Skocz do zawartości

AKG K 420 Denim


solim

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie :D Ale tylko z piankami. Na silikonach to nie to samo. Dźwięk jest tak czysty, że mnie zaczyna nudzić ;) Serio... chciałbym usłyszeć jakiś trzask, szum... cokolwiek - ale nie, nic z tego... sam miód i maliny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto. Również warto dać Audeo trochę czasu. W moim przypadku zdecydowanie nie była to miłość od pierwszego wsłuchania. Dopiero po jakimś czasie doceniłem wnętrze Phonaków :)

 

Zop, moje odczucia co do pianek również były raczej negatywne w pierwszym kontakcie przy addiemach. Drugie podejście (przy Phonakach) zmieniło moją opinię na tyle, że nie wyobrażam sobie tych słuchawek bez Comply. Oprócz wygody, lepszej izolacji - w moim subiektywnym odczuciu - mają korzystny wpływ na dźwięk. Szkoda, że nie są tańsze... Jedna para wystarcza mi na około miesiąc no ale jestem w stanie to przełknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam K 420 od dwóch tygodni i jestem nimi zachwycony. :) Dźwięk jest czysty, szczegółowy a poszczególne instrumenty są świetnie od siebie odseparowane. Początkowo były niewygodne - strasznie uciskały mi uszy, ale już po tygodniu pałąk poluzował i stały się bardzo wygodne. Wcześniej posiadałem Sennki HD 202, które potwornie zalewały basem. Mimo, że K 420 mają basu dużo mniej, to jest on o wiele dokładniejszy i przyjemniejszy dla ucha. Do tego w końcu słyszę talerze, które w HD 202 były tylko ledwo słyszalnym szumem.:P

Edytowane przez darv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem nowy na forum. Od dłuższego czasu szukam dla siebie słuchawek nausznych i na 90% jestem zdecydowany na AKG , tylko waham się pomiędzy 420 a 404 o której mało jest w necie, jak 404 wypada w porównaniu do 420 cenowo jest nie wielka różnica.

Edytowane przez mir35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k420 mają zbliżoną ilość basu i jest on lepszy jakościowo niż to co oferują eterny. W K 420 jest on niższy (choć nie są to niziny) i podobnie dynamiczny ale bardziej aksamitny w odbiorze.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co moge napisqc ze no rewelacji niema w polaczeniu z ip4... nie wiem czy tak maja konstrukcje otwarte ale nie zachwycaja mnie pod wzgledem basu, reszcie nic zarzucic nie moge pokiconadal moim faworytem do sluchania sa eterny choc musze troche wygrzac te to moze cos sie zmieni in plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kabel w tych słuchawkach (ponoć ma 1m) nie jest za krótki dla wyższych użytkowników (mam na myśli wzrost 190-195)? Może ktoś o takim wzroście ma te słuchawki. Zależy mi na tej informacji. Pozdrawiam!

Edytowane przez osiemnastka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności