Skocz do zawartości

Który Model IMP Jest Dla Ciebie Optymalny


OkropNick

Który model z serii iMP byś wybrał?  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który model z serii iMP byś wybrał?

    • iMP-550 SlimX
      31
    • iMP-400 SlimX
      16
    • iMP-350 SlimX
      8
    • iMP-250 iRiver2
      0
    • iMP-150 ChromeX
      5
    • iMP-100 iRiver
      10
    • iMP-50 iRiver
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od człowieka, czy słucha sporo, miażdżąco dużo i nie mieli 3 hitów w nieskączonośc np. ja (troche ponad 100 płyt zarchiwizowanych ) to ifp`em w takim wypadku mogę sobie w nosie podlubac ( no no no no "dub w nosie")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niestety tylko ograniczona ilosc srodkow pienieznych zmusila mnie do kupienia flasha z 256mb pamieci, ale nadrabiam co pare dni podlaczajac go do kompa ;) a optymalny bylby taki z 512 mb... pomarzyc zawsze mozna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm ja tez mam ochote na cos z serii H, taki h-120 by mi wystarczyl... tylko skad wziac na to kase? zreszta pewnie nawet jakbym ja miala to przeciez juz mam swojego ifp, a w sferze marzen dalej lezy odlogiem kilka rzeczy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja widze ze lizus z Ciebie jak cholera - mamy demokracje , ponoc wiec kazdy ma prawo do wypowiadania sie na wszystkjie tematy w rozny sposob :lol: A czasem nie zaszkodzi powiedziec cos kontrowersyjnego przynajmniej cos sie bedzie dzialo prawda? :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie... za malo "k***" :D

no coz... kazdy wszakze ma prawo do ukladania swego zycia w najbardziej optymalny dla niego sposob... tak samo jak rozne iMy sa dla roznych ludzi optymalne (coby do tematu choc troche nawiazac)... rozni ludzie, rozne zestawy panvitan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie... ja tez juz mysle jakby tu wymienic swojego ifp na takiego z wieksza pojemnoscia... zupelnie jak z facetem- jak masz jednego, to szybko sie nudzi i chcesz lepszego... :lol::D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

Ale znaczy że co, że się kłócimy czy jak ??? I że mnie nienawidzisz czy co, czy uważasz mnie za matoła ? Bo ja już zdurniałem... Chciałem zażartować i dostałem w twarz LIZUSEM... nie przejmuję się tym no ale ja tam Cię nie obraziłem chyba, jeżeli tak to przepraszam... A co do ironii w poście - a owszem była lekka, ale żeby aż tak mnie obciąć, no oli proszę :)

 

Jeśli o mnie chodzi - to jest luz, nic się nie dzieje a karawana idzie dalej... Oli - pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie karawana idzie dalej - musicie zroumiec ze jestem czasem porywczy ale sam zwroc uwage jak zareagowala na moj tekst Infi........ Odbila pileczke piszac podobnie jak ja a Ty musiales odrazu pisac ze kobiety mi nie przepuszcz, jak widac tak sie nie stalo, nie wywarles na nich az takiej presji........ :P Moje slowo LUZUS rowniez bylo ironiczne choc moze zapomniawszy dodac jakiejs buzki zrobilo sie OSTRO :D

Najwazniejsze ze oboje jedziemy na luzie , z gorki :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatmaN- a mi zaczelo brakowac troche tej pamieci, a szkoda... wlasnie taki jest problem z ifp, przyzwyczai sie czlowiek do luksusu i chce go jeszcze wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności