Skocz do zawartości

Konwersja MTP -> UMS


Rekomendowane odpowiedzi

dla T10 tylko amerykańskiego (z radiem) - pisałem że na razie nie można dopasować nic dla europejskiego bo nie znaleziono wersji T10 UMS-bez-radia, a uaktualnienie T20 bez radia wersją UMS-z-radiem skończyło się niepowodzeniem... :/

 

a jak wiecie nikt nie chce eksperymentować na własnym sprzęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do posiadaczy T10 FM. Najnowsze doniesienia z Misticriver mówią, że najprawdopodobniej soft MTP-UMS do T10FM działa! Do tej pory testował go jeden gość Rau, ale po zmianie player ciągle się resetował. Okazało się, że sformatował go FAT32!!! Powinno się formatować FAT(16)!!! Teraz trzeba poczekać, aż znajdzie się śmiałek, który to sprawdzi na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy t10 mogą spróbować tego.

Ktoś na forum już to sprawdził i podobnierz działa. Jest to sterownik do systemu dla wszystkiego co MTP irivera robiący z tego UMS'a. Z racji tego, że waży ledwie kilka kb można go sobie wrzucić na jakiegoś ftpa i zasycać gdy tylko jest potrzebny.

 

p.s.: Nie podzielam hura manii na firmware UMS dla Txx. Przecierz w ten sposób tracicie gwary - ja bym sie nie odważył chyba, że po 2latach od kupna odtwarzacza. No ale wasze ryzyko. Dodam, że JA osobiście jestem przeciwny tego typu rozwiązaniom. Gdyby nie to, że ktoś zrobił MOD'a, może by się dało jakoś zmusić iRivera to wprowadzania firmwaru UMS/MTP ( jedno z drugim w jednym ). Teraz już firma nie musi się przejmować a nawet jest zadowolona bo wyzbyła się obowiązku darmowego serwisowania. Możliwe, że H10jr był ostatnim z firmwarem UMS w takiej sytłacji, ale żeby to osądzić będzie trzeba poczekać do kolejnej serii playerów ( miejmy nadzieje fleszy , do wyboru na baterie czy aku, a także w wersjach 2,4,8GB )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli player ci siądzie, n.p. :

 

- siądzie ci bateria w t20

- coś się zwali z wtykiem USB i nie będziesz w stanie wgrać nowego firmwaru

- player wogle nie będzie się włączał

 

Zdarzały się już przypadki na forum, że irivery po prostu zdychały, bo to jest sprzęt elektroniczny i czasami naprawdę może zdechnąć bez powodu. Jak wtedy przywrócisz firmware. TO RAZ

 

DWA : IRIVER został zwolniony z nacisku konsumentów na firmware UMS i tyle.

 

Jeśli ty naprawdę się cieszysz z zainstniałej sytłacji to git - życzę ci żeby nic ci sie z playerem nie kobzało i działał jak najdłużej. Ja się NIEcieszę bo jak przyjdzie mi kupować nowego playera coraz więcej względów przemawia za tym, żeby to nie był IRIVER niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega flashował T20:

 

no to po robocie - konwersja zakończona pełnym, nadspodziewanym,

rewelacyjnym, niesamowitym, ekscytującym sukcesem!!!!!

Dzięki za namiary na stronkę, podziękuj Khronowi za patent od kolejnego

szczęśliwego użytkownika Irivera T20 wersji UMS.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek mający na celu doprowadzić do udanej bądź nie konwersji odtwarzacza MTP na UMS... w wiadomym celu ;)

mam h320 wiec mnie to raczej nie dotyczy

nie moglem jakos znalesc na forum ifnormacji odnosnie tego ale bardzo mnie ciekawi co to jest

MTP i UMS

moglby ktos napisac albo wyslac linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności