Skocz do zawartości

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Więc tak, mam epki już jakiś czas, i zauwarzyłem że epki grają bardzo słabo górą,

na tym sie zawiodłem, myślałem że będą lepiej grały.

Przy żeńskich vocalach (vocal trance) jest to bardzo dobrze słyszalne, dzwięk jest znacząco zniekształcany,

co bardzo przeszkadza w slychaniu,

nie wiem może mam uszkodzony egzemplarz, (?)

grają one na T30,

moze da sie to jakoś wyregulować na EQ ??

wypowiedźcie sie na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne w EP-630 góra jest nikła i nie da się tego wyregulować dobrze EQ chyba że podciągniesz wysokie tony 14 kHz na +6 db to będą bardziej słyszalne ale zniekształcenie zostaje. Ja z tego co pamiętam doszedłem do takie ustawiania na EP-630 plus Sansa że podbiłem 3kHz na +3 i 14kHz na +6. I jakoś grały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze delikatnie sprobuj spalic izolacje (stopic) nad plomieniem zapalniczki lub swieczki. a potem rostopiona izolacje delikatnie sciagnij przez szmatke (papierowy recznik). bo te kilka zylek cienkiej miedzi ciezko oskubac w inny sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie,

po 2 tygodniach spedzonych poza domem, otwieram szafke, wyjuje moje ep630 zakldam na uszy ide sobie ide, patrze, a tu izolacja przewodu na prawej sluchawce jest peknieta i ewidentnie widac miedziane zylki.

jak? w jaki sposob?

w domu nikogo nie bylo - mieszkam sam :)

 

juz mialem przypadki kiedy okulary brenda pekaly same na szklach i mi znawano reklamacje...

 

mozliwe ze to od zmeczenia materialu? np temperatura?

 

czy uznaja mi gwarancje? zakupile je u Piokom na allegro w styczniu...

czy od razu brac nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czym się różnią te słuchawki no i czemu te pudełka są różne?

 

http://allegro.pl/item217130387_creative_e...sylka_5zl_.html

 

http://allegro.pl/item216083343_creative_e...sylka_5zl_.html

 

domyślam się,że to już mogło być ale pewnie zanim to znajdę to potrwa za długo.

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dostalem słuchawki dzisij i sie na poczatku zawiodelm bo nie bylo sluchac wyszszych tonów w eq mialem na hip hop (mam ipoda) i gralo fatalnie ale zmienilem na wzmocnienie slowa mowionego i masakra graja wysmienicie polecam je za ta cene naprawde sie opłaca nie wime jak moze brzmiec cos lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła do mnie paczka z Creative ep630 i muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia.....basy owszem przy basowych piosenkach są potężne, ale przy piosenkach bez basów praktycznie ich nie ma, Koss Spark Plug potrafiły zawsze przybasować, ale to nie oto mi chodzi.......Mam Samsunga Z5f i nie mogę sobie poradzić z EQ żeby grał fajnie z Epami-nie mogę ustawić tak, aby i muzyka i słowa były normalne, bo w tych słuchawkach to albo będzie grała muzyka wyraźnie albo słowa...nie mogę pogodzić tych 2 czynników....szkoda....chyba nie jestem zadowolony z zakupu na maxa :( Może się wygrzeją, oby, mam taką nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności