Skocz do zawartości

Recenzja VEDIA B6


bart132

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_2859-300x200.jpg

 

Całą zabawę z tym modelem rozpoczęliśmy w czerwcu, kiedy to po małym wycieku informacji od pracownika jednej z większych sieci marketów elektronicznych na blogu pojawił się wpis, a zarazem pytanie – Vedia B6 jako iPod Killer?. W zasadzie ciężkie pytanie, jednak biorąc pod uwagę rewolucyjność odtwarzacza Apple i zarazem kultowy stereotyp mp3=iPod nie można zwiastować dużo, w końcu player nie rewolucjonizuje rynku, a producent daje po prostu model, który może stać się pewnego rodzaju kolejnym substytutem w danej kategorii cenowej czy jakościowej. Ale to też kosztem niemałej reklamy, buzzu, wommu i całej reszty marketingowych spraw bez których dotarcie do szerszej publiki nie ma raczej racji bytu. Model ten od samego początku miał budzić kontrowersje, zainteresowanie i przede wszystkim pożądanie ze strony konsumentów. I tak w zasadzie jest – popyt duży, największe sklepy dokładają go do swojej oferty, w Internecie przeczytać można gro opinii. No ale ale.. tyle opowiadam o tej VEDIA B6, a w zasadzie oprócz filmu z odpakowania i śmigania transmittera w zasadzie nie poznaliście mojej opinii, którą spokojnie mogę wystawić po… 2 miesiącach użytkowania. Let’s rock!

 

Recenzja VEDIA B6

 

Czekam na uwagi, opinie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Szczerze Panowie?

Wydaje mi się, że patrzycie troszeczkę ze złej strony - dlaczego ktokolwiek zarzuca mi nieobiektywizm? Poprosiłbym o szczegóły, bo nie uważam ażeby, w którymkolwiek momencie powstrzymywał się od pisania moich wrażeń - nikt mi za recenzję nie zapłacił, na garnuszku VEDIA też nie siedzę, a nawet jeżeli by tak było to bez dopisku "tekst sponsorowany" cały twór by nie miał racji bytu. Poprosiłbym o jakieś konkrety bo takie puste słowa to na wykopie czy onecie można sobie pisać, liczyłem na jakąś merytoryczną dyskusję i myślę, że to miejsce jest do tego idealne :)

 

@wcicherski - oprócz felernego błędu z firmwarem co więcej się rzuca w oczy? :)

 

@Voter101 - przepraszam, że cały Internet nie jest hostowany na serwerze mp3store. Tak, chodziło mi tylko o twoje odwiedziny bo dostaję za każdą osobę grubą kasę na konto. Wyluzuj troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@wcicherski - oprócz felernego błędu z firmwarem co więcej się rzuca w oczy? :)

 

 

Np o obudowę ?? Słyszałem ze jest kiepsko wykonana

 

Naprawdę czytałeś to, co jest zawarte pod "Obudowa, obudówka!"? Plastik strasznie mi nie wpadał w oko, zamknięcie od portu USB strasznie irytowało, a przycisku "play" do teraz nie potrafiłbym poskromić. Co jeszcze w tej obudowie nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności