-Direct RE2 albo ADDIEM. Z tym, że w dokanałówkach występuje nieprzyjemny efekt mikrofonowy no i (zależy to od izolacji) możesz słyszeć bicie własnego serca czy oddech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanko, przegladnalem troche tematow i doszedlem do wniosku ze w 120 zl sie nie zamkne z odtwarzaczem i sluchawkami wiec troche podbilem mysle ze za sam odtwarzacz do 200 zl moge dać, za tą cene ustrzele coś lepszego niz ten cowon e2? chcialbym zeby to bylo praktyczne, na silownie, w lato do biegania, w dzien do autobusu i na miasto, slucham trance'u, czasami hip hopu, techno to sa glowne rodzaje ktore beda u mnie graly, wazne aby akumulator trzymal przynajmniej te 10 h, jesli Cowon E2 spelnia te moje wymagania to prosze tylko potwierdzić ewentualnie zaproponowac cos innego, bo z tego co widze nie kazda mp3 nadaje sie do danego rodzaju muzyki, ale ja sie nie znam dlatego wole zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E2 nie ma praktycznie konkurencji jesli chodzi o dzwiek w dosyc szerokim zakresie swojej ceny. Czy miales okazje zapoznac sie ze sluchawkami dokanalowymi ? Nie kazdemu one odpowiadaja pod wzgledem wygody... Shuffle mozna wyrwac taniej od e2. Proponowalbym wlasnie shuffle + jakies wygodne sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchawki dokanalowe fakt, wygodne i izoluje otoczenie - takie tez zakupie, jesli chodzi o shuffle, na allegro shuffli jest chyba kilka rodzaji, jedne mniejsze drugie wieksze, nie wiem na ktore patrzeć..mozesz podac link do przykladowego modelu?? bo nazwe maja te sama ale skoro wyglad inny to chyba jednak jest to cos innego..albo roznica tej generacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a cos z wyświetlaczem? bede staral sie tego shuffla dorwac ale jesli mi sie nie uda to chyba wezme cos z wyswietlaczem, tylko nie wiem co, na silowni wielkosc mi raczej nie bedzie przeszkadzala, na codzien takze, a biegam tylko 2-3 miesiace w ciagu roku wiec jakos to pogodze..co byscie polecili w miare bezawaryjnego i trwałego pod te moje gusta muzyczne?? (dobrze zeby troche tego basu bylo)

Edytowane przez yok3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tradycyjnie polecę ci Vedię A10 2G - mała z wyświetlaczem, lekka- zaraz się odezwą głosy że się zawiesza - ale powiem tak wgraj wersję oprogramowania 1.3.2 (final) i będzie ok, pomocy udziela też serwis, w razie zawieszenia nie resetuj podłącz do ładowarki , wprawdzie ja do biegania używam częściej iPoda nano pierwszej generacji głównie z powodu funkcjonalnej opaski na rękę( mam na nim też inny rodzaj muzyki trans do biegania bo przy hard rocku gubiłem tempo), ale teraz na okres jesienno zimowo wisenny zamierzam zabierac A10 lżejsza od nano (a muzykę ładuję na karcie sd), a w bluzie (NB) jest specjalna kieszeń na małą mp3. Tu masz napełniejszą recenzję Vedii A10 z tego forum http://forum.mp3stor...0868-vedia-a10/ ( mam nadzieję że mistertwister się nie obrazi że go linkuję) na allegro spokojnie znajdziesz A10 2g do 120pln (nawet nowe) - w pudełku są dobre słuchawki SRS300 używam ich dobiegania (ale czasem wypadają) więc do biegania kup sobie albo dokanałówki albo specjalne sportowe (też muszę sobie takie zakupić) miłego biegania

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności