Skocz do zawartości

Konwersja MTP -> UMS


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! nie wiem jak z gwarancją... wszystko robicie na własne ryzyko!

 

huh... na MisticRiver założyłem wątek mający na celu doprowadzić do udanej bądź nie konwersji odtwarzacza MTP na UMS... w wiadomym celu ;) i wiecie co?

 

Mam wrażenie że T20 MTP wyginie w jakiś tydzień!!

Richard

 

UDAŁO SIĘ!!! :)

 

 

>> LINK <<

 

http://mtp-ums.khron.pl

 

 

... huh... na T20 działa, czekamy na T10/T30 (albo zróbcie sobie firmware sami :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Khron, dobry czlowieku, dla tej wiadomosci przerwalem ogladanie "Rattle and Hum". Jezeli to prawda, moze seria T jeszcze nie umarla. Potrzebuje dobrego odtwarzacza z wymiana danych i muzyki miedzy Win, MacOs 9.x i X oraz Linux...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no tak , ale wbudowany akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na bank jest mozliwe wypuszczenie oryginalnego UMSu dla Europy i USA/Kanady do seri T. Ale bałbym sie zmienić oprogramowanie na niestandardowe. Teraz tylko trzeba nacisnąć na oddział iRiver Europe i iRiver America i po kłopocie.

 

P.S. A jak ma sie sprawa do wersji MTP i Pure ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie to jest ono standardowe :o:D

 

Jest to polaczenie dwu oryginalnych kodow.

Nie mialem czasu doczytac wszystkiego dokładnie ale Richard chyba pisał ze przetestuje jak dziala (i czy działa) UPGRADE (albo się mylę).

 

Co do nacisku na iRiver :( Obawiam sie ze 15mW wynika z pewnych obostrzeń w krajach europejskich (np. Francja) dotyczących bezpieczeństwa dła słuchu. Co do MTP to naciski są cały czas :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórek i tylko o MTP mi chodzi. Brak radia zniose, są podcasty a u mnie poprawnie odbiera jedynie radio ojca dyrektora. 2x15 mW na kanał jak dla mnie jest w zupełni wystarczające ale UMS musi byc i to bez dyskusji :angry: . A cała sprawa, jak dla mnie, toczy sie wokół T10 bo gdy tylko ją zobaczyłem odrazu się zakochałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego wała - ten firmware - jeśli się ukaże dla pozostałych wersji - utwierdzi tylko polityke irivera w MTP. Będą się teraz zapierać w tym MTP. Człowieki będą chciały robić wałki i będą instalować nie firmowy UMS i będą tracić gware - producent jest zwolniony z obowiązkowej darmowej naprawy jak coś siądzie - więc dla niego lepiej bo nie ponosi kosztów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do waszej informacji - wstrzymajcie się chwilę bo dopracowywane są szczegóły :)

 

konkretnie - z którego na które uaktualniać ie. EU i US inaczej, PURE/nie-PURE jeszcze inaczej... i na który - LAT czy/i EST

 

sprawdzana jest kwestra radia (T20 no-FM "umarł" po uaktualnieniu do UMS-z-radiem - badane są okoliczności i przyczyny)

 

etc. za parę dni wszystko będzie wiadomo :) przygotowywana jest strona http://mtp-ums.net lub http://www.mtp-ums.net która też niedługo zacznie działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no. Ciekawe :) Czekam na wersje T10, a potem sie mocno zastanowie

czy mi MTP tak naprawde mocno przeszkadza. Bo podlaczam T10 i tak tylko

do mojego kompa, i tylko w celu wrzucenia muzyki. Pendrive'a mam osobno :)

 

Ale dobrze wiedziec, ze jest/bedzie jakas alternatywa.

 

A swoja droga to iRiver nigdy chyba nie wypusci na rynek europejski

wersji UMS. Umowa z Microsoftem do czegos zobowiazuje w koncu. A jestem

przekonany, ze znajduje sie w niej zapis odnosnie jedynego slusznego

systemu operacyjnego do obslugi odtwarzaczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności