Skocz do zawartości

odtwarzacz mp3 dla sportowca


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam odtwarzacza mp3 bez zbędnych bajerów typu radio, dyktafon. Sama odtwarzacz mp3 z wyświetlaczem(1 kolor), ewentualnie bez. Musi być on mały wręcz bardzo mały. Wolałbym na baterie bo akumulatorek wbudowany po pewnym czasie ponoć traci na mocy. Oczywiście jakiś firmowy nie Noname China.

 

PS. Co sądzicie o tym czymś : Sony NWZ-w202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPoda miałem 32GB i wkurzały mnie te zabezpieczenia tzw. brak wgrywania poprzez USB jako dysk wymienny trzeba używać iTunes, trzeba było tagować mp3 i akumulatorek dosyć szybko padł bo po 6 miesiącach trzymał już po 3 godziny a był kupiony jako nowy więc od apple nie chcę już nic.

 

Zastanawiam się jeszcze nad iriver e30 bo na akumulatorku pociągnie prawie 50 godz.

Rozpatrując wszystko na dzień dzisiejszy kupiłbym SanDisk Sansa Clip 4GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne godne uwagi na baterie to:

iRiver IFP-7xx/8xx , T60 lub T10

T60 jest na AAA, więc jest najmniejszy i trzyma na baterii ~16h max. IFP trzyma ~40h, a T10 50h według producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz zamiaru brać jej na maraton dookoła świata przy założeniu, że nigdzie nie będzie dostępu do komputera to zdecyduj się na akumulator, baterie są drogie i jak kupisz słabą to nię będzie ani trochę lepiej niż na wbudowanym aku. Miałem t60 i pomimo tego, że dźwięk pasował mi bardzo to baterie były dość denerwującym aspektem użytkowania jak również drogim. Mam od jakiś dwóch lat sanse clip, wcześniej jako normalny odtwarzacz teraz tylko bieganie i jest niezastąpionym gadżetem. Klips przypinasz do dresu i masz bezproblemowy dostęp do mp3 bez grzebania w kieszeni. Aku trzyma bardzo dobrze a zaznaczam ma już 2 lata. Często wystarczy podpiąć na chwile do komputera, żeby nie martwić się o stan naładowania nawet przy długim bieganiu. Dodatkowo nowa wersja clip+ ma slot karty pamięci więc niedużym kosztem masz pojemność, dobry dźwięk, malutki rozmiar no i klipsik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze coś takiego Philips GoGear SA2845(mix) wytrzymuje więcej na akumulatorku a rozmiar ten sam. Hmmm Jednak wezmę Sansa Clip+ na internecie znalazłem za 135zł 2 GB. A jakie słuchawki polecacie do tego odtwarzacza ? Tylko nie dokanałowe i zabudowane na uszy a jakieś fajne żeby dobrze się trzymały i grały dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności