Skocz do zawartości

Poker


kisiel92

Rekomendowane odpowiedzi

kisiel92 co do oczywistości - ostatnio jeden z arcybiskupów w Belgi powiedział, że AIDS/HIV to kara dla ludzi za to, że odwrócili się od boga.

 

Co do pracy - powiedziałbym, że ma ona mniej lub bardziej ustalone normy czasowe, możesz przewidzieć o której wyjdziesz, a na pewno musisz być punktualnie zaczynając dzień. W sprawie pokera powiedziałbym, że jest to raczej pewnego rodzaju źródło utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mialem zamiaru nikogo urazac moja wypowiedzia, jesli Cie urazila to przepraszam i obiecuje poprawe! z drugiej strony musze nadmienic iz twierdzenie ze poker to hazard bo mowi tak wikipedia troche mnie rozbawilo...

 

bo co bo wikipedia tak ? Juz nie przesadzajmy. Wiele informacji na wiki jest sprawdzonych i nie wiem skad ten stereotyp ze wszystko jest źle. Pozatym przeczytaj co zacytowalem.

 

, to w przypadku pokera toczy się spór, na ile w tej grze o wygranej decydują umiejętności, na ile czynnik losowy.

 

widzisz toczy się spór czyli nie jest to jednoznaczne i to jest akurat prawda

 

Co do pracy - powiedziałbym, że ma ona mniej lub bardziej ustalone normy czasowe, możesz przewidzieć o której wyjdziesz, a na pewno musisz być punktualnie zaczynając dzień. W sprawie pokera powiedziałbym, że jest to raczej pewnego rodzaju źródło utrzymania.

 

a to raczej nie ma nic zwiazanego z praca. Jak twoją pracą bedzie płatne zabijanie to raz wyjdziesz z domu o 6 a raz o 24 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mialem zamiaru nikogo urazac moja wypowiedzia, jesli Cie urazila to przepraszam i obiecuje poprawe!:) z drugiej strony musze nadmienic iz twierdzenie ze poker to hazard bo mowi tak wikipedia troche mnie rozbawilo...

 

Wikipedia to tylko jedno z miejsc które mówi ze poker to hazard - może należy się odwołać do lokalnej biblii "co jest tak a co inaczej" czyli polskiego prawa? :)

 

Poz tym jest dość znaczna różnica pomiędzy pracą a źródłem czerpania przychodów :)

 

przykład nie jest bezpośrednio porównywalny, ale chodzi o zasadę - bandyta napadajacy na ludzi ma źródło przychodu, ale nie ma pracy (nie wpiszr sobie nigdzie "zawodowy bandyta")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności