Skocz do zawartości

Wrocław meet cresyn phiaton


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i jak te 310? chetnie bym ich posluchal ale chyba w lipcu nie znajde na to czasu

strasznie mnie kusza te 102 ale daje jeszcze szanse Phonakom... najwyzej pozniej bede zalowal ;]

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

se102 od Wcicherskiego już praktycznie sprzedane, sam je biorę :D

se310 jakoś nie podeszły mi w kwestii wygody, nie mogę ich ułożyć prawidłowo w uszach, chociaż wczoraj Pasiaty i Rasta nie mieli z tym żadnych problemów. Sam dźwięk jest nawet spoko, skrajnie neutralny, dla mnie za mało mięska,( bardziej podobają mi się se102, pomimo iż ustępują im technicznie) ale z ciepłym grajkiem z wykopem, grają przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja miałem problemy z SE310. Nie mogłem ich włożyć tak, żeby ustawić mono w środku głowy - nie dało rady żadnym sposobem. IMO są to bardzo niewygodne słuchawki. Nadadzą się dla ludzi, którzy mają bardzo głębokie kanały (można się wwiercić w mózg prawie). Brzmieniowo mi się nie podobały, więc nawet nie zapamiętałem jak grają.

 

SE102 są całkiem w porządku. Myślę, że z powodzeniem mogą konkurować z NE-6/7 ale do Etern chyba im jednak trochę brakuje. Do K370 brakuje im sporo. Niemniej bardzo wygodne, porządne słuchawki w teren.

 

Cresyn C750E - to jest coś wspaniałego. Już dawno nie słyszałem IEM'ów, które sprawiłyby mi tyle radości. Mają braki w brzmieniu ale całościowo grają bardzo przyjemnie. Podobał mi się mocny bas z wykopem, zejścia trochę brakowało ale mięsko się pojawiło mimo armaturowego przetwornika. Scena nie jakaś ogromna ale trzyma poziom. Średnica lekko osłodzona, góra trochę sztuczna ale lekko wycofana i nie przeszkadza. Ogólny ich charakter jest zdecydowanie funowy i to mi się spodobało. Brzmienie skojarzyło mi się raczej z dynamikami niż z armaturą. Wydaje mi się, że na Taczce 2G mogłoby być wyśmienicie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sorry za odkop, może coś pamiętacie :D

 

 

Tych C750E raczej nie da się nosić z kablem za uchem, co ? :(

 

 

A znalazłem temat z powodu C230 - po prostu to "moja" konstrukcja. Parę słów napisał kurop, ale nic z nich nie wiem :( zagrałyby jakoś z ipodem nano 6g ? Czy pamiętacie, czy mają jakieś braki w paśmie, typu "nie ma góry", albo "nie ma basu" ... z góry dzięki za wszelką opinię :) !

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności