Skocz do zawartości

A10 - Prebeta 001.004.001


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczam, że jest to wersja testowa i jako taka nie było w planach jej publicznego udostępniania. Plik ma zostać na forum. Nie wrzucajcie go nigdzie indziej. FW instalujecie na własną odpowiedzialność.

 

Co jest dodane, pisałem na flakerze: http://flaker.pl/f/3250153-testy-nowego-fw-do-vedia-a10-trwaja-nowosci-powinny-sie

 

http://foto.vedia.pl/ksy/TEST-23_24.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie niestety nie da sie poruszac po menu, nie ma tam w wiekszosci zadnych podpisow :/ wiec nie potestuje

 

edit: na slepo wszedlem w jezyk i zmienilem na polski ;) zobaczyyyymy

super sprawa to menu odtw!

 

ksy: wysylac gdzies info jak zbiore troche rzeczy nt bugow?

poki co nie moge przegladac plikow ani wykonawcow i innych katalogow i tak jak we wczesniejszej wersji po powrocie suwakow trzeba wyjsc i znow wejsc do user eq zeby uslyszec zmiane korektora

nie widze zmian w dzialaniu eq

do tego jakies jakby bardziej uciazliwe zaciecia przy przerzucaniu kawalkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możesz przeglądać plików? Co do zmiany suwaków w EQ to nic nie robiliśmy, żeby było inaczej.

 

 

Kilka uwag:

 

- Jak jesteście w "Now playing" to wciśnięcie joya wywołuje "Muzykę"

- Jak jesteście w "Now playing" to wciśnięcie dłuższe PLAY wywołuje sub-menu

- Aby wyświetlić listę plików joy w prawo. Jeśli wciśniecie to zaproponuje Wam odtwarzanie całego folderu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możesz przeglądać plików? Co do zmiany suwaków w EQ to nic nie robiliśmy, żeby było inaczej.

 

 

Kilka uwag:

 

- Jak jesteście w "Now playing" to wciśnięcie joya wywołuje "Muzykę"

- Jak jesteście w "Now playing" to wciśnięcie dłuższe PLAY wywołuje sub-menu

- Aby wyświetlić listę plików joy w prawo. Jeśli wciśniecie to zaproponuje Wam odtwarzanie całego folderu.

 

no po prostu nie moge przegladac katalogow

 

jak wchodze w ktorykolwiek to pojawia sie menu jakbym wciskal eq najezdzajac na ten katalog, nic wiecej

do tego wylacza sie przy jednorazowym nacisnieciu playa

 

dreszczy dostaje od tych zaciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie przewijanie listy plikow/folderow niemozliwe, przy tym jakies dziwne drgania nazw folderow

 

a w menu odtw. nie mialo byc przpadkiem jeszcze "dodaj do ulubionych"? btw, tryb odtwarzania dostatecznie wygodnie zmienia sie przyciskiem A-B :P

 

@soriek: nic nie zniknelo, ogarniaj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soriek - Nie zniknął tylko został wydzielony oddzielny temat :)

 

@mauzer - Powinno. Ale chcemy wydać stabilne 1.4.1 a później uzupełnić i dodać co niego jeszcze.

W sub-menu docelowo ma być jeszcze "Dodaj do ulubionych", "Uruchom transmiter" oraz "Trakc-Info".

Nie wykluczam że jeszcze w kolejnych wersjach pojawi się "Backlight keys" oraz nazwy dal stacji radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już kolejna wersja jak dostane i protestuję to się może podzielę.

 

 

 

@Voter - My się raczej nastawiamy na rozwój dla tych kilku tysięcy osób, które już kupiło A10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nowy Rok życzę wszystkim użytkownikom A10 cierpliwości i wytrwałości w testowaniu kolejnych alf, bet itd bo jak na razie to nie było prawdziwie finalnego, w pełni działającego firmware.

 

Ja już straciłem cierpliwość. Zmieniłem grajka na Sony E443 4GB. Praktycznie pod każdym istotnym względem jestem zadowolony ze zmiany. Brak 2-giego gniazda przeżyje, transmitera fm nie użyłem ani razu.

 

Jeszcze raz, Życzę Wszystkim Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

 

P.S.

Dalej będę śledził temat. Jak będzie finalny w pełni działający i z dobrym dźwiękiem i działającym EQ FW to może wyjmę Vedię z pudełka i wrócę do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Conti - To jak to jest, że A10 się ciągle sprzedaje? Albo nie ważne... dzięki za życzenia noworoczne.

 

@kappei - Jeszcze nie ma :) albo ja też nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze odnośnie tych zakładek. Po wejściu z menu do "Zakładki audio" nie ma możliwości powrotu do menu głównego. Jest to oczywiście do przeżycia ale jak ktoś szybko klika (ja :P), zdarza się przypadkowe wejście do menu zakładek. /sorki że sie tak czepiam każdej pjerdoły ;-)/

 

Szczęśliwego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jak będzie wydana wersja na vedia.pl to mam nadzieje, że będzie już tak jak byśmy tego chcieli. Póki co miałem dostać już kolejną wersję do A10 i na razie nie mam, więc testuje sobie B6 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo.. to nie wykluczam pojawienia się na dniach 1.4.x --> jakieś ******ły jeszcze ciągle są.

 

 

 

EDIT: No może nie a dniach, ale niedługo. Mam już stabilną wersję 1.4.8 ale są trzy sprawy z którymi nie puszcze tej wersji niestety.

 

Zmieniliśmy ciut w stosunku do tego co jest w tym temacie.

 

Przycisk A-B w "Odtwarzanych" jest tak:

- Wciśnięcie raz odpala A, drugi raz, B.

- Dłuższe wciśnięcie odpala sub-menu

- Długie wciśnięcie odpala nagrywanie z dyktafon.

- Ta ostatnia funkcja działa w każdym miejscu menu.

 

W drugim przypadku po odpaleniu sub-menu do dyspozycji mam

- Dodaj zakładkę

- Dodaj do ulubionych

- Tryby odtwarzania

- Kasuj plik

- Docelowo chce dodać tu jeszcze "Ochronę słuchu" oraz "Włącz / wyłącz transmiter FM"

 

Poza tym tak jak już mówiłem, poprawki w EQ, dodanie zakładek dla plików audio czy możliwość odtwarzania danego wykonawcy, folderu, czy albumu.

 

Na przyszłość poza tym zostaje jeszcze backlight key jeśli się da i wybór miejsca nagrywania (nand / flash).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to by sie przydalo w A10 przytrzymanie jakiegos wczesniej zdefiniowanego klawisza i otwieral by sie aktualnie odtwarzany katalog z muza, a nie za kazdym razem musze wychodzic do menu i tak dalej skakac, jak ma sie duzo muzy to jest na prawde meczace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności