Skocz do zawartości

Co gra lepiej od IFP ?


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ten odtwarzacz przez 5 lat i rzeczywiście grał dobrze ale czegoś mi brakowało w jego brzmieniu grał jakoś tak za zwyczajnie...

Muzyka elektroniczna brzmiała jakoś bez jaj... dobrze radził sobie z rockiem.

Czy są odtwarzacze które grają lepiej ? np iRiver T60 ? podobno zbudowany na 2 scalakach co pewnie przekłada sie na poprawę dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten odtwarzacz przez 5 lat i rzeczywiście grał dobrze ale czegoś mi brakowało w jego brzmieniu grał jakoś tak za zwyczajnie...

Muzyka elektroniczna brzmiała jakoś bez jaj... dobrze radził sobie z rockiem.

Czy są odtwarzacze które grają lepiej ? np iRiver T60 ? podobno zbudowany na 2 scalakach co pewnie przekłada sie na poprawę dźwięku.

Myślę, że zostaje Ci tylko Rio Karma lub Ihp-120/140 albo h320/340 jeśli chcesz zmianiać odtwarzacz.

Ale wydaje mi się, że ten niedosyt spowodowany jest kiepskimi słuchawkami a nie przez playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej od ifp? ...dwa ifp? :D Wszystko zależy od ucha dla jednych lepiej to bedzie t60, a znam goscia który sprzedal ifp dla e30 bo okazało się ze jak posłuchał nowych to lepiej podeszło mu brzmienie. Ja bym się jednak nie pokusił o polecenie jakiegos konkretnego modelu. Czytaj recenzje i staraj się znależć w nich coś co ci przypadnie do gustu w opisie brzmienia. Staraj się przesłuchac w miare wiele playerów, a napewno cos znajdziesz. Seria x-sony, cowony s9,e2, może coś ze starszych iriverów które na dniach znów u nas będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele rzeczy gra lepiej od iFP, mnie on nie przypadł do gustu.

 

iRiver T60 grał jeszcze gorzej, do tego generuje dużą ilość szumów.

 

 

Podaj kwotę.

 

 

Do max 400 zł

Słuchawki mam bardzo dobre bo sennheiser px100 (trzeba dla nich lekko rozjasniać dźwięk bo mają dobry bass) jak je zepsuje to zamienie na coś innego na razie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam podobny problem. Moje IFP staje się powoli za ciasne i nie rozumie niektórych formatów.

 

Dzisiaj kupiłem Cowon'a E2 i niestety się zawiodłem.

Jeszcze nie przesłuchałem go z PX 100. Na pierwszy ogień poszły senki 380 pro i różnica między playerami jest znacząca. Jeśli chodzi o moc to nie ma najmniejszego problemu, nie jestem w stanie słuchać Cowon'a na pełnej mocy. Muzyce brakuje natomiast głębi. Gdybym nie miał z czym porównać mógłbym stwiedzić, że gra bardzo dobrze.

Już nigdy nie będzie mi się podobal żaden player?

BTW: Ktoś chce kupić Cowona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znajdziesz odtwarzacz w tej cenie, który zagra na poziomie iFP, Twoje słuchawki są w porządku, ale też nie są jakieś wybitne, więc to nad ich zmianą bym się poważnie zastanowił

 

Dziwne.. minęło tyle lat, jest postęp technologiczny i nadal nie ma playerka lepiej grającego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nowe playery grały równie dobrze co te starsze nie posiadałbym Cowona X5. Owszem jest np. taki Sony X, który gra świetnie, ale cięzko do niego dobrać słuchawki i jest strasznie drogi. Touch jest dla mnie osobiście przereklamowany, a żadne nowe cowony nie grają na poziomie starego X5, nowe iRivery są słabiutkie w porównaniu do starszych konstrukcji. Wszystko to masówka, ma dobrze wyglądać i dobrze się sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast IFP może by tak Meizu E3? Gra podobnie, ale podobnie (chyba takie same bebechy). Nie ma problemów z ogg. I 1GB jest znacznie tańszy. Na allegro sprzedaje je Mpower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast IFP może by tak Meizu E3? Gra podobnie, ale podobnie (chyba takie same bebechy). Nie ma problemów z ogg. I 1GB jest znacznie tańszy. Na allegro sprzedaje je Mpower.

 

 

Wolę coś z pamięcią co najmniej 4 Gb co do brzmienia to ma grac tak czysto jak iFP ale jednak wolał bym ciutkę inne brzmienie po prostu tamto mi sieznudziło acz kolwiek chcę aby grało nie gorzej :) czasem lubie czyste brzmienie a czasem trochę podkolorowane np przy muzyce elektronicznej , chciałbym mieć na to wpływ w ustawieniach korektora i efektach.

czy w często w osławionej sansie i Sonym nie uzyskam takiej satysfakcji ? wszyscy chwalą że brzmią bardzo dobrze czy gorzej jednak niż stary iFP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności