Skocz do zawartości

Wrocław meet cresyn phiaton


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jako że chłopaki w Warszawce ociągają się i nie mogą się dogadać, magiczny karton z Cresynami i Phiatonami najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu zagości u mnie w sklepie <złowieszczy śmiech czarnego charakteru>

 

 

W zależności ile osób się uzbiera, dobierzemy miejsce spotkania. Oczywiście na meet mogę zabrać ze sobą trochę stuffu ze sklepu, oraz moje audeo z 3 rodzajami filtrów.

 

Jak będę znał dokładną datę kiedy medżik box wpadnie w moje łapy, dam znać. Wtedy zrobimy ostateczną listę chętnych, wydrukujemy VIP'owskie wejściówki itp itd... Wszelkie sugestie, propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jednak :rolleyes:P33 mówił mi wcześniej o tym pudle ale jakoś słuch o nim zaginął, a tu taka niespodzianka. Ja we wtorek piszę ostatni egzamin, potem już jestem wolny jak ptak. Także jedna VIPowska wejściówka dla mnie, poproszę :lol:

Edytowane przez Pasiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ok jedna wejściówka VIP dla Pasiastego załatwiona,

jak będzie mało osób to możemy się ustawić u mnie na chatixie, wtedy warunkiem uczestnictwa jest przyprowadzenie 2 fajnych koleżanek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o terminie? Mam mocno ograniczone możliwości czasowe, ale na godzinkę bym wpadł posłuchać jak gra coś innego niż standardowo polecane słuchafony.

Zabrałbym też AVT2850 to przy okazji Pasiasty posłuchałby czy brzmienie mu odpowiada smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie pisze na przyszly tydzien i mam nadzieje ze wyrobicie sie przed lipcem bo od pierwszego szykuje mi sie ostrzy zapierd**

niestety nic ciekawego nie zaprezentuje bo sie prawie caly wyprzedalem ale pewnie Pasiasty by byl zadowolony z E10 do Audeo - w sumie to i swoje powinienem miec do tego czasu ;]

CAL! jutro wysylam w swiat a ze sprzetu zostaly mi jeszcze kpp i ex82 :( no i plytka pod TPA6120 z ukladem :D

nic bede musial sie jakos wkupic przy takiej bidzie sprzetowej... wezme te dwie kolezanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ale będzie jazda! Niezmiernie się cieszę, że jest taki odzew. marabut, może Ty zaproponuj datę? Oczywiście najważniejsza jest informacja od kuropa, jak to pudło już będzie to się zbieramy do kupy. Tak jak wcześniej wspominałem, od wtorkowego popołudnia jestem wolny.

 

Nie ma bidy chłopy, świetny sprzęt się kroi do odsłuchania. Także lookin' forward.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

słitaśnie, spróbuję dzisiaj określić konkretną datę dostawy pudełeczka, oczywiście jak tylko się czegoś dowiem, dam wam znać

 

 

 

 

EDYTA:

 

słuchawki zostaną wysłane prawdopodobnie w poniedziałek, czyli teoretycznie dotrą we wtorek + 1 dzień rezerwy czyli od środy możemy się ustawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]marabut, może Ty zaproponuj datę? [...]

[...] od środy możemy się ustawiać

 

Jeśli w dzień roboczy to miedzy 16-tą a 19:30 mogę wspomnianą godzinę wykroić bez strat własnych wink.gif w zasadzie w dowolny dzień. W weekend - gorzej z uwagi na najazdy rodzinne i procesje ciotek biggrin.gif

Ze zrozumiałych powodów worka sprzętu nie będę na meet taszczyć ale jak ktoś ma apetyt na posłuchanie czegoś z mojej sygnaturki to niech da znać cool.gif

No i miejsce przydałoby się już ustalić - czas dojazdu jest dla mnie istotnym czynnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

cresyny są w drodze, jutro będą u mnie możemy się umówić w

 

czwartek, piątek po 18

sobotę niedzielę kiedy chcecie

 

słucham propozycji

 

 

słuchawki będę miał do niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jutro pasuje po mojej pracy jestem wolny

zależy ile osób jest chętnych jeżeli poki co wasza 2/3 czy też jeszcze jakaś pojednycza osoba się dołączy to zapraszam do mnie, spróbuje wyciagnac jeszcze Ralphiego, jeśli będzie nas więcej to możemy skoczyć do jakiejś cichej knajpki typu 13 igieł

 

z Łodzi w piątek przyjadą do mnie e200 i s9 na testy z tym że na piątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności