Skocz do zawartości

A10 - Prebeta 001.004.001


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie zgadzam z Contim. Było by to bardzo wygodne. Gdyby odtwarzacz pamiętał aktualnie odtwarzany folder, po kliknięciu gałki zamiast wchodzić do głównego menu "Muzyka" znajdowalibyśmy się w folderze, który jest aktualnie odtwarzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót do ochrony słuchu-mało kiedy ktoś tego używa, chyba że to daje jakiś nie wiadomy mi efekt poza ściszeniem max głośności?

Tak, zapamiętywanie aktualnego folderu mieli dać

Ciekawy pomysł z tym dyktafonem, może teraz więcej polityków skusi się na Vedię :P

Osobiście preferował bym bezpośredni skrót do transmitera, ale dyktafon też ujdzie

Co znaczy "backlight key"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to by sie przydalo w A10 przytrzymanie jakiegos wczesniej zdefiniowanego klawisza i otwieral by sie aktualnie odtwarzany katalog z muza, a nie za kazdym razem musze wychodzic do menu i tak dalej skakac, jak ma sie duzo muzy to jest na prawde meczace

 

Nie wiem czy na coś takiego pozwoli nieustająco ograniczona do 512KB pamięć SRDAM. Raczej średnio..

 

Ehh. Szkoda że aktualny skrót w AB (czyli radio) zostanie usunięty :( Często z niego korzystałem

 

Było baaaaaaaaaaaardzo dużo maili w sprawie, aby zamiast radia był dyktafon. Stąd ta zamiana.

 

Albo mi się wydaje albo źle zrozumiałem, ale miało zostać wprowadzone zapamiętywanie aktualnie odtwarzanego folderu? Dla mnie również byłaby to mega przydatna opcja :P

 

Owszem. Pracujemy nad tym, ale są z tym problemy. Dla pamięci NAND jest to obecnie w 1.4.8 którą mam. Ale jeśli jest karta pamięci przestaje pamiętać folder / album.

Dla karty pamięci w ogóle nie chce to działać, z tego samego powodu co psuje to dla NAND. Utwór zapamiętuje i tak i tak.

 

Skrót do ochrony słuchu-mało kiedy ktoś tego używa, chyba że to daje jakiś nie wiadomy mi efekt poza ściszeniem max głośności?

Osobiście preferował bym bezpośredni skrót do transmitera, ale dyktafon też ujdzie

Co znaczy "backlight key"?

 

- Zobaczymy, jest to narazie koncepcja.

- Transmtier będzie odpalać sie z sub-menu.

- Backlight key to funkcja gdzie tylko jeden klawisz aktywuje podświetlenie ekranu, ale można regulować głośność lub zmieniać utwór bez podświetlania ekranu.

 

 

rozumiem ze opcja "dodaj katalog do listy odtwarzania" nie bedzie zrobiona w tej wersji. a jest w ogole technicznie mozliwa?

 

Dodanie do ulubionych - nie jest i raczej nie będzie możliwe. Odtwórz cały folder / gatunek / rok - jest.

 

 

EDIT-----------------------------

 

A i może zniknie program do aktualizacji na rzecz wgrywania pliku do odtwarzacza. Negocjujemy z Sigamtelem pomoc w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na nową wersję finalną.

Najbardziej czekam na:

- Po naciśnięciu joya(M) A10 wyświetla listę plików

gdzie belka jest ustawiona na aktualnie odtwarzanym pliku

a po naciśnięciu na joy-lewo ustawi belkę na aktualnym katalogu(w trybie po folderach)/albumie, wykonawcy, itp w trybie po tagach

(może działać tylko z NAND flash oraz tylko przy odtwarzaniu po folderach jak dla mnie ;) )

- Podświetlenie nie aktywuje się przy zmianach głośności i następny/poprzedni, przewijanie w przód/tył.

ale wydaje mi się że przy pozostałych klawiszach/funkcjach podświetlenie powinno się włączać

dlatego że zmianę głośności i następny/poprzedni, tył/przód możemy łatwo usłyszeć

a z innymi funkcjami już tak łatwo nie jest (np.zmiana EQ, tryby odtwarzania, wejście do menu, itp.)

czyli np. jak jest wygaszony to naciśnięcie joya aktywuje podświetlenie i dopiero następne naciśnięcie joya działa normalnie. Naciśnięcie innych klawiszy włączało by podświetlenie jednocześnie wykonując normalną operację (PLAY, A-B, EQ)

 

nowe EQ mogę przeżyć byle by nie działało gorzej niż w poprzedniej finalce,

słucham na JAZZ i SRS i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i może zniknie program do aktualizacji na rzecz wgrywania pliku do odtwarzacza. Negocjujemy z Sigamtelem pomoc w tym temacie
to by bylo naprawde przydatne - flashowanie a10 to jedyny powod dla ktorego wlaczam windows w pracy (w domu nie mam).

 

u mnie transmiter udalo sie tylko raz sprawdzic, na drugim odtwarzaczu mp3. a i tak byl bardzo marny sygnal. do dzis nie udalo mi sie w zadnym samochodzie czy radiu zlapac sygnalu. widocznie mam pecha, albo faktycznie jest cos nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto funkcje które moim skromnym zdaniem warto byłoby dodać:

 

-możliwość usuwania folderów z poziomu eksploratora.

-przenoszenia plików oraz folderów miedzy pamiecia wewnętrzna a kartą pamięci

-dodanie opcji wyciszenia/wyłączenia dźwięku w słuchawkach w momencie włączenia transmitera(oszczędność baterii)

-opcje powrotu do folderu macierzystego.

-przeglądanie listy plików w eksploratorze w trybie pełnoekranowym(bez paska ze stanem baterii,godziną oraz EQ) oraz możliwość wyboru wielkości czcionki w eksploratorze (chodzi mi o to żeby np. zamiast 3 folderów na raz byłoby widać 4 lub 5 co według mnie znacząco zwiększyło by wygodę użytkowania odtwarzacza.

-po naciśnięciu EQ w eksploratorze dodatkowa opcja która pokazywała by właściwości pliku(wielkość,bitrate,etc.)

-dodanie opcji wyłączenia obsługi TAG'ów.

-dodanie stopera i kalkulatora(o ile jest to w ogóle możliwe) znajdowały by się w menu dodatki

-możliwość wyboru funkcji przypisanej do długiego przyciśnięcia A-B

 

Proszę .ksy o odpowiedź czy wymienione przeze mnie funkcje są możliwe do zaimplementowania

 

Pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królu złoty - jak ją uaktywnić, bo albo oślepłem albo w instrukcji nie ma o tym mowy a i w menu szukałem chyba z godzinę i nic (mam ostatnią wersję stabilnego firmwaru)

Edit - Dobra już wiem. Sam nie wiem jak mogłem na nią nie trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności