Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

doom nie doom 3 poszukaj... sobie wymagan san andreas i starego poczciwego doom'a... przypominam ze x5 dysponuje prockiem 120 MHz... na tym nawet gta1 nie odpali... ale wolfenstein pewie by smigal :D

jak dla mnie w pyte... albo duke nukem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A czy może ktoś z szanownych forumowiczów widział/używał rockboxa na własne oczy? Bo ta rozmowa przypomina troche rozważania o UFO. Tzn. nie wkurzajcie sie na mnie - bardzo to wszystko interesujące, ale jakoś brak konkretów.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo sympatyczna dyskusja z której nic nie wynika.Dochodzę do wniosku , że nikt nie odważył się eksperymentować z Rockboxem na swoim playerku.Ja jestem zielony w temacie i tutaj szukałem porady aby potem nie szukać pomocy w serwisie.Jeśli coś się zmieni w temacie proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami.Na razie pozostaje mi czekać albo ..... zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczna dyskusja z której nic nie wynika.Dochodzę do wniosku , że nikt nie odważył się eksperymentować z Rockboxem na swoim playerku.Ja jestem zielony w temacie i tutaj szukałem porady aby potem nie szukać pomocy w serwisie.Jeśli coś się zmieni w temacie proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami.Na razie pozostaje mi czekać albo ..... zaryzykować.

 

1. Od czegoś chyba są też zagraniczne fora :)

 

2. Od czegoś chyba jest też instrukcja Rockbox'a :)

 

3. Zawsze można Rockbox'a wywalić, więc jak nie będzie ci się podobać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dwa tygodnie milczenia.SUPER!!!!!Wszystkie mądrale nabrały wody w usta.Nic ciekawego się nie dzieje.Ciekaw jestem po co to forum? :rolleyes:

Chyba wszyscy przenieśli się na fora zagraniczne.No cóż.Spadam i ja.Pa.Pa.

 

Ale jaki widzisz problem? Nie widziałem na forum osoby, która by miała Rockboxa na X5, więc mało kto może tu coś doradzić. Co do instrukcji, to zawsze przecież można ją skopiować do translatora jakiegoś i ogólny sens rozumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszynski:

Rockbox -swietna idea,zrealizowany przez zapalencow-chwala im za to!

bylem bardzo zainteresowany przed zakupem X5-wiedzialem ze "cos"takiego

istnieje-i w razie brakow,niedomagan ze strony firmware firmy Cowon

bedzie mozna dopalic "sprzet".

Ale to wszystko jak mowie bylo przed zakupem,a po okazuje sie,ze

na razie nie widze sensu przechodzenia na strone RocKbox--- nie znalazlem

jak na razie mankamentu,ktory by mi wynagrodzil "ryzyko"(utrata gwarancji)wgrania "non oficial" firmware.Zdaje sobie sprawe,ze przeciez bedzie mozna wrocic do "starego",ale jest mozliwosc,ze ucieczka sie nie powiedzie w przypadku braku komunikacji z PC'tem.

 

A te pare gierek w tym Doom mozna sobie darowac!

Formaty audio (ape,mpc)konweruje szybko foobar -gapless -nie jest taki uciazliwy jak myslalem i przerwy miedzy utworami sa znikome -mowie

tu o formacie flac!

Tak,ze dobrze ze jest Rockbox,ale mnie wystarcza Cowon f-ware,ktory mniemam bedzie dalej aktualizowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności