Skocz do zawartości

AKG K 420 Denim


solim

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupione, grzeją się.

Ale kabelek mógłby być te 20 cm dłuższy, ja zazwyczaj noszę odtwarzacz w kieszeni kurtki/bluzy, nie obraziłbym się na te kilka centymetrów więcej ;]

relację zdam po wygrzaniu, ale już pierwsze wrażenie zrobiły na mnie bardzo dobre, więc zakupu raczej nie będę żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jak pisałem dałem im pograć kilka dni, aż pojawił się bas. Bardzo dobrze brzmiały z e2, z clixem również. Są dosyć uniwersalne jęsli chodzi o odtwarzacze pod które są podłączane, kumpel np chwali je z nano 2g.

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano 4 Gen., dźwiękowo wybitny nie jest. Wiem, bo sam go miałem. Jeśli nadal posiadasz te słuchawki, zmiana na coś "cieplejszego" powinna pomóc.

posiadam, grzeją się na 3/4 głośności ;P czyli coś z sansy np a może Nationite Nanite N2

 

 

 

 

posiadam, grzeją się na 3/4 głośności ;P mam 2 propozycje albo clip+ albo N2 jak chodzi o funkcje dźwięku bardziej podoba mi się N2 ale sansa ma polskie i banalne oprogramowanie, a raczej łatwe menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a mam pytanie mam zamiar kupić nowe słuchawki do kompa a przy okazji mieć nauszne i czy te słuchawki dobrze trzymają się głowy nie "latają" mam dosyć dużą głowę i aktualnie mam do kompa SHP1900 które naprawdę są luźnei niezbyt wygodne chociaż dźwięk jest dla powiedzmy "zadowalający" to jednak nie są to najlepiej wykonane słuchawki i chociaż za taką cenę nic nie można oczekiwać więc jakie byście mi słuchawki polecili w cenie granicach 100-150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze za drogie powiedzmy że 150 to górna granica tak ogólnie to wolałbym do 100 zł a do tego jednak za duże potrzebuje czegoś nausznego na dwór i PRZY OKAZJI do komputera [tutaj najbardziej chodzi o długość kabla]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K420 kosztują nieco więcej, moim zdaniem lepiej dopłacić te 10 zł i mieć spokój. Ewentualnie można kupić używane za ~120zł. Jak nie masz kasy to ksc75 będą też dobre, ale to już inna budowa. Na dwór k420 są ok, ale nie licz na izolacje, bo tej praktycznie nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich audiofilów.

 

Próbował ktoś odsłuchu na Nano 5g(pod względem muzycznym to chyba to samo co 4g.)? Oryginalne pchełki apple już mi nie wystarczają, rozglądam się za czymś co wydobędzie więcej gitar, perkusji i wokalu z gatunków rock/hard rock/metal i najbardziej pod względem wizualnym/ergonomicznym podchodzą mi K420. Tylko nie wiem jak z dźwiękiem, aczkolwiek chyba wszystko jest lepsze od dotychczasowych pchełek Apple. Brać ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rocka? Stanowczo.

 

Dzięki za odpowiedź. Słuchawki kupiłem wczoraj, przez noc się wygrzewały. W porównaniu do pchełek Apple jest po prostu przepaść, nie będę dokładnie porównywał ich dźwięku bo się po prostu nie znam na tych sprawach. Mogę za to powiedzieć cos od strony technicznej, otóż dużo się naczytałem że ipod Nano 5g(i pochodne) ma małą moc jeżeli chodzi o słuchawki otwarte, co jest kompletną nieprawdą, K420 na tym samym poziomie głośności grają zdecydowanie głośniej od pchełek, na 100% uszy nie wytrzymują(Ipod z USA). Niektóre piosenki przeżywają u mnie drugą miłość, gdyż usłyszałem dźwięki których wcześniej nie było. K420 również lepiej tłumią od pchełek, nie jest to może takie "wyłączenie się' jak w dokach, ale jest za to bardziej bezpieczne. Minus- muzyka rozchodzi się po pomieszczeniu dużo bardziej aniżeli pchełki/doki/konstrukcje zamknięte, wywnioskowałem po ruchach stopu jegomościa w autobusie, akurat w rytm tego co miałem na uszach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipod z EU nie ma mocy do słuchawek nausznych, co jest prawdą. Ale jeśli masz go z USA, to problem nie istnieje.

 

Minus- muzyka rozchodzi się po pomieszczeniu dużo bardziej aniżeli pchełki/doki/konstrukcje zamknięte, wywnioskowałem po ruchach stopu jegomościa w autobusie, akurat w rytm tego co miałem na uszach.

 

Mi się jeszcze nie zdarzyło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipod z EU nie ma mocy do słuchawek nausznych, co jest prawdą.

Kumpel z Nano 5g sprawnie pędzi MDR-XB300 więc aż tak źle nie jest. ;) Że sam Nano jest ciut bezbarwny (już od 3g) to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do K420, słuchawki są bardzo skuteczne. Mało który grajek ma mieć prawo do problemu z napędzeniem ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności