Skocz do zawartości

Nowe sony jednak w polsce?


TOFAN

Rekomendowane odpowiedzi

A u nas póki co tylko 16 gb?

 

Wszystko na to wskazuję choć chciałbym się mylić

 

 

Niedobrze, przyznam, że się napaliłem na nowego soniaka ale ta sama pojemność co mam za tyle dołożonej kasy to trochę nieopłacalny biznes.. Swoją drogą myślę, że szybko stanieją. Cena nie może być porównywalna z ich obecnym flagowcem serią x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten sam chochlik co przy IE7 w mp3store :P

 

Tak, tylko ciekawe czy odwołaliby potencjalne oferty jak w przypadku IE7 :D Poza tym nawet jeżeli pomylili się o 1 z przodu to i tak przesadzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tia za model 64gb byłoby do przyjęcia, za 32gb trzeba by się już zastanowić ale za 16gb to gruba przesada :angry: .No nic pozostaje czekać na inne oferty i mieć nadzieje, ze trafia do nas pozostałe dwa modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Również poluję ja swój pierwszy porządny odtwarzacz i z uwagi, że nie lubie ekranów macanych wybór padł na A845.

Dziś napisałem do Sony Poland z zapytaniem o termin dostępności w sprzedaży. oto odp:

 

"Witam,

 

dziękujemy za kontakt z firmą Sony Poland.

 

W odpowiedzi na Pana pytanie dotyczące dostępności NWZ-A845. Pragnę poinformować, że poszukiwany przez Pana odtwarzacz powinien pojawić się w sprzedaży w salonach Sony Centre do końca bieżącego tygodnia.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o ponowny kontakt."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie model 16GB odpada. 32GB za ~900zł byłyby jeszcze do przełknięcia, ale 16GB za 700-800zł to imo marny interes. To już wolę się rozejrzeć za E445.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo zdanie. Co takiego jest w tej nowej serii A, że tyle za niego krzyczą? Ano nic drodzy koledzy. Brzmi PEWNIE dobrze (jeżeli nie wyśmienicie), jak większość Soniaków, ale ceni się także jak typowy Sony.

 

Ja i tak poczekam z ewentualnym zakupem. Potanieją, pojawi się więcej opinii, a nuż okaże się, że synergia nie będzie dobra. Nie ma co się napalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na to:

http://support.sony-...?site=odw_pl_PL

W wykazie odtwarzaczy jest model NWZ-A846. Tak jak wcześniej pisałem będzie prawdopodobnie dostępny w Australii. Jeżeli miałbym kupić nową serię A to tylko pojemność 32GB lub 64GB

 

PS. New Zeland i Australia

http://www.sony.co.nz/product/nwz-a846

http://www.sony.com.au/product/nwz-a846

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt :D wg mnie na dzień dzisiejszy opłaca sie kupować nową serie E, Używane chodzą jeszcze taniej, a ten nowy sony jakoś mnie nie przekonuje szczególnie ceną. S554 nie przypadł do gustu wielu osobom, wolą starego s638. Withme czyżbyś nie był fanem sonego z sygnaturki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt :D wg mnie na dzień dzisiejszy opłaca sie kupować nową serie E, Używane chodzą jeszcze taniej, a ten nowy sony jakoś mnie nie przekonuje szczególnie ceną. S554 nie przypadł do gustu wielu osobom, wolą starego s638. Withme czyżbyś nie był fanem sonego z sygnaturki? :D

 

Dzis mialem okazje posluchac juz "oslawionej" nowej serii E (44X) i faktycznie gra to inaczej niz S63XF.Wcale bym nie powiedzial ze lepiej.Z pewnoscia inaczej.Na tyle inaczej ze Majkel sluchajac tej serii E na EX700 (ja takze) bardziej ja chwalil.Wedlug mnie dzwiek jest gesciejszy i wiecej ocieplony.Jest zbity i raczej gra plasko w glowe bez przestrzeni , bez kreowania planow.EX 700 sa dosc jasnymi sluchawkami wiec im sluza grajki z gestym,cieplym dzwiekiem + graja(EX700) tez duza przestrzenia wiec nie czujemy tak grania w "glowe".I tu jest jakas odpowiedz dlaczego taka opinia sie wziela.

Jednak w serii S63XF dzwiek mnie sie bardziej podoba (oczywiscie nie dlatego ze go mam.moge sprzedac i kupic serie E).Gra lepsza szczegolowoscia, jest mniej ocieplony, kreuje szersza scene, lepiej separuje dzwieki i jest lepiej wyrafinowany.Seria E jest cos w kierunku dzwieku analogowego, faktycznie dzwiek jest klarowny (az za bardzo), soprawia wrazenie ciemnego ... i gra to jakby przylozyc kolumny do glowy.Natomiast S63XF ma juz namiastke serii X czyli dzwiek zmierzajacy ku neutralonosci, jasniejszy ale przy tym sprawia lepsze wrazenie jako jakosc ogolna.Latwiej i lepiej wysterowac go sluchawkami o cenie "przystepnej".

Jakosciowo w sensie wykonania i uzycia materialow z ktorych sa zrobione grajki to seria E jest wyraznie tansza wersja.W S63XF jest design starszy ale jakosc spasowania i uzytych materialow jest lepsza.

Odsluchalem w sklepie serie E oraz starsza serie S(s638f) a potem swoj S639F z zainstalowana muzyka AAC400kbps.Jakosc "kawalkow" zainstalowanych fabrycznie jest gorsza.Gorsza na tyle ze dzwiek z S638F wersja sklepowa (niewygrzany) oraz moj 10 miesieczny S639F zagral lepiej a dzwiek poprostu bardziej mi sie podobal.

Nie polecam wiec wyciagac opinii z kilku minutowego sluchania w sklepie bo jest to ocena tylko w jakis czesci prawidlowa.

 

 

A co do nowego modelu NWZ A845 to wiadomo jak "toto" gra:

http://www.head-fi.o...997/index4.html

 

koledzy z head-fi tlumacza opisy z japonskiego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ktoś już miał kontakt z A845? Ja dziś zamówiłem z Centrum Sony w Wawie na Świętokrzyskiej. Poniedziałek lub wtorek będzie kurier:) Mam nadzieję, że się nie zawiodę! Niestety nie mam doświadczenia z tego typu sprzętami więc żadnych porównań nie napiszę... Jestem realizatorem dźwięku w studio więc po prostu ocenię sprzęt swoimi kategoriami za kilka dni:) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ktoś już miał kontakt z A845? Ja dziś zamówiłem z Centrum Sony w Wawie na Świętokrzyskiej. Poniedziałek lub wtorek będzie kurier:) Mam nadzieję, że się nie zawiodę! Niestety nie mam doświadczenia z tego typu sprzętami więc żadnych porównań nie napiszę... Jestem realizatorem dźwięku w studio więc po prostu ocenię sprzęt swoimi kategoriami za kilka dni:) Pozdro!

 

Czekamy na Twoją opinię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ktoś już miał kontakt z A845? Ja dziś zamówiłem z Centrum Sony w Wawie na Świętokrzyskiej. Poniedziałek lub wtorek będzie kurier:) Mam nadzieję, że się nie zawiodę! Niestety nie mam doświadczenia z tego typu sprzętami więc żadnych porównań nie napiszę... Jestem realizatorem dźwięku w studio więc po prostu ocenię sprzęt swoimi kategoriami za kilka dni:) Pozdro!

 

http://forum.mp3store.pl/topic/18815-muzyczne-zakupy/page__st__2900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po pierwszym kontakcie. Przede wszystkim słuchaweczki, w których nie ma basu. Wcale. Nie wiem do jakiej muzyki są dobre, ale do rocka/metalu raczej nie. Na pchełkach od Samsunga YP-U1 słucha się 5 razy przyjemniej...

I tak się zastanawiam, czy to ogólna przypadłość doków?

Poza tym doskonały telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam, aż ma ebay będzie ktoś z Australii albo Nowej Zelandii sprzedawał wersję 32GB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedziec ze sprzedaz NWZ A845 sie zaczela:

 

http://www.sklep.sol...WZ+A845&x=0&y=0

http://www.certusmed...16fea97420cd885

 

Roznica w cene jest.Polecam solpol.pl kupowalem juz tam kilka razy - swietna szybka i uczciwa obsluga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah za 600zł z przesyłką to bym może i kupił a tak to o wiele bardziej opłaca się poczekać na x1050 na iboodzie.

 

Sony x na iboodzie już raczej nie będzie ;) . Jeśli już to wystawią za jakiś czas właśnie A845 tak jak to miało miejsce z poprzednimi odtwarzaczami Sony na ibood (czyli okazja na kupno w sporo niższej cenie będzie 2 razy ) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności