Skocz do zawartości

Duża sprzedaż iPoda 5gen.


Rekomendowane odpowiedzi

Możecie podać mi jakieś powody, dla których ludzie pozbywają się chętnie i często swoich iPodów (najczęsciej 5gen i 5,5gen). Czy są jakieś super awaryjne czy może ludzie nie dorośli do obsługi trochę bardziej zaawansowanego sprzętu, który wymaga również obycia nie tylko w obsłudze samego playera, ale również iTunes i całej zabawy w przegrywanie na niego muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Bo Apple co rok wypuszcza nowy model? A że większość osób posiadające te odtwarzacze posiada je dla szpanu, to muszą mieć te najnowsze aby nie być do tyłu. Więc stare sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem głównym powód pozbywania sie tych otóz Ipod'ów to jakość dzwieku, ludzie nieobeznani w temacie wchodzą do sklepu z kilkoma stówkami w kieszeni patrzą i mówią '' no no ładne te cacuszko, takie małe i zgrabne, muszę je mieć'' Jednak rozczarowanie pojawia się po odpaleniu tego jabłuszka otóz gra ono naprawde cicho nie potrafi napedzic większych słuchawek a o jakości dzwięku nie będe wspominał gdyż jest poprostu fatalnie, Ipod 5g jest chyba jednym z najgorzej grających odtwarzaczy ze stajni Apple. Popieram w pełni zdanie d@rksid3 gdyż w taniej można sprawic naprawde dobrze grający sprzęcik.

Edytowane przez Marko89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem głównym powód pozbywania sie tych otóz Ipod'ów to jakość dzwieku, ludzie nieobeznani w temacie wchodzą do sklepu z kilkoma stówkami w kieszeni patrzą i mówią '' no no ładne te cacuszko, takie małe i zgrabne, muszę je mieć'' Jednak rozczarowanie pojawia się po odpaleniu tego jabłuszka otóz gra ono naprawde cicho nie potrafi napedzic większych słuchawek a o jakości dzwięku nie będe wspominał gdyż jest poprostu fatalnie, Ipod 5g jest chyba jednym z najgorzej grających odtwarzaczy ze stajni Apple. Popieram w pełni zdanie d@rksid3 gdyż w taniej można sprawic naprawde dobrze grający sprzęcik.

 

Wydaje mi się, że w życiu nie słuchałeś sprzętu na temat którego się wypowiadasz, bo o ile ipody 5 i 5,5 gen są słabiutkie, to chętnie dowiedziałbym się co gra wybitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

microb1987 >> Wydaje mi się, że w życiu nie słuchałeś sprzętu na temat którego się wypowiadasz, bo o ile ipody 5 i 5,5 gen są słabiutkie, to chętnie dowiedziałbym się co gra wybitnie.

 

Ja po prostu słyszałem (i czytałem, tutaj zresztą), że grają równo. Nie za dużo basu, dobra średnica i góra. Dlaczego uważasz, że 5 i 5,5 słabo grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5G gra słabo? Co ja bym musiał powiedzieć o 6G. Ja bym sobie z chęcią sprawił 5.5G + lod + amp. A że cicho, sprawa praw UE. Amerykańskie wcale nie są ciche, mocy na pewno mu nie brakuje. Wrzuć na niego RB i po problemie z głośnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A że cicho, sprawa praw UE.

 

Mam cowona e2 i wcale nie jest cichy (a w końcu sprzedawany w UE), więc jeśli amerykańskie cowony są głośniejsze to współczuje im.

 

 

Słuchałem Appla nano 5g i wcale nie gra do kitu, ale jak dla mnie to dźwięk ma za małą moc (zimny?) ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hej,

 

Jestem nowy na forum i mam nadzieje, ze pierwszym postem nie wyjdę na ignoranta. Zakupiłem właśnie na allegro rzeczonego w tytule Ipoda 5gen i zastanawiam się czy zrobiłem dobry deal dając za 5,5gen video 30GB 250zł? Teraz wydaje mi się to podejrzanie tanio xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W iPodach 5G Video bardzo często padają dyski twarde,miałem tak miesiąc po skończonej gwarancji.

Kiedyś można było kupić przejściówkę z IDE na Compact Flash.Dysk podmienić na kartę pamięci.Szukałem jej po giełdach komputerowych ale nie mogłem dostać.

IPod od roku leży martwy.

Ktoś z was zna miejsce lub sklep gdzie można kupić coś takiego ?

btw:

Tak to wygląda

http://www.youtube.com/watch?v=HPx7q_5uLyI&feature=player_embedded

Edytowane przez sheeple
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności