Skocz do zawartości

T10 Vs Ifp 7xx, 8xx


Marcin_XP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem posiadaczem Irivera IFP 890. Mam na niego kupca. Jak sprzedam chciałbym kupić sobie T10. Wyczytałem gdzieś tekst w stylu "IFP i tak jest lepszy od T10" Nie wiem, czy to było żartem, czy serio. Czy faktycznie tak jest? No wiem że gorszy od IFP to raczej nie jest, :) bo to by był absurd. Ale czy jest dużo lepszy? Jakość odtwarzanej muzyki, czy funkcjonalność playera wcale nie jest lepsza? Nie ma większej różnicy między playerami niż obudowa?

 

I jeszcze jedno. Czy na ums nie ma takich problemów, jak z serią IFP? To znaczy jakieś trzaski itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje zdanie, to irivery z SRS WoW brzmią minimalnie lepiej niż dobrze skorygowane equalizerem IFPy. Pozatym dizajn, i funkcjonalność wg mnie stoi po stronie IFPów, no chyba, że nie odstrasza cię utrata gwary na zmiane softu na UMS. A wogle to wg mnie najrozsądniejszym wyborem spośród fleszowych iriveów jest obecnie H10jr - jakoś mnie tak bardziej przekonuje niż seria Tx0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no t10 jest całkiem fajny jeszcze jak wgrasz nowy soft z wow 2 to już jest miodzio, wygląd też mi sie podoba choć jest troche za gruby, jeśli chodzi o funkcjonalność to ifp jest daleko do przodu, zobacze może dzisiaj zrobie testy żeby sprawdzić czy da sie odpalić go na xp bez sp2 jak sie uda to napisze

 

podsumowując jak chcesz prosty odtwarzacz bez dodatków i nie masz zamiaru nosić go w kieszeni to bierz t10 (przypinasz do spodni i po sprawie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując jak chcesz prosty odtwarzacz bez dodatków i nie masz zamiaru nosić go w kieszeni to bierz t10 (przypinasz do spodni i po sprawie:))

 

nie no bez przesady. nie jest to zaden kloc który by w kieszeni spokojnie sobie nie mogl znalesc miejsca., no chyba ze nosisz legginsy.

 

mam i fajny jest, joy sie nie popsuje bo go nie ma. do ifp nie porównam bo nie mialem styczności. gra bardzo milo srs2 żeczywiście brzmi delikatnie inaczej oczywiscie na + , jezeli flash to ja polecam i ten klipsik iodzio przydaje sie w wielu sytuacjach, poza tym wykonany bardzo "masywnie" dobry plastik pare razy mi upadl i nic, nie rysuje sie (szybka jakas specjalna czy co). obsługa bardzo intuicyjna, nie mam zastrzezeń generalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kiedys ifp, teraz mam t10 i mysle, ze to dobra kontynuacja tamtej serii. Jestem bardzo zadowolony. Jest niewielki, ladny design, wysoka jakosc wykonania, wytrzymaly, i jest na baterie AA:) polecam

 

Nie przeszkadza ci jego grubosc ?

 

 

uzywalem 799 od sierpnia. teraz mam t10/fm - szczerze - juz do 799 nie wroce :)

 

ale dlaczego ? az taka roznica na korzysc t10 ?

powodem jest lepsza jakosc dzwieku ? czy moze pelna obsluga ogg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik, nie zrozum mnie zle:)

 

799 to znakomity player, zreszta wygral u mnie z G3 :)

 

alej jak wiesz, czlowiek szuka ciagle rzeczy roznych i wynalazl T10. dlaczego nie wrocilbym do 799?

1/ lepsza jakosc dzwieku (choc w 799 byla znakomita),

2/ brak problemow z ogg (sporadycznie mialem w 799),

3/ wykonanie - jeszcze lepsze jak w 799.

 

dlugi czas nie znavalzlem ewentualnego nastepcy 799 (g3 poleglo w boju, 599 i 999 tez sie przewinely, inne testowalem) po zmianie na ums w t10 - jestem nim w tej chwili zachwycony (ciekawe jak dlugo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też wybrałbym T10 spośród tych 3 playerów. Jeśli ZyGmUnT i squonk mówią że jakość dźwieku jest zdecydowanie lepsza w nowej serii to musi tkwić w tym ziarnko prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugi czas nie znavalzlem ewentualnego nastepcy 799 (g3 poleglo w boju, 599 i 999 tez sie przewinely, inne testowalem) po zmianie na ums w t10 - jestem nim w tej chwili zachwycony (ciekawe jak dlugo).

 

wszystko sie zgadza :) no i podstawa, ze jestes zadowolony.

 

mi w moim ifp najbardziej nie podoba sie:

brak pelnego ogg

dosc znaczna waga ifp dajaca sie odczuc przy bieganiu (zaczynam biegac rozwalajac plyty chodnikowe przy okazji)

bardzo wolny transfer pecet-->ifp

 

natomiast plusow ifp nie ma sensu przedstawiac, bo to kilka godzin klepania w keyboard-a :)

jednak przy tym postepie niecaly rok dla playerka to jest smierc techniczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast plusow ifp nie ma sensu przedstawiac, bo to kilka godzin klepania w keyboard-a :)

jednak przy tym postepie niecaly rok dla playerka to jest smierc techniczna :)

Co do plusów też tak uważam :)

 

Co do śmierci... Zważ Kreciku na to, iż ifp jest na rynku od drugiego kwartału, 2004 roku, a nadal trafiają się ludzie go poszukujący. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie.. tylko, ze skoro jest poszukiwany to oznacza, ze jest niezlym produktem. jednak ile modeli weszlo od tego czasu do sprzedazy na pewno sie nie doliczymy :)

seria ifp na pewno nie odmlodnieje - jednak jest bardzo udana, o tym moglem sie sam przekonac.

 

natomiast jak iriver wyda oficjalny FW do serii T jako ums to wtedy czesc ludzi przekona sie do tych modeli.

 

moze kiedys produkcja ifp-ow zostanie jeszcze wznowiona :)

ifp jest dla mnie jak harley davidson :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 40 godzin wytrzymuje wedlug producenta...

 

no i zauwazcie czy jest jaki naprawde porzadny player do 250 zl nie patrzac na pamiec??

 

wlasnie iriver ifp 780...

 

inne serie typu T to koszty 500zl a nie kazdy ma pol tysiaca na odtwarzacz :(

 

juz nie mowiac o playerach typu iAudio U3 po 600-700 zlotych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak przy tym postepie niecaly rok dla playerka to jest smierc techniczna

 

KARMA jest produkowana od 2003. W lipcu 2005 zaprzestano produkcji ze wzgledu na decyzję korporacji o odejsciu od produkcji przenosnych odtwarzaczy. Do tej pory jest poszukiwana.

 

Na pewno jest wiele playerow mających wiecej funkcji.

Ale w zadnym nie przyłożono się tak do jakosci dzwieku.

 

Nie wiem, czy dobrze pamiętam ale Koss Porta Pro to tez juz kontrukcja mająca swoje lata.

 

A nadal jest poszukiwana i popularna. Chyba są pewne "perełki" techniczne i do nich na pewno nalezy ifp i seria H1xx (chyba zaden inny player HDD nie mial wyjscia "swiatelkiem" - dopiero następca KARMY ma miec takie wyjscie i wejscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza ci jego grubosc ? (t10)

 

W czym ma mi przeszkadzac? Nosze go w kieszeni jeansow:) Wszedzie czytalem o jego ogromnych rozmiarach przed zakupem -a okazalo sie ze jest zupelnie inaczej - jest maly. Co mi z tego ze odtwarzacz jest mikroskopijny skoro co 9 godziny musialbym go podlaczac do sieci w celu naladowania? Tutaj wrzucam baterie i dziala kilkadziesiat godzin - wyczerpie sie jedna to wkladam druga:) niezaleznie od tego gdzie jestem:) blisko gniazdka czy nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze go w kieszeni jeansow:)

wrzucam baterie i dziala kilkadziesiat godzin - wyczerpie sie jedna to wkladam druga:)

 

Ja tam z noszeniem swojego t10 w kieszeni to mam nie mały problem - brak miejsca :( (komórka, klucze, kasa, indentyfikator do szkoły, itd) stąd tak mi sie przydał klips, a co do czasu pracy to też jest nieźle, nie ma potrzeby sie martwić, że zaraz akumulator padnie, ja swój raz na tydzień wymieniam (aku AA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności