Skocz do zawartości

Który Model IMP Jest Dla Ciebie Optymalny


OkropNick

Który model z serii iMP byś wybrał?  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który model z serii iMP byś wybrał?

    • iMP-550 SlimX
      31
    • iMP-400 SlimX
      16
    • iMP-350 SlimX
      8
    • iMP-250 iRiver2
      0
    • iMP-150 ChromeX
      5
    • iMP-100 iRiver
      10
    • iMP-50 iRiver
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Dla mnie najbardziej optymalnym modelem iMP jest 400 (stosunek ceny do możliwości), chociaż muszę powiedzieć, że model 550 jest jeszcze lepszy (odkrywcze prawda? :) ). Sam teraz nie posiadam żadnego odtwarzacza iMP, ale zamierza sprawić sobie model 400, głównie za sprawą ceny, jeżeli model 550 był by o 100-200 zl tańszy to jego bym zakupił. Wiem, że nie będe żałował modelu 400, myślę, że byl bym zadowolony z każdego modelu firmy iRiver (podlizowuje się :)), tylko jakoś mi sie lepiej patrzy na model 550. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!! :)

Biorąc pod uwagę zarówno cenę jak i możliwości, optymalnym odtwarzaczem byłby dla mnie iMP-100. Cena jest niewygórowana, a możliwości są dostosowane właśnie do tej ceny. I dla tego zagłosuję na odtwarzacz iMP-100!! :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dla mnie imp-550 dlatego ze: cena w stanach wynosi 700 zeta, co jak na ten odtwarzacz to chyba niewiele, dlugi czas grania i niewielkie wymiary... dla mnie miod.. chociaz gdybym mial kupowac w polsce to kupilbym chyba 350...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Dla mnie optymalny model to Imp-350, jest niedrogi jak na swoje "umiejętności", no i ten FANTASTYCZNY!! design, nie widziałem piękniejszego urządzenia od tego. A tak pomijając cenę imp-550 był by bardziej optymalniejszy od 350'tki :D, głównie ze względu na czas odtwarzania. Design też jest ciekawy, ale to nie to co 350'tka :) . Ostatecznie oddałem głos na 350'tkę B).

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja zdezydowałem się sprowadzić z USA IMP-a 350.

Jest to dla mnie super odtwarzacz. Ma wszystkie te same funkcje co IMP-400.

Waży nawet mniej, a jest tańszy o 100 zł.

Z tego co czytałem na www.iriver.pl (dokładne omówienie) to ma wszystkie te same funkcje co IMP-550 (oprócz ładowania akumulatorów w trakcie odtwarzania).

No na pewno IMP-550 jest nowszy i są w nim zastosowane nowatorskie rozwiązania technologiczne.

Ma dłuższy antishock (ale niestety zwiększa to czas uruchamiania playerka).

Następną wadą IMP-550 jest to, że nie ma przycisków na odtwarzaczu.

W przypadku rozwalenia pilota następuje tzw. ZONK, ponieważ trzeba zainwestować około 200 zł.

Cena również mnie nie zachęca do jego zakupu.

Moja ostateczna i myślę, że dobra decyzja to zdecydowanie IMP-350 !!

 

Teraz na koniec jeszcze coś dla Tolka:

Słuchaj. IMP-350 również ma update firmware i wyświetlacz z 4 liniowym (w menu nawet 6 liniowym) wyświetlaczem !

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze IMP-550 :D , a oto powody:

-nawet w US jest tanszy niz model nizej

-wymiary

-mozliwosci (Update Firmware - to chyba wszystko mowi B) )

-wyswietlacz na pilocie (az 4 linijki - kolejny plus oraz podswietlenie )

 

i tak suma sumaru wybralem IRiver (firma, o ktorej wczesniej nie slyszalem niz Sony AM/FM CD Walkman'a D-FJ787, ktory w sumie ma wiecej parametrow radia - nie bede reklamowal (- ciekawi znaja strone tej firmy) oraz cena - w US byl niewiele tanszy. Lecz nie obsluguje ASF, nie ma mozliwosci obslugi WMA oraz nie bedzie w przyszlosci obslugiwal ogg a IMP-550 - mam taka nadzieje, ze tak -

 

DLATEGO IMP-550 - nie ma narazie lepszego w tej klasie - czy to nie brzmi jak slogan :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

:)

Dla mnie optymalny jest iMP400 i dlatego jestem szczęśliwym posiadaczem od ok. 3 miesięcy.

Ale jak to w życiu bywa, punkt optimum sie przesuwa i może niedługo będę miał coś noewgo... a starego iMP`ka oddam siostrze:) Ale by się cieszyła :D

Pozdrawiam

 

 

UFOK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba 550. Trudno mi juz oddawac glos skoro jeszcze nie kupilem odtwarzacza... Jesli podejme w koncu inna decyzje okaze sie, ze glos byl oddany nieszczerze. Ten model nie rozni sie zbytnio od 400, wiec przez pewien czas bylem wlasciwie to juz zdecydowany na 400, az dowiedzialem sie, ze nie mozna w tamtym ladowac baterii w czasie sluchania... Nie chcialbym co jakis czas musiec rezygnowac z odtwarzacza na kilka godzin, zeby baterie naladowac. (A przekladac za kazdym razem do zewnetrznej ladowarki tez by mi sie nie chcialo). Poza tym to musi byc fajny bajer jesli player co 10 minut wlacza plyte i doczytuje sobie muzyke (bo domyslam sie, ze tak dziala ten bufor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

:D widzę, że już głosowałem w tej sądzie. Ciekawe co wybrałem, może 550-kę :D , a może nie ;) . Eeeeeee napewno 550-ke :P:D

A tak za serio to iMP-550 widziałem jako pierwszego playera iRivery i juz wtedy zamarzyłem, żeby go mieć. Poźniej jak widziałem pozostałe to już niebyłem taki 'podjarany' jak za pierwszym razem. Jedyn z czynników, który zadecydował o kupnie tego cacka był jego wygląd. Design ma najlepszy na świecie wsród playerów cd/mp3 (takie jest moje zdanie), fajne jeszcze są 250 i 350, ale jednak 550 iz da best!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem iMP-350 , wymieniłem na 550 - oczywiście dokładając do interesu ;)

Obydwa modele są bardzo dobre, 550 jest bardziej zaawansowana technicznie, myślę, że ma nieco lepsze brzmienie - ale tak naprawdę to prawdziwa różnica jest między playerkami Irivera a grajkami innych firm.

Oczywiście Iriver jest THE BEST :D .

 

Co do IMP i IFP - to najlepiej mieć jeden i drugi :P

 

I do tego jeszcze pomarzyć o zakupie np. H140. Pełnia szczęścia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności